Ultimate Addons for Elementor (UAE) 2.9.0 - en to pl_PL translation catalogue (1351 entries)

en: <strong>Help shape the future of %1$s.</strong><br><br>Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
pl_PL: <strong>Pomóż kształtować przyszłość %1$s.</strong><br><br>Podziel się, jak używasz wtyczki, abyśmy mogli budować istotne funkcje, szybciej naprawiać problemy i podejmować mądrzejsze decyzje.

en: This will be applicable for all sites from the network.
pl_PL: To będzie dotyczyć wszystkich stron w sieci.

note: translators: %s usage doc link
en: Learn more.
pl_PL: Dowiedz się więcej.

en: Happy to help!
pl_PL: Cieszę się, że mogę pomóc!

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Usage Tracking
pl_PL: Śledzenie użycia

note: translators: %s Product title
en: Help improve %s by sharing non-sensitive usage data — like PHP version and features used.
pl_PL: Pomóż poprawić %s, dzieląc się danymi o użyciu, które nie są wrażliwe — takimi jak wersja PHP i używane funkcje.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
pl_PL: To będzie dotyczyć wszystkich stron w sieci.

en: Learn More.
pl_PL: Dowiedz się więcej.

en: Oops! Something went wrong. Please refresh the page and try again.
pl_PL: Ups! Coś poszło nie tak. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Quick Feedback
pl_PL: Szybka opinia

en: If you have a moment, please share why you are deactivating the plugin.
pl_PL: Jeśli masz chwilę, podziel się, dlaczego dezaktywujesz wtyczkę.

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: Please tell us more details.
pl_PL: Proszę, powiedz nam więcej szczegółów.

note: translators: %1$s: link html start, %2$s: link html end
en: Need help from our experts? %1$sClick here to contact us.%2$s
pl_PL: Potrzebujesz pomocy od naszych ekspertów? %1$sKliknij tutaj, aby się z nami skontaktować.%2$s

en: Submit & Deactivate
pl_PL: Wyślij i dezaktywuj

en: Skip & Deactivate
pl_PL: Pomiń i dezaktywuj

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
pl_PL: Przykro mi, nie masz uprawnień do wykonania tej operacji.

en: Nonce validation failed
pl_PL: Walidacja nonce nie powiodła się

en: This is a temporary deactivation for testing.
pl_PL: To jest tymczasowa dezaktywacja do testów.

en: How can we assist you?
pl_PL: Jak możemy Ci pomóc?

en: The plugin isn't working properly.
pl_PL: Wtyczka nie działa poprawnie.

en: Please tell us more about what went wrong?
pl_PL: Proszę, powiedz nam więcej o tym, co poszło nie tak?

en: I found a better alternative plugin.
pl_PL: Znalazłem lepszą alternatywną wtyczkę.

en: Could you please specify which plugin?
pl_PL: Czy możesz określić, która to wtyczka?

en: It's missing a specific feature.
pl_PL: Brakuje jej konkretnej funkcji.

en: Please tell us more about the feature.
pl_PL: Proszę, powiedz nam więcej o tej funkcji.

en: Other
pl_PL: Inne

en: Plugin installation is disabled for you on this site.
pl_PL: Instalacja wtyczek jest dla Ciebie wyłączona na tej stronie.

en: Plugin slug is missing.
pl_PL: Brakuje slug wtyczki.

en: Plugin installation function not found.
pl_PL: Funkcja instalacji wtyczek nie została znaleziona.

en: Theme installation is disabled for you on this site.
pl_PL: Instalacja motywów jest dla Ciebie wyłączona na tej stronie.

en: Theme slug is missing.
pl_PL: Brakuje slug motywu.

en: Theme installation function not found.
pl_PL: Funkcja instalacji motywów nie została znaleziona.

en: You do not have permission to perform this action.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej akcji.

en: Invalid widget identifier.
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator widżetu.

en: Plugin activation is disabled for you on this site.
pl_PL: Aktywacja wtyczki jest dla Ciebie wyłączona na tej stronie.

en: Plugin Activated.
pl_PL: Wtyczka aktywowana.

en: Theme activation is disabled for you on this site.
pl_PL: Aktywacja motywu jest dla Ciebie wyłączona na tej stronie.

en: Theme Activated.
pl_PL: Motyw aktywowany.

en: Could not activate plugin. Please activate from the Plugins page.
pl_PL: Nie można aktywować wtyczki. Proszę aktywować z poziomu strony Wtyczki.

en: Could not activate theme. Please activate from the Themes page.
pl_PL: Nie można aktywować motywu. Proszę aktywować z poziomu strony Motywy.

en: Invalid compatibility option value.
pl_PL: Nieprawidłowa wartość opcji zgodności.

en: Settings saved successfully!
pl_PL: Ustawienia zapisane pomyślnie!

en: Unable to save settings.
pl_PL: Nie można zapisać ustawień.

en: Invalid analytics option value.
pl_PL: Nieprawidłowa wartość opcji analityki.

en: Security check failed.
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się.

en: Upgrade notice dismissed.
pl_PL: Powiadomienie o aktualizacji zostało odrzucone.

en: Onboarding analytics saved.
pl_PL: Analityka wprowadzająca została zapisana.

en: Header Footer Builder
pl_PL: Kreator nagłówka i stopki

en: Important Notice:
pl_PL: Ważne powiadomienie:

en: Can't edit your header or footer?
pl_PL: Nie możesz edytować swojego nagłówka ani stopki?

en: Try clearing your cache or resetting permalinks (Settings > Permalinks > Save Changes).
pl_PL: Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną lub zresetować permalinki (Ustawienia > Permalinki > Zapisz zmiany).

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Flush Permalink
pl_PL: Wyczyść permalink

en: Display Rules
pl_PL: Zasady wyświetlania

en: Date
pl_PL: Data

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: New Template
pl_PL: Nowy szablon

en: Edit Template
pl_PL: Edytuj szablon

en: View Template
pl_PL: Zobacz szablon

en: View All
pl_PL: Zobacz wszystkie

en: Search Templates
pl_PL: Szukaj szablonów

en: Parent Templates:
pl_PL: Szablony nadrzędne:

en: No Templates found.
pl_PL: Nie znaleziono szablonów.

en: No Templates found in Trash.
pl_PL: Nie znaleziono szablonów w koszu.

en: Create New
pl_PL: Utwórz nowy

en: Header/Footer Builder
pl_PL: Budowniczy nagłówków/stopki

en: Header & Footer
pl_PL: Nagłówek i stopka

en: Elementor Header & Footer Builder Options
pl_PL: Opcje budowniczego nagłówków i stopek Elementor

en: Type of Template
pl_PL: Typ szablonu

en: Select Option
pl_PL: Wybierz opcję

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Before Footer
pl_PL: Przed stopką

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Custom Block
pl_PL: Niestandardowy blok

en: Shortcode
pl_PL: Kod skrótu

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content.
pl_PL: Skopiuj ten kod skrótu i wklej go do treści swojego posta, strony lub widżetu tekstowego.

en: Enable Layout for Elementor Canvas Template?
pl_PL: Włączyć układ dla szablonu Elementor Canvas?

en: Enabling this option will display this layout on pages using Elementor Canvas Template.
pl_PL: Włączenie tej opcji wyświetli ten układ na stronach korzystających z szablonu Elementor Canvas.

en: Display On
pl_PL: Wyświetl na

en: Add locations for where this template should appear.
pl_PL: Dodaj lokalizacje, w których ten szablon powinien się pojawić.

en: Add Display Rule
pl_PL: Dodaj zasadę wyświetlania

en: Do Not Display On
pl_PL: Nie wyświetlaj na

en: Add locations for where this template should not appear.
pl_PL: Dodaj lokalizacje, w których ten szablon nie powinien się pojawić.

en: Exclude On
pl_PL: Wyklucz na

en: Add Exclusion Rule
pl_PL: Dodaj zasadę wykluczenia

en: User Roles
pl_PL: Role użytkowników

en: Display custom template based on user role.
pl_PL: Wyświetl niestandardowy szablon w zależności od roli użytkownika.

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Add User Rule
pl_PL: Dodaj zasadę użytkownika

note: Translators: Post title, Template Location
en: Template %1$s is already assigned to the location %2$s
pl_PL: Szablon %1$s jest już przypisany do lokalizacji %2$s

en: UAE Plugin Information
pl_PL: Informacje o wtyczce UAE

en: Read-only info: version, health, hooks.
pl_PL: Informacje tylko do odczytu: wersja, zdrowie, haki.

en: UAE Template Management
pl_PL: Zarządzanie szablonami UAE

en: CRUD for header/footer/block templates.
pl_PL: CRUD dla szablonów nagłówków/stopek/bloków.

en: UAE Widget Management
pl_PL: Zarządzanie widżetami UAE

en: Enable/disable Elementor widgets.
pl_PL: Włącz/wyłącz widżety Elementor.

en: UAE Extension Management
pl_PL: Zarządzanie rozszerzeniami UAE

en: Toggle Scroll to Top / Progress Bar.
pl_PL: Przełączanie przewijania do góry / paska postępu.

en: UAE Display Rules
pl_PL: Zasady wyświetlania UAE

en: Where and to whom templates appear.
pl_PL: Gdzie i dla kogo pojawiają się szablony.

en: UAE Active Templates
pl_PL: Aktywne szablony UAE

en: Which templates render on a given page.
pl_PL: Które szablony renderują się na danej stronie.

en: UAE Theme Compatibility
pl_PL: Kompatybilność motywu UAE

en: Theme detection and fallback config.
pl_PL: Wykrywanie motywu i konfiguracja zapasowa.

en: UAE Plugin Settings
pl_PL: Ustawienia wtyczki UAE

en: Plugin-level configuration.
pl_PL: Konfiguracja na poziomie wtyczki.

en: UAE Template Embedding
pl_PL: Osadzanie szablonów UAE

en: Shortcode strings and rendered HTML.
pl_PL: Ciągi kodów skrótów i renderowany HTML.

en: UAE Page Builder
pl_PL: Budowniczy stron UAE

en: Build and manage page content with HFE and Elementor widgets.
pl_PL: Twórz i zarządzaj treścią strony za pomocą widżetów HFE i Elementor.

en: UAE Design System
pl_PL: System projektowania UAE

en: Read the site's global colors, fonts, and spacing.
pl_PL: Przeczytaj globalne kolory, czcionki i odstępy witryny.

en: UAE Maintenance
pl_PL: Utrzymanie UAE

en: Cache clearing and maintenance tasks.
pl_PL: Czyszczenie pamięci podręcznej i zadania konserwacyjne.

en: UAE Pro Features
pl_PL: Funkcje Pro UAE

en: Information about UAE Pro premium widgets and upgrade path.
pl_PL: Informacje o premium widżetach UAE Pro i ścieżce aktualizacji.

en: UAE MCP Server
pl_PL: Serwer MCP UAE

en: AI tools for Header Footer Elementor — manage headers, footers, templates, pages, and widgets.
pl_PL: Narzędzia AI dla nagłówków i stopek Elementor — zarządzaj nagłówkami, stopkami, szablonami, stronami i widżetami.

en: Template has invalid Elementor data.
pl_PL: Szablon ma nieprawidłowe dane Elementor.

en: Failed to encode Elementor data.
pl_PL: Nie udało się zakodować danych Elementor.

en: Invalid position. Use "append", "prepend", or an object with "after", "before", or "inside" key.
pl_PL: Nieprawidłowa pozycja. Użyj "append", "prepend" lub obiektu z kluczem "after", "before" lub "inside".

en: Element not found in template.
pl_PL: Element nie znaleziony w szablonie.

note: translators: %s: Required plugin name translators: %s: Plugin name
en: This widget requires %s.
pl_PL: Ten widżet wymaga %s.

note: translators: %s: Widget type slug
en: Widget type "%s" is not recognized. Use template-builder/list-widget-types to see available types.
pl_PL: Typ widżetu "%s" nie jest rozpoznawany. Użyj template-builder/list-widget-types, aby zobaczyć dostępne typy.

note: translators: %s: element ID
en: Section "%s" not found in template.
pl_PL: Sekcja "%s" nie została znaleziona w szablonie.

note: translators: %s: element ID
en: Sibling element "%s" not found in template.
pl_PL: Element sąsiadujący "%s" nie został znaleziony w szablonie.

note: translators: %s: element ID
en: Parent element "%s" not found in template.
pl_PL: Element nadrzędny "%s" nie został znaleziony w szablonie.

en: Elementor is not active.
pl_PL: Elementor nie jest aktywny.

note: translators: %s: widget type slug
en: Widget type "%s" not found in Elementor.
pl_PL: Typ widgetu "%s" nie został znaleziony w Elementorze.

en: Get All Active Templates
pl_PL: Pobierz wszystkie aktywne szablony

en: Returns all active templates (header, footer, before-footer) in one call.
pl_PL: Zwraca wszystkie aktywne szablony (nagłówek, stopka, przed-stopką) w jednym wywołaniu.

en: Add Column to Section
pl_PL: Dodaj kolumnę do sekcji

en: Adds a column to an existing section or container in any Elementor post. Automatically redistributes column sizes to fit.
pl_PL: Dodaje kolumnę do istniejącej sekcji lub kontenera w dowolnym poście Elementor. Automatycznie redistribuuje rozmiary kolumn, aby pasowały.

en: Any Elementor-enabled post ID (page, post, or HFE template).
pl_PL: Dowolny identyfikator posta z włączonym Elementor (strona, post lub szablon HFE).

en: Section or container element ID to add column to.
pl_PL: Identyfikator sekcji lub kontenera, do którego należy dodać kolumnę.

en: If true, automatically redistributes all column sizes evenly.
pl_PL: Jeśli prawda, automatycznie redistribuuje wszystkie rozmiary kolumn równomiernie.

en: section_id is required.
pl_PL: section_id jest wymagany.

note: translators: 1: Section ID, 2: Post title, 3: Column ID
en: Added column to section %1$s in "%2$s". Use builder/insert-widget with position {"inside": "%3$s"} to add widgets.
pl_PL: Dodano kolumnę do sekcji %1$s w "%2$s". Użyj builder/insert-widget z pozycją {"inside": "%3$s"}, aby dodać widgety.

en: Add Section/Container
pl_PL: Dodaj sekcję/kontener

en: Adds a structural layout element to any Elementor post. On legacy sites: creates a section with columns. On container sites: creates a flex container with child containers. Supports inner sections and multi-column layouts.
pl_PL: Dodaje element układu strukturalnego do dowolnego posta Elementor. Na stronach dziedzicznych: tworzy sekcję z kolumnami. Na stronach kontenerowych: tworzy kontener elastyczny z kontenerami podrzędnymi. Obsługuje wewnętrzne sekcje i układy wielokolumnowe.

en: Array of column size percentages. Must sum to 100. E.g., [50, 50] for two equal columns, [33, 34, 33] for three columns, [25, 75] for sidebar layout.
pl_PL: Tablica procentów rozmiarów kolumn. Musi sumować się do 100. Np. [50, 50] dla dwóch równych kolumn, [33, 34, 33] dla trzech kolumn, [25, 75] dla układu z paskiem bocznym.

en: If true, creates an inner section (must be placed inside a column). On container sites, creates a nested container.
pl_PL: Jeśli prawda, tworzy wewnętrzną sekcję (musi być umieszczona wewnątrz kolumny). Na stronach kontenerowych tworzy zagnieżdżony kontener.

en: Where to insert: "append" (default), "prepend", { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "element_id" } (for inner sections inside a column/container).
pl_PL: Gdzie wstawić: "append" (domyślnie), "prepend", { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "element_id" } (dla wewnętrznych sekcji wewnątrz kolumny/kontenera).

note: translators: %d: total of column sizes
en: Column sizes must sum to 100. Got %d.
pl_PL: Rozmiary kolumn muszą sumować się do 100. Otrzymano %d.

en: inner section
pl_PL: wewnętrzna sekcja

en: container
pl_PL: kontener

en: section
pl_PL: sekcja

note: translators: 1: Element type, 2: Number of columns, 3: Post title
en: Added %1$s with %2$d column(s) to "%3$s". Use column_ids to insert widgets into specific columns.
pl_PL: Dodano %1$s z %2$d kolumn(y) do "%3$s". Użyj column_ids, aby wstawić widgety do konkretnych kolumn.

en: Build Complete Layout
pl_PL: Zbuduj kompletny układ

en: Builds a complete layout with sections, columns, and widgets in one call. Replaces all content on the post. The structure parameter is a JSON string describing rows and widgets.
pl_PL: Buduje kompletny układ z sekcjami, kolumnami i widgetami w jednym wywołaniu. Zastępuje całą zawartość posta. Parametr struktury to ciąg JSON opisujący wiersze i widgety.

en: structure is not valid JSON. It must be a minified JSON array string.
pl_PL: struktura nie jest poprawnym JSON-em. Musi być zminimalizowanym ciągiem tablicy JSON.

en: structure must be a JSON array of section objects. Example: [{"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}]
pl_PL: struktura musi być tablicą JSON obiektów sekcji. Przykład: [{"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}]

en: Each item in structure must be a section object with "children". Example: {"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}
pl_PL: Każdy element w strukturze musi być obiektem sekcji z "children". Przykład: {"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}

note: translators: 1: Number of elements, 2: Post title
en: Built "%2$s" with %1$d elements.
pl_PL: Zbudowano "%2$s" z %1$d elementów.

en: Regenerate CSS
pl_PL: Regeneruj CSS

en: Forces Elementor to regenerate CSS files for a post so frontend changes appear immediately. Call after builder/build or any structural change.
pl_PL: Wymusza regenerację plików CSS Elementor dla posta, aby zmiany na frontendzie pojawiły się natychmiast. Wywołaj po builder/build lub jakiejkolwiek zmianie strukturalnej.

en: Any Elementor-enabled post ID. Pass 0 to regenerate all Elementor CSS globally.
pl_PL: Dowolny identyfikator posta z włączonym Elementor. Przekaż 0, aby globalnie zregenerować wszystkie CSS Elementor.

en: You are not allowed to regenerate all Elementor CSS globally.
pl_PL: Nie masz uprawnień do globalnej regeneracji wszystkich CSS Elementor.

en: Regenerated all Elementor CSS files globally.
pl_PL: Zregenerowano wszystkie pliki CSS Elementor globalnie.

note: translators: %s: Post title
en: Regenerated CSS for "%s".
pl_PL: Zregenerowano CSS dla "%s".

en: Insert Widget
pl_PL: Wstaw Widget

en: Inserts a single widget into an existing Elementor post. KEY WIDGET SLUGS — Header: site-logo, navigation-menu, hfe-search-button, hfe-cart. Footer: copyright, retina (logo), social-icons. Pages: heading, text-editor, image, button, hfe-infocard, hfe-counter. Use list-widget-types to discover all available slugs.
pl_PL: Wstawia pojedynczy widget do istniejącego posta Elementor. KLUCZOWE SLUGI WIDGETÓW — Nagłówek: site-logo, navigation-menu, hfe-search-button, hfe-cart. Stopka: copyright, retina (logo), social-icons. Strony: heading, text-editor, image, button, hfe-infocard, hfe-counter. Użyj list-widget-types, aby odkryć wszystkie dostępne slugi.

en: Widget type slug (e.g. "navigation-menu", "site-logo", "heading"). Use builder/list-widget-types to see available types.
pl_PL: Slug typu widgetu (np. "navigation-menu", "site-logo", "heading"). Użyj builder/list-widget-types, aby zobaczyć dostępne typy.

en: JSON string of widget settings. Use builder/get-schema to discover the keys. Example: {"heading_title":"My Heading","align":"center"}. Pass empty string or "{}" for defaults.
pl_PL: Ciąg JSON ustawień widgetu. Użyj builder/get-schema, aby odkryć klucze. Przykład: {"heading_title":"Mój Nagłówek","align":"center"}. Przekaż pusty ciąg lub "{}" dla domyślnych ustawień.

en: Where to insert: "append" (default), "prepend", a number for index position (0=first, 1=second, etc.), or { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "container_id" }.
pl_PL: Gdzie wstawić: "append" (domyślnie), "prepend", liczba dla pozycji indeksu (0=pierwszy, 1=drugi, itd.), lub { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "container_id" }.

en: Widget type is required.
pl_PL: Typ widgetu jest wymagany.

note: translators: %s: Widget type slug
en: Widget type "%s" is not recognized. Use builder/list-widget-types to see available types.
pl_PL: Typ widgetu "%s" nie jest rozpoznawany. Użyj builder/list-widget-types, aby zobaczyć dostępne typy.

note: translators: 1: Widget type, 2: Post title
en: Inserted %1$s widget into "%2$s".
pl_PL: Wstawiono widget %1$s do "%2$s".

en: Move Element
pl_PL: Przenieś Element

en: Repositions an element within any Elementor post. Removes from current location and inserts at new position.
pl_PL: Przenosi element w dowolnym poście Elementor. Usuwa z bieżącej lokalizacji i wstawia w nowej pozycji.

en: Element ID to move.
pl_PL: Identyfikator elementu do przeniesienia.

en: New position: { "after": "element_id" } or { "before": "element_id" }.
pl_PL: Nowa pozycja: { "after": "element_id" } lub { "before": "element_id" }.

en: Element ID is required.
pl_PL: Identyfikator elementu jest wymagany.

en: Position is required.
pl_PL: Pozycja jest wymagana.

note: translators: 1: Element ID, 2: Post title
en: Moved element %1$s in "%2$s".
pl_PL: Przeniesiono element %1$s w "%2$s".

en: Remove Element
pl_PL: Usuń Element

en: Removes a widget or container from any Elementor post by element ID.
pl_PL: Usuwa widget lub kontener z dowolnego posta Elementor według identyfikatora elementu.

en: Element ID to remove.
pl_PL: Identyfikator elementu do usunięcia.

note: translators: 1: Element ID, 2: Post title
en: Removed element %1$s from "%2$s".
pl_PL: Usunięto element %1$s z "%2$s".

en: Get Element Schema
pl_PL: Pobierz Schemat Elementu

en: Returns a settings schema for widgets, sections, containers, or columns. Use before building layouts to discover available settings.
pl_PL: Zwraca schemat ustawień dla widgetów, sekcji, kontenerów lub kolumn. Użyj przed budowaniem układów, aby odkryć dostępne ustawienia.

en: Type of element to get schema for.
pl_PL: Typ elementu, dla którego chcesz uzyskać schemat.

en: Widget type slug (required when type=widget). E.g., "heading", "navigation-menu".
pl_PL: Slug typu widgetu (wymagany, gdy type=widget). Np. "heading", "navigation-menu".

en: Which settings tab to include. Defaults to "all" which returns content + style settings.
pl_PL: Które zakładki ustawień uwzględnić. Domyślnie "wszystkie", co zwraca ustawienia treści + stylu.

en: Type must be one of: widget, section, container, column.
pl_PL: Typ musi być jednym z: widget, sekcja, kontener, kolumna.

en: widget_type is required when type=widget.
pl_PL: widget_type jest wymagany, gdy type=widget.

note: translators: %s: widget type slug
en: Widget type "%s" is not in the allowed list.
pl_PL: Typ widgetu "%s" nie znajduje się na liście dozwolonych.

note: translators: %s: element type
en: Element type "%s" not found in Elementor.
pl_PL: Typ elementu "%s" nie znaleziony w Elementorze.

en: Get Post Structure
pl_PL: Pobierz strukturę posta

en: Returns the full Elementor element tree of any Elementor-enabled post -- containers, widgets, IDs, types, and setting keys.
pl_PL: Zwraca pełne drzewo elementów Elementor dla dowolnego posta z włączonym Elementor -- kontenery, widgety, ID, typy i klucze ustawień.

en: If true, return complete settings. Default false returns only setting keys for brevity.
pl_PL: Jeśli prawda, zwróć pełne ustawienia. Domyślnie fałsz zwraca tylko klucze ustawień dla zwięzłości.

en: Undo Last Builder Change
pl_PL: Cofnij ostatnią zmianę w budowniczym

en: Reverts the most recent AI builder change on a post by restoring the snapshot taken automatically just before that change. Keeps a single level of undo; for older versions use Elementor revision history.
pl_PL: Przywraca najnowszą zmianę AI w budowniczym na poście, przywracając zrzut ekranu wykonany automatycznie tuż przed tą zmianą. Utrzymuje pojedynczy poziom cofania; dla starszych wersji użyj historii rewizji Elementora.

en: The post, page, or HFE template ID to undo the last change on.
pl_PL: ID posta, strony lub szablonu HFE, na którym chcesz cofnąć ostatnią zmianę.

en: No recent change is available to undo for this post. Try Elementor revision history.
pl_PL: Brak dostępnej ostatniej zmiany do cofnięcia dla tego posta. Spróbuj historii rewizji Elementora.

note: translators: %s: post title
en: Reverted the last change on "%s".
pl_PL: Cofnięto ostatnią zmianę na "%s".

en: Update Widget Settings
pl_PL: Zaktualizuj ustawienia widgetu

en: Updates settings for an existing widget element in any Elementor post. Performs a partial merge -- only provided settings are changed.
pl_PL: Aktualizuje ustawienia dla istniejącego elementu widgetu w dowolnym poście Elementor. Wykonuje częściowe scalanie -- zmieniane są tylko podane ustawienia.

en: Element ID to update (from get-structure).
pl_PL: ID elementu do aktualizacji (z get-structure).

en: JSON string of the settings to update. You MUST call builder/get-schema first to discover the exact setting keys for the widget type. Then pass a JSON object string with only the keys you want to change. Example for hfe-infocard: {"infocard_title":"New Title","infocard_description":"New text","infocard_button_text":"Click Me"}. Example for heading: {"heading_title":"New Heading"}. Example for text-editor: {"editor":"<p>New content</p>"}.
pl_PL: JSON string ustawień do aktualizacji. Musisz najpierw wywołać builder/get-schema, aby odkryć dokładne klucze ustawień dla typu widgetu. Następnie przekaż ciąg obiektu JSON tylko z kluczami, które chcesz zmienić. Przykład dla hfe-infocard: {"infocard_title":"Nowy tytuł","infocard_description":"Nowy tekst","infocard_button_text":"Kliknij mnie"}. Przykład dla nagłówka: {"heading_title":"Nowy nagłówek"}. Przykład dla edytora tekstu: {"editor":"<p>Nowa treść</p>"}.

en: Element not found in post.
pl_PL: Element nie znaleziony w poście.

note: translators: 1: widget type, 2: comma-separated setting keys
en: No settings provided. This is a "%1$s" widget. Available setting keys: %2$s. Retry with the correct keys in the settings object.
pl_PL: Nie podano ustawień. To jest widget "%1$s". Dostępne klucze ustawień: %2$s. Spróbuj ponownie z poprawnymi kluczami w obiekcie ustawień.

note: translators: 1: Element ID, 2: Post title
en: Updated element %1$s in "%2$s".
pl_PL: Zaktualizowano element %1$s w "%2$s".

en: List Available Widget Types
pl_PL: Lista dostępnych typów widgetów

en: Lists all widget types that can be inserted. RECOMMENDED — Header: site-logo, navigation-menu, hfe-search-button, hfe-cart, hfe-menu. Footer: copyright, retina (logo), social-icons, hfe-menu. Pages: heading, text-editor, image, button, hfe-infocard, hfe-counter, spacer, divider.
pl_PL: Wymienia wszystkie typy widgetów, które można wstawić. ZALECANE — Nagłówek: logo-strony, menu-nawigacyjne, przycisk-hfe-szukaj, hfe-koszyk, hfe-menu. Stopka: prawa autorskie, retina (logo), ikony społecznościowe, hfe-menu. Strony: nagłówek, edytor-tekstu, obraz, przycisk, hfe-infocard, hfe-counter, spacer, dzielnik.

en: Filter by source plugin.
pl_PL: Filtruj według wtyczki źródłowej.

en: Get Design Tokens
pl_PL: Pobierz tokeny projektu

en: Returns the site's global colors, fonts, and spacing from the active Elementor kit. ALWAYS call this before build-template or build-page to match the site's existing design.
pl_PL: Zwraca globalne kolory, czcionki i odstępy witryny z aktywnego zestawu Elementor. ZAWSZE wywołuj to przed build-template lub build-page, aby dopasować do istniejącego projektu witryny.

en: No active Elementor kit found.
pl_PL: Nie znaleziono aktywnego zestawu Elementor.

en: Get Available Locations
pl_PL: Pobierz dostępne lokalizacje

en: Lists all available targeting locations for display rules.
pl_PL: Wyświetla wszystkie dostępne lokalizacje docelowe dla reguł wyświetlania.

en: Update Display Rules
pl_PL: Zaktualizuj reguły wyświetlania

en: Set include/exclude locations and user role targeting for a template. Merges the old update and set-user-roles abilities.
pl_PL: Ustaw lokalizacje do włączenia/wyłączenia oraz docelowe role użytkowników dla szablonu. Łączy stare możliwości aktualizacji i ustawiania ról użytkowników.

en: Template post ID.
pl_PL: ID posta szablonu.

en: Include rules: { "rule": ["basic-global", ...], "specific": ["post-123", ...] }
pl_PL: Reguły włączenia: { "rule": ["basic-global", ...], "specific": ["post-123", ...] }

en: Exclude rules. Same structure as include_locations.
pl_PL: Reguły wyłączenia. Ta sama struktura co include_locations.

en: Role slugs: logged-in, logged-out, administrator, editor, author, contributor, subscriber.
pl_PL: Role: zalogowany, niezalogowany, administrator, redaktor, autor, współpracownik, subskrybent.

note: translators: %s: comma-separated invalid role slugs
en: Invalid role(s): %s
pl_PL: Nieprawidłowa rola(a): %s

en: List Extensions
pl_PL: Lista rozszerzeń

en: Lists available extensions (Scroll to Top, Reading Progress Bar) and their status.
pl_PL: Wyświetla dostępne rozszerzenia (Przewiń do góry, Pasek postępu czytania) i ich status.

en: Toggle Extension
pl_PL: Przełącz rozszerzenie

en: Enable or disable a specific extension.
pl_PL: Włącz lub wyłącz konkretne rozszerzenie.

en: Extension slug.
pl_PL: Slug rozszerzenia.

en: True to enable, false to disable.
pl_PL: Prawda, aby włączyć, fałsz, aby wyłączyć.

note: translators: %s: extension slug
en: Extension "%s" not found.
pl_PL: Rozszerzenie "%s" nie zostało znalezione.

en: Get Plugin Info
pl_PL: Pobierz informacje o wtyczce

en: Returns unified plugin info: version, health, templates, widgets, theme compatibility, extensions, and optionally hooks.
pl_PL: Zwraca zjednoczone informacje o wtyczce: wersja, stan, szablony, widżety, zgodność z motywem, rozszerzenia i opcjonalnie haki.

en: When true, includes the hooks list in the response.
pl_PL: Gdy prawda, zawiera listę haków w odpowiedzi.

en: Enable/disable header rendering.
pl_PL: Włącz/wyłącz renderowanie nagłówka.

en: Enable/disable footer rendering.
pl_PL: Włącz/wyłącz renderowanie stopki.

en: Enable/disable before-footer rendering.
pl_PL: Włącz/wyłącz renderowanie przed stopką.

en: Filter header template post ID.
pl_PL: Filtruj ID posta szablonu nagłówka.

en: Filter footer template post ID.
pl_PL: Filtruj ID posta szablonu stopki.

en: Filter before-footer template ID.
pl_PL: Filtruj ID szablonu przed stopką.

en: Conditionally skip header output.
pl_PL: Warunkowo pomiń wyjście nagłówka.

en: Conditionally skip footer output.
pl_PL: Warunkowo pomiń wyjście stopki.

en: Conditionally skip before-footer output.
pl_PL: Warunkowo pomiń wyjście przed stopką.

en: Filter template ID before render.
pl_PL: Filtruj ID szablonu przed renderowaniem.

en: Control preview notice visibility.
pl_PL: Kontroluj widoczność powiadomienia podglądu.

en: Fires inside header wrapper.
pl_PL: Wywołuje wewnątrz opakowania nagłówka.

en: Fires before footer section.
pl_PL: Wywołuje przed sekcją stopki.

en: Fires inside footer wrapper.
pl_PL: Wywołuje wewnątrz opakowania stopki.

en: Render admin page body.
pl_PL: Renderuj ciało strony administracyjnej.

en: Clear Elementor Cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną Elementor

en: Clears the Elementor CSS cache globally to regenerate all stylesheets.
pl_PL: Czyści globalnie pamięć podręczną CSS Elementor, aby ponownie wygenerować wszystkie arkusze stylów.

en: Elementor CSS cache cleared successfully.
pl_PL: Pamięć podręczna CSS Elementor została pomyślnie wyczyszczona.

en: Create Page
pl_PL: Utwórz stronę

en: Creates a new Elementor-ready page or post with optional page template.
pl_PL: Tworzy nową stronę lub post gotowy do Elementor z opcjonalnym szablonem strony.

en: The page or post title.
pl_PL: Tytuł strony lub posta.

en: Post type to create.
pl_PL: Typ posta do utworzenia.

en: Initial post status.
pl_PL: Początkowy status posta.

en: Elementor page template: elementor_header_footer, elementor_canvas, or default.
pl_PL: Szablon strony Elementor: elementor_header_footer, elementor_canvas lub domyślny.

note: translators: %s: post type slug
en: Post type "%s" is not supported by Elementor.
pl_PL: Typ posta "%s" nie jest obsługiwany przez Elementor.

en: Delete Page
pl_PL: Usuń stronę

en: Moves an Elementor page or post to the trash. Does not permanently delete.
pl_PL: Przenosi stronę lub wpis Elementor do kosza. Nie usuwa na stałe.

en: The page or post ID to trash.
pl_PL: ID strony lub wpisu do przeniesienia do kosza.

en: Post not found.
pl_PL: Wpis nie został znaleziony.

en: Use templates/delete for HFE templates.
pl_PL: Użyj templates/delete dla szablonów HFE.

en: You are not allowed to delete this post.
pl_PL: Nie masz uprawnień do usunięcia tego wpisu.

en: Failed to move post to trash.
pl_PL: Nie udało się przenieść wpisu do kosza.

note: translators: %s: post title
en: "%s" moved to trash.
pl_PL: "%s" przeniesiono do kosza.

en: List Pages
pl_PL: Lista stron

en: Lists Elementor-edited pages and posts with optional filtering by type, status, and search.
pl_PL: Wyświetla strony i wpisy edytowane w Elementorze z opcjonalnym filtrowaniem według typu, statusu i wyszukiwania.

en: Filter by post type. Use "any" for all supported types.
pl_PL: Filtruj według typu wpisu. Użyj "wszystkie" dla wszystkich obsługiwanych typów.

en: Filter by post status.
pl_PL: Filtruj według statusu wpisu.

en: Number of results per page. Maximum 100.
pl_PL: Liczba wyników na stronę. Maksymalnie 100.

en: Search by title.
pl_PL: Szukaj według tytułu.

en: Restore Page
pl_PL: Przywróć stronę

en: Restores a trashed page or post back to its previous status.
pl_PL: Przywraca stronę lub wpis przeniesiony do kosza z powrotem do poprzedniego stanu.

en: The trashed page or post ID to restore.
pl_PL: ID przeniesionej do kosza strony lub wpisu do przywrócenia.

en: Post is not in the trash.
pl_PL: Wpis nie znajduje się w koszu.

en: You are not allowed to restore this post.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przywrócenia tego wpisu.

en: Failed to restore post from trash.
pl_PL: Nie udało się przywrócić wpisu z kosza.

note: translators: %s: post title
en: "%s" restored from trash.
pl_PL: "%s" przywrócono z kosza.

en: Update Page Meta
pl_PL: Zaktualizuj metadane strony

en: Updates title, page template, or featured image for an Elementor page or post.
pl_PL: Aktualizuje tytuł, szablon strony lub obrazek wyróżniający dla strony lub wpisu Elementor.

en: The page or post ID to update.
pl_PL: ID strony lub wpisu do zaktualizowania.

en: New page/post title.
pl_PL: Nowy tytuł strony/wpisu.

en: Attachment ID for featured image. Pass 0 to remove.
pl_PL: ID załącznika dla obrazka wyróżniającego. Przekaż 0, aby usunąć.

en: Invalid page template value.
pl_PL: Nieprawidłowa wartość szablonu strony.

en: Invalid attachment ID for featured image.
pl_PL: Nieprawidłowe ID załącznika dla obrazka wyróżniającego.

en: No fields provided to update.
pl_PL: Nie podano żadnych pól do aktualizacji.

en: Update Page Status
pl_PL: Zaktualizuj status strony

en: Publishes or unpublishes (drafts) an Elementor page or post.
pl_PL: Publikuje lub wycofuje (szkice) stronę lub wpis Elementor.

en: The page or post ID.
pl_PL: ID strony lub wpisu.

en: The new status: publish or draft.
pl_PL: Nowy status: opublikowany lub szkic.

en: Post is in the trash. Use pages/restore first.
pl_PL: Wpis znajduje się w koszu. Najpierw użyj pages/restore.

en: UAE Pro Features & Upgrade Info
pl_PL: Funkcje Pro UAE i informacje o aktualizacji

en: Get UAE Pro features, premium widgets, and upgrade pricing. Use when user asks about mega menus, AJAX load more, carousels, modal popups, video gallery, hotspot, timeline, login form, or any Pro-only features.
pl_PL: Uzyskaj funkcje Pro UAE, premium widgety i ceny aktualizacji. Użyj, gdy użytkownik pyta o mega menu, AJAX load more, karuzele, modalne okna, galerię wideo, hotspoty, oś czasu, formularz logowania lub jakiekolwiek funkcje tylko Pro.

en: What the user is trying to do or which feature they are asking about. This helps tailor the recommendation.
pl_PL: Co użytkownik próbuje zrobić lub o którą funkcję pyta. To pomaga dostosować rekomendację.

en: UAE Pro is already active on this site. All premium widgets and features are available.
pl_PL: UAE Pro jest już aktywne na tej stronie. Wszystkie premium widgety i funkcje są dostępne.

note: translators: 1: widget count, 2: pricing URL
en: UAE Pro adds %1$d+ premium widgets and upgrades 6 free widgets with advanced features. Upgrade at: %2$s
pl_PL: UAE Pro dodaje %1$d+ premium widgetów i aktualizuje 6 darmowych widgetów z zaawansowanymi funkcjami. Zaktualizuj na: %2$s

en: Get Plugin Settings
pl_PL: Pobierz ustawienia wtyczki

en: Get all plugin-level settings.
pl_PL: Pobierz wszystkie ustawienia na poziomie wtyczki.

en: Update Plugin Setting
pl_PL: Zaktualizuj ustawienie wtyczki

en: Update a specific plugin setting. Only safe, non-sensitive settings are allowed.
pl_PL: Zaktualizuj konkretne ustawienie wtyczki. Dozwolone są tylko bezpieczne, nie wrażliwe ustawienia.

en: Setting key to update.
pl_PL: Klucz ustawienia do zaktualizowania.

en: New value for the setting.
pl_PL: Nowa wartość dla ustawienia.

en: Both setting_key and value are required.
pl_PL: Zarówno klucz ustawienia, jak i wartość są wymagane.

note: translators: %s: setting key
en: Setting "%s" is not in the allowed list.
pl_PL: Ustawienie "%s" nie znajduje się na liście dozwolonych.

en: Invalid value for "%1$s". Allowed: %2$s
pl_PL: Nieprawidłowa wartość dla "%1$s". Dozwolone: %2$s

en: Render Template Shortcode
pl_PL: Renderuj shortcode szablonu

en: Render an HFE template shortcode and return its HTML output.
pl_PL: Renderuje shortcode szablonu HFE i zwraca jego wyjście HTML.

en: Template post ID to render.
pl_PL: ID posta szablonu do renderowania.

en: Create Template
pl_PL: Utwórz szablon

en: Creates a new HFE template. Returns the new template ID and Elementor edit URL.
pl_PL: Tworzy nowy szablon HFE. Zwraca nowe ID szablonu i URL do edycji Elementor.

en: Template title.
pl_PL: Tytuł szablonu.

en: Template type.
pl_PL: Typ szablonu.

en: Post status.
pl_PL: Status posta.

en: Invalid template type.
pl_PL: Nieprawidłowy typ szablonu.

en: Invalid post status.
pl_PL: Nieprawidłowy status posta.

en: Failed to create template.
pl_PL: Nie udało się utworzyć szablonu.

en: Delete Template
pl_PL: Usuń szablon

en: Moves an HFE template to trash. Does not permanently delete.
pl_PL: Przenosi szablon HFE do kosza. Nie usuwa na stałe.

en: The template post ID to trash.
pl_PL: ID posta szablonu do przeniesienia do kosza.

en: Failed to trash the template.
pl_PL: Nie udało się przenieść szablonu do kosza.

en: Template moved to trash.
pl_PL: Szablon przeniesiony do kosza.

en: Duplicate Template
pl_PL: Duplikuj szablon

en: Creates a copy of an existing template with all settings and Elementor content.
pl_PL: Tworzy kopię istniejącego szablonu ze wszystkimi ustawieniami i treścią Elementor.

en: Source template post ID.
pl_PL: ID posta źródłowego szablonu.

en: Title for duplicate. Default: "Copy of {original}".
pl_PL: Tytuł dla duplikatu. Domyślnie: "Kopia {oryginalny}".

note: translators: %s: Original post title
en: Copy of %s
pl_PL: Kopia %s

en: Failed to create duplicate template.
pl_PL: Nie udało się utworzyć duplikatu szablonu.

en: Get Template Details
pl_PL: Pobierz szczegóły szablonu

en: Returns full details for a specific template including type, display rules, and shortcode.
pl_PL: Zwraca pełne szczegóły dla konkretnego szablonu, w tym typ, zasady wyświetlania i shortcode.

en: The template post ID.
pl_PL: ID posta szablonu.

en: List Templates
pl_PL: Lista szablonów

en: Lists all HFE templates with their type, status, display conditions, and edit URLs.
pl_PL: Wyświetla wszystkie szablony HFE z ich typem, statusem, warunkami wyświetlania i URL do edycji.

en: Filter by template type.
pl_PL: Filtruj według typu szablonu.

en: Restore Template from Trash
pl_PL: Przywróć szablon z kosza

en: Restores a trashed HFE template back to its previous status (typically draft).
pl_PL: Przywraca usunięty szablon HFE do jego poprzedniego statusu (zazwyczaj roboczy).

en: The trashed template post ID to restore.
pl_PL: ID posta usuniętego szablonu do przywrócenia.

en: Template not found or is not an HFE template.
pl_PL: Szablon nie został znaleziony lub nie jest szablonem HFE.

en: Template is not in trash.
pl_PL: Szablon nie znajduje się w koszu.

en: Failed to restore template from trash.
pl_PL: Nie udało się przywrócić szablonu z kosza.

en: Template restored from trash.
pl_PL: Szablon przywrócony z kosza.

en: Update Template
pl_PL: Aktualizuj szablon

en: Updates a template's type and/or status. Provide type, status, or both.
pl_PL: Aktualizuje typ i/lub status szablonu. Podaj typ, status lub oba.

en: New template type.
pl_PL: Nowy typ szablonu.

en: New post status.
pl_PL: Nowy status posta.

en: Provide at least one of type or status to update.
pl_PL: Podaj przynajmniej jeden z typów lub statusów do aktualizacji.

en: Cannot change status of a trashed template. Use templates/restore first.
pl_PL: Nie można zmienić statusu usuniętego szablonu. Najpierw użyj templates/restore.

en: Failed to update template type.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować typu szablonu.

en: Status must be publish or draft.
pl_PL: Status musi być opublikowany lub roboczy.

en: Failed to update template status.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować statusu szablonu.

en: Get Theme Info
pl_PL: Pobierz informacje o motywie

en: Returns current theme compatibility info and the full list of natively supported themes.
pl_PL: Zwraca aktualne informacje o zgodności motywu oraz pełną listę natywnie obsługiwanych motywów.

en: Set Theme Compatibility Method
pl_PL: Ustaw metodę zgodności motywu

en: Configure fallback method for unsupported themes.
pl_PL: Skonfiguruj metodę zapasową dla nieobsługiwanych motywów.

en: Compatibility method: default or css-override.
pl_PL: Metoda zgodności: domyślna lub css-override.

en: Invalid compatibility method.
pl_PL: Nieprawidłowa metoda zgodności.

en: Activate Widget
pl_PL: Aktywuj widget

en: Enable a specific widget by slug.
pl_PL: Włącz konkretny widget według slug.

en: Widget slug to activate (e.g., site-logo, navigation-menu).
pl_PL: Slug widgetu do aktywacji (np. site-logo, navigation-menu).

note: translators: %s: widget slug
en: Widget "%s" not found.
pl_PL: Widget "%s" nie został znaleziony.

en: Widget activated.
pl_PL: Widget aktywowany.

en: Bulk Toggle All Widgets
pl_PL: Masowe przełączanie wszystkich widgetów

en: Activate or deactivate all widgets at once. When activating, Pro widgets are skipped. When deactivating, all widgets are disabled which may break the frontend.
pl_PL: Aktywuj lub dezaktywuj wszystkie widgety jednocześnie. Podczas aktywacji pomijane są widgety Pro. Podczas dezaktywacji wszystkie widgety są wyłączane, co może spowodować problemy z frontendem.

en: Whether to activate or deactivate all widgets.
pl_PL: Czy aktywować, czy dezaktywować wszystkie widgety.

en: Deactivate Widget
pl_PL: Dezaktywuj widget

en: Disable a specific widget by slug.
pl_PL: Wyłącz konkretny widget według slug.

en: Widget slug to deactivate.
pl_PL: Slug widgetu do dezaktywacji.

en: Widget deactivated.
pl_PL: Widget dezaktywowany.

en: Deactivate Unused Widgets
pl_PL: Dezaktywuj nieużywane widgety

en: Disable widgets not used in any published Elementor content (pages, posts, or templates).
pl_PL: Wyłącz widgety, które nie są używane w żadnej opublikowanej treści Elementor (strony, posty lub szablony).

en: List Widgets
pl_PL: Lista widgetów

en: Lists all available widgets with their enabled/disabled status, slug, title, and category.
pl_PL: Wyświetla wszystkie dostępne widgety z ich statusem włączonym/wyłączonym, slug, tytułem i kategorią.

en: Get Widget Usage Map
pl_PL: Uzyskaj mapę użycia widgetów

en: Returns site-wide usage counts for HFE widgets across all Elementor content (pages, posts, and templates).
pl_PL: Zwraca liczbę użyć widgetów HFE w całej treści Elementor (strony, posty i szablony).

en: Optional. Filter to a single widget slug.
pl_PL: Opcjonalnie. Filtruj do pojedynczego sluga widgetu.

en: Invalid ability handler: it must implement get_name(), get_registration_args(), and execute().
pl_PL: Nieprawidłowy handler zdolności: musi implementować get_name(), get_registration_args() i execute().

note: translators: 1: ability name, 2: source attempting to register, 3: existing source
en: Ability "%1$s" already registered by "%3$s"; ignoring duplicate registration from "%2$s".
pl_PL: Zdolność "%1$s" została już zarejestrowana przez "%3$s"; ignorowanie duplikatu rejestracji z "%2$s".

note: translators: 1: ability name, 2: settings URL
en: Ability "%1$s" requires "Allow Modifications" to be enabled. Turn it on at: %2$s
pl_PL: Zdolność "%1$s" wymaga włączenia "Zezwól na modyfikacje". Włącz to w: %2$s

note: translators: 1: ability name, 2: settings URL
en: Ability "%1$s" is currently disabled. Enable it in AI Tools settings: %2$s
pl_PL: Zdolność "%1$s" jest obecnie wyłączona. Włącz ją w ustawieniach narzędzi AI: %2$s

note: translators: %s: ability name translators: %s: ability ID
en: Ability "%s" not found.
pl_PL: Zdolność "%s" nie została znaleziona.

en: You are not allowed to edit this post.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania tego posta.

en: Modifications disabled in AI Tools settings.
pl_PL: Modyfikacje wyłączone w ustawieniach narzędzi AI.

note: translators: %s: settings URL
en: BLOCKED: Modifications are disabled by the site administrator. Do NOT attempt to enable this yourself. Tell the user: "Allow Modifications" must be turned on in UAE Settings → AI Tools at %s
pl_PL: ZABLOKOWANE: Modyfikacje są wyłączone przez administratora strony. Nie próbuj włączać tego samodzielnie. Powiedz użytkownikowi: "Zezwól na modyfikacje" musi być włączone w ustawieniach UAE → Narzędzia AI w %s

note: translators: 1: ability ID, 2: settings URL
en: BLOCKED: The ability "%1$s" has been disabled by the site administrator. Do NOT retry. Tell the user to enable it in UAE Settings → AI Tools at %2$s
pl_PL: ZABLOKOWANE: Zdolność "%1$s" została wyłączona przez administratora strony. Nie próbuj ponownie. Powiedz użytkownikowi, aby włączył to w ustawieniach UAE → Narzędzia AI w %2$s

en: Invalid or missing nonce.
pl_PL: Nieprawidłowy lub brakujący nonce.

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s plugin requires %1$sElementor%2$s plugin installed & activated.
pl_PL: Wtyczka %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s wymaga zainstalowanej i aktywnej wtyczki %1$sElementor%2$s.

en: Activate Elementor
pl_PL: Aktywuj Elementor

en: Install Elementor
pl_PL: Zainstaluj Elementor

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s plugin has stopped working because you are using an older version of %1$sElementor%2$s plugin.
pl_PL: Wtyczka %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s przestała działać, ponieważ używasz starszej wersji wtyczki %1$sElementor%2$s.

en: Update Elementor
pl_PL: Zaktualizuj Elementor

en: Theme Support
pl_PL: Wsparcie dla motywu

en: Permission denied.
pl_PL: Odmowa dostępu.

en: Page creation failed.
pl_PL: Tworzenie strony nie powiodło się.

en: Invalid extension.
pl_PL: Nieprawidłowe rozszerzenie.

en: No active Elementor Kit found.
pl_PL: Nie znaleziono aktywnego zestawu Elementor.

en: Create Your Header
pl_PL: Stwórz swój nagłówek

en: Build a stunning header that showcases your brand on every page.
pl_PL: Zbuduj oszałamiający nagłówek, który prezentuje Twoją markę na każdej stronie.

en: Set Up Header Under 5 Mins!
pl_PL: Skonfiguruj nagłówek w mniej niż 5 minut!

en: Create a branded header that appears on every page and keeps your navigation consistent.
pl_PL: Utwórz markowy nagłówek, który pojawia się na każdej stronie i utrzymuje spójną nawigację.

en: Add header in Elementor
pl_PL: Dodaj nagłówek w Elementorze

en: Set Up Header
pl_PL: Skonfiguruj nagłówek

en: Control Where Your Template Appears
pl_PL: Kontroluj, gdzie pojawia się twój szablon

en: Use Display Conditions to choose exactly where this template shows — entire site, specific pages, posts, or archives.
pl_PL: Użyj warunków wyświetlania, aby dokładnie określić, gdzie ten szablon się wyświetla — na całej stronie, na konkretnych stronach, postach lub archiwach.

en: Add Display conditions to your header
pl_PL: Dodaj warunki wyświetlania do swojego nagłówka

en: Add Display Conditions
pl_PL: Dodaj warunki wyświetlania

en: Add Your Favorite UAE Widgets and Make it Live
pl_PL: Dodaj swoje ulubione widgety UAE i uruchom je

en: Include logo, menu, CTA, and contact access for a complete header.
pl_PL: Zawiera logo, menu, CTA i dostęp do kontaktu dla pełnego nagłówka.

en: Add UAE widgets to your header
pl_PL: Dodaj widgety UAE do swojego nagłówka

en: Add Header Widgets
pl_PL: Dodaj widgety nagłówka

en: Create Your Footer
pl_PL: Utwórz swoje stopki

en: Design a professional footer that builds trust and improves site navigation.
pl_PL: Zaprojektuj profesjonalną stopkę, która buduje zaufanie i poprawia nawigację po stronie.

en: Set Up Footer in less than 5 mins!
pl_PL: Skonfiguruj stopkę w mniej niż 5 minut!

en: Add a global footer for consistent links, policies, and brand presence on every page.
pl_PL: Dodaj globalną stopkę dla spójnych linków, polityk i obecności marki na każdej stronie.

en: Set Up Footer Template
pl_PL: Skonfiguruj szablon stopki

en: Set Up Footer
pl_PL: Skonfiguruj stopkę

en: Add display conditons to your footer
pl_PL: Dodaj warunki wyświetlania do swojej stopki

en: Add Your Footer Widgets and Make it live.
pl_PL: Dodaj swoje widgety stopki i uruchom je.

en: Insert essential elements like Social Icons, Contact Info, Copyright Text, and Navigation Links for complete site credibility.
pl_PL: Wstaw niezbędne elementy, takie jak ikony społecznościowe, informacje kontaktowe, tekst praw autorskich i linki nawigacyjne, aby zapewnić pełną wiarygodność strony.

en: Footer Widgets in Elementor
pl_PL: Widgety stopki w Elementorze

en: Add Footer Widgets
pl_PL: Dodaj widgety stopki

en: Add More Powerful Widgets
pl_PL: Dodaj bardziej zaawansowane widgety

en: Supercharge your pages with UAE's most popular content widgets for better engagement.
pl_PL: Zwiększ moc swoich stron za pomocą najpopularniejszych widgetów treści UAE dla lepszego zaangażowania.

en: Create Eye-Catching Info Cards
pl_PL: Utwórz przyciągające wzrok karty informacyjne

en: Display key features, services, or benefits with beautiful Info Card widgets that convert visitors into customers.
pl_PL: Wyświetl kluczowe cechy, usługi lub korzyści za pomocą pięknych widgetów kart informacyjnych, które przekształcają odwiedzających w klientów.

en: Info Card Widget in Elementor
pl_PL: Widget karty informacyjnej w Elementorze

en: Add Info Card
pl_PL: Dodaj kartę informacyjną

en: Showcase Dynamic Content with Posts
pl_PL: Prezentuj dynamiczne treści za pomocą postów

en: Automatically display your latest blog posts, news, or updates with the Basic Posts widget for fresh, engaging content.
pl_PL: Automatycznie wyświetlaj swoje najnowsze posty na blogu, wiadomości lub aktualizacje za pomocą widgetu podstawowych postów dla świeżej, angażującej treści.

en: Basic Posts Widget in Elementor
pl_PL: Widget podstawowych postów w Elementorze

en: Add Posts Widget
pl_PL: Dodaj widget postów

en: Power Extensions
pl_PL: Rozszerzenia Power

en: Enable time-saving features that streamline your workflow and enhance user experience.
pl_PL: Włącz funkcje oszczędzające czas, które usprawniają twoją pracę i poprawiają doświadczenia użytkowników.

en: Duplicate Pages in One Click
pl_PL: Duplikuj strony jednym kliknięciem

en: Save hours by cloning any page or post instantly with Post Duplicator - perfect for creating template variations.
pl_PL: Zaoszczędź godziny, klonując dowolną stronę lub post natychmiast za pomocą Duplicatora Postów - idealne do tworzenia wariantów szablonów.

en: Post Duplicator Extension
pl_PL: Rozszerzenie Duplicator Postów

en: Enable UAE Duplicator
pl_PL: Włącz Duplicator UAE

en: Add Scroll to Top Button
pl_PL: Dodaj przycisk przewijania do góry

en: Improve navigation on long pages with a floating button that helps visitors jump back to the top effortlessly.
pl_PL: Popraw nawigację na długich stronach za pomocą pływającego przycisku, który pomaga odwiedzającym wrócić na górę bez wysiłku.

en: Scroll To Top Setting
pl_PL: Ustawienie przewijania do góry

en: Enable Scroll Button
pl_PL: Włącz przycisk przewijania

en: Add Reading Progress Bar
pl_PL: Dodaj pasek postępu czytania

en: Reading Progress Bar
pl_PL: Pasek postępu czytania

en: Enable Reading Progress Bar
pl_PL: Włącz pasek postępu czytania

en: Pro Features
pl_PL: Funkcje Pro

en: Unlock advanced widgets and features with UAE Pro
pl_PL: Odblokuj zaawansowane widżety i funkcje z UAE Pro

en: Explore Pro Features
pl_PL: Odkryj funkcje Pro

en: See what's available in the Pro version
pl_PL: Zobacz, co jest dostępne w wersji Pro

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Ulepsz do Pro

en: Progress saved successfully.
pl_PL: Postęp zapisany pomyślnie.

en: Sorry, you cannot access this resource.
pl_PL: Przykro nam, nie masz dostępu do tego zasobu.

en: You must be logged in to duplicate posts.
pl_PL: Musisz być zalogowany, aby duplikować posty.

en: No post to duplicate has been supplied!
pl_PL: Nie dostarczono postu do duplikacji!

en: Security check failed!
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się!

en: Post creation failed, could not find original post.
pl_PL: Tworzenie postu nie powiodło się, nie można znaleźć oryginalnego postu.

en: Post type not supported for duplication.
pl_PL: Typ postu nie jest obsługiwany do duplikacji.

en: You do not have permission to duplicate this post.
pl_PL: Nie masz uprawnień do duplikacji tego postu.

note: translators: %1$s: Post type label, %2$s: Original post title
en: %1$s duplicated successfully. You are now editing the duplicate of "%2$s".
pl_PL: %1$s został pomyślnie zduplikowany. Teraz edytujesz duplikat "%2$s".

en: Upgrade Now
pl_PL: Ulepsz teraz

en: Particle Backgrounds
pl_PL: Tła cząsteczkowe

en: Use Particle Backgrounds and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
pl_PL: Użyj tła cząsteczkowego i innych funkcji Pro, aby rozszerzyć swoje narzędzia o większą kontrolę i elastyczność.

en: Display Conditions
pl_PL: Warunki wyświetlania

en: Use Advanced Display Condition and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
pl_PL: Użyj zaawansowanych warunków wyświetlania i innych funkcji Pro, aby rozszerzyć swoje narzędzia o większą kontrolę i elastyczność.

en: Party Propz
pl_PL: Rekwizyty na imprezę

en: Use Party Propz and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
pl_PL: Użyj rekwizytów na imprezę i innych funkcji Pro, aby rozszerzyć swoje narzędzia o większą kontrolę i elastyczność.

en: Sticky Header
pl_PL: Przyklejony nagłówek

en: Use Sticky Header and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
pl_PL: Użyj przyklejonego nagłówka i innych funkcji Pro, aby rozszerzyć swoje narzędzia o większą kontrolę i elastyczność.

en: Ultimate Addons for Elementor Lite <p>Rollback to Previous Version</p>
pl_PL: Ultimate Addons for Elementor Lite <p>Powrót do poprzedniej wersji</p>

en: Go Pro
pl_PL: Przejdź na Pro

en: Rate our plugin
pl_PL: Oceń nasz wtyczkę

note: translators: %1$s is bold plugin name, %2$s is the review link
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
pl_PL: Podobało się %1$s? Proszę zostawić nam ocenę %2$s. Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

en: How likely are you to recommend Ultimate Addons for Elementor to your friends or colleagues?
pl_PL: Jak bardzo prawdopodobne jest, że polecisz Ultimate Addons for Elementor swoim przyjaciołom lub współpracownikom?

en: Thanks a lot for your feedback! 😍
pl_PL: Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! 😍

en: Thanks for using Ultimate Addons! Got feedback or suggestions to make it even better? We’d love to hear from you.
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z Ultimate Addons! Masz uwagi lub sugestie, jak to jeszcze poprawić? Chętnie usłyszymy od Ciebie.

en: Thank you for your feedback
pl_PL: Dziękujemy za Twoją opinię

en: We value your input. How can we improve your experience?
pl_PL: Cenimy Twoje zdanie. Jak możemy poprawić Twoje doświadczenie?

en: You do not have permission to access this page.
pl_PL: Nie masz uprawnień do dostępu do tej strony.

en: Rollback to Previous Version
pl_PL: Powrót do poprzedniej wersji

en: The selected version is invalid. Please try a different version.
pl_PL: Wybrana wersja jest nieprawidłowa. Proszę spróbować innej wersji.

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activated
pl_PL: Aktywowano

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Theme Installed
pl_PL: Motyw zainstalowany

en: Plugin Installed
pl_PL: Wtyczka zainstalowana

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Already Exists.
pl_PL: Już istnieje.

en: Visit Website
pl_PL: Odwiedź stronę internetową

en: Could not install. Please download from WordPress.org and install manually.
pl_PL: Nie można zainstalować. Proszę pobrać z WordPress.org i zainstalować ręcznie.

en: Your details are submitted successfully.
pl_PL: Twoje dane zostały pomyślnie przesłane.

en: Encountered an error while performing your request.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas realizacji Twojego żądania.

en: Add Theme Support
pl_PL: Dodaj wsparcie dla motywu

en: The Ultimate Addons for Elementor plugin needs compatibility with your current theme to work smoothly.<br/><br/>Following are two methods that enable theme support for the plugin.<br/><br/>Method 1 is selected by default and works fine with almost all themes. If you face any issue with the header or footer template, try choosing Method 2.
pl_PL: Wtyczka Ultimate Addons for Elementor wymaga zgodności z aktualnym motywem, aby działać płynnie.<br/><br/>Poniżej znajdują się dwie metody, które umożliwiają wsparcie motywu dla wtyczki.<br/><br/>Metoda 1 jest domyślnie wybrana i działa dobrze z prawie wszystkimi motywami. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z szablonem nagłówka lub stopki, spróbuj wybrać Metodę 2.

en: Method 1 (Recommended)
pl_PL: Metoda 1 (Zalecana)

en: This method replaces your theme's header (header.php) & footer (footer.php) template with plugin's custom templates.
pl_PL: Ta metoda zastępuje szablon nagłówka (header.php) i stopki (footer.php) Twojego motywu niestandardowymi szablonami wtyczki.

en: Method 2
pl_PL: Metoda 2

en: This method hides your theme's header & footer template with CSS and displays custom templates from the plugin.
pl_PL: Ta metoda ukrywa szablon nagłówka i stopki Twojego motywu za pomocą CSS i wyświetla niestandardowe szablony z wtyczki.

en: If the above methods do not work with your theme, contact your theme author and request them to add support for the <a href="%s">plugin</a>.
pl_PL: Jeśli powyższe metody nie działają z Twoim motywem, skontaktuj się z autorem motywu i poproś go o dodanie wsparcia dla <a href="%s">wtyczki</a>.

en: Dashboard
pl_PL: Panel sterowania

en: Widgets
pl_PL: Widgety

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Onboarding
pl_PL: Wprowadzenie

en: Onboarding Success
pl_PL: Sukces wprowadzenia

en: Get Help
pl_PL: Uzyskaj pomoc

en: Go to UAE Settings page
pl_PL: Przejdź do strony ustawień UAE

en: 404 Page
pl_PL: Strona 404

en: Search Page
pl_PL: Strona wyszukiwania

en: Blog / Posts Page
pl_PL: Blog / Strona postów

en: Front Page
pl_PL: Strona główna

en: Date Archive
pl_PL: Archiwum dat

en: Author Archive
pl_PL: Archiwum autora

en: WooCommerce Shop Page
pl_PL: Strona sklepu WooCommerce

en: Basic
pl_PL: Podstawowy

en: Entire Website
pl_PL: Cała strona

en: All Singulars
pl_PL: Wszystkie pojedyncze

en: All Archives
pl_PL: Wszystkie archiwa

en: Special Pages
pl_PL: Strony specjalne

en: Specific Target
pl_PL: Specyficzny cel

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
pl_PL: Specyficzne strony / posty / taksonomie itp.

en: All
pl_PL: Wszystko

en: Logged In
pl_PL: Zalogowany

en: Logged Out
pl_PL: Wylogowany

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Unauthorized.
pl_PL: Nieautoryzowany.

en: Please enter
pl_PL: Proszę wprowadzić

en: Please delete
pl_PL: Proszę usunąć

en: or more characters
pl_PL: lub więcej znaków

en: character
pl_PL: znak

en: Loading more results…
pl_PL: Ładowanie kolejnych wyników…

en: You can only select
pl_PL: Możesz wybrać tylko

en: item
pl_PL: element

en: s
pl_PL: y

en: No results found
pl_PL: Nie znaleziono wyników

en: Searching…
pl_PL: Wyszukiwanie…

en: The results could not be loaded.
pl_PL: Nie można załadować wyników.

en: Search pages / post / categories
pl_PL: Wyszukaj strony / posty / kategorie

en: Add Rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Select
pl_PL: Wybierz

note: translators: %s post label
en: All %s
pl_PL: Wszystkie %s

note: translators: %s post label translators: %s taxonomy label
en: All %s Archive
pl_PL: Wszystkie archiwa %s

note: translators: %s post title.
en: The same display setting is already exist in %s post/s.
pl_PL: Ta sama konfiguracja wyświetlania już istnieje w %s poście/ach.

en: Sorry, you are not authorized to perform this action.
pl_PL: Przykro nam, nie masz uprawnień do wykonania tej akcji.

en: Invalid nonce
pl_PL: Nieprawidłowy nonce

en: Plugins list not found
pl_PL: Lista wtyczek nie została znaleziona

en: Recommended plugins list not found
pl_PL: Lista zalecanych wtyczek nie została znaleziona

en: Widgets list not found
pl_PL: Lista widgetów nie została znaleziona

en: Invalid domain provided.
pl_PL: Podana domena jest nieprawidłowa.

en: Error calling endpoint
pl_PL: Błąd podczas wywoływania punktu końcowego

en: Failed to send email. Please try again later.
pl_PL: Nie udało się wysłać e-maila. Proszę spróbować ponownie później.

en: Invalid parameters.
pl_PL: Nieprawidłowe parametry.

en: Retina Logo
pl_PL: Logo Retina

en: Add a high-quality logo that looks sharp on any screen.
pl_PL: Dodaj wysokiej jakości logo, które wygląda ostro na każdym ekranie.

en: Page Title
pl_PL: Tytuł strony

en: Display the title of the current page dynamically.
pl_PL: Wyświetl tytuł bieżącej strony dynamicznie.

en: Site Tagline
pl_PL: Slogan strony

en: Display your site's tagline to enhance brand identity.
pl_PL: Wyświetl slogan swojej strony, aby wzmocnić tożsamość marki.

en: Site Title
pl_PL: Tytuł strony

en: Show your site’s name in a customizable style.
pl_PL: Pokaż nazwę swojej strony w konfigurowalnym stylu.

en: Post Info
pl_PL: Informacje o poście

en: Show author, dates, and reading time with customizable styles.
pl_PL: Pokaż autora, daty i czas czytania w konfigurowalnych stylach.

en: Basic Posts
pl_PL: Podstawowe posty

en: Display posts in a fast, lightweight card layout with basic styling options.
pl_PL: Wyświetlaj posty w szybkim, lekkim układzie kart z podstawowymi opcjami stylizacji.

en: Breadcrumbs
pl_PL: Okruszki

en: Add navigation links to guide visitors across your site.
pl_PL: Dodaj linki nawigacyjne, aby prowadzić odwiedzających po swojej stronie.

en: Scroll to Top
pl_PL: Przewiń do góry

en: Add a customizable button for quick, one-click top scrolling.
pl_PL: Dodaj konfigurowalny przycisk do szybkiego przewijania na górę jednym kliknięciem.

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: Show cart for seamless shopping experiences.
pl_PL: Pokaż koszyk, aby zapewnić płynne doświadczenia zakupowe.

en: Copyright
pl_PL: Prawa autorskie

en: Display customizable copyright text for your site's footer.
pl_PL: Wyświetl konfigurowalny tekst praw autorskich w stopce swojej strony.

en: Display a progress indicator as users read your content.
pl_PL: Wyświetl wskaźnik postępu, gdy użytkownicy czytają Twoje treści.

en: Navigation Menu
pl_PL: Menu nawigacyjne

en: Add stylish and functional menus for seamless site navigation.
pl_PL: Dodaj stylowe i funkcjonalne menu dla płynnej nawigacji po stronie.

en: Site Logo
pl_PL: Logo strony

en: Add your site's primary logo with flexible customization options.
pl_PL: Dodaj główne logo swojej strony z elastycznymi opcjami dostosowywania.

en: Info Card
pl_PL: Karta informacyjna

en: Add icon, heading, description & button/link — all in one widget.
pl_PL: Dodaj ikonę, nagłówek, opis i przycisk/link — wszystko w jednym widżecie.

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Add a search bar to help visitors find content easily.
pl_PL: Dodaj pasek wyszukiwania, aby pomóc odwiedzającym łatwo znaleźć treści.

en: Woo Products Grid
pl_PL: Siatka produktów Woo

en: Display WooCommerce products in a responsive grid layout with customizable styling options.
pl_PL: Wyświetl produkty WooCommerce w responsywnym układzie siatki z konfigurowalnymi opcjami stylizacji.

en: Counter
pl_PL: Licznik

en: Display animated counters with customizable styling for showcasing statistics and achievements.
pl_PL: Wyświetlaj animowane liczniki z konfigurowalnym stylem do prezentacji statystyk i osiągnięć.

en: Duplicator
pl_PL: Duplikator

en: Adds one-click duplication support for posts and pages..
pl_PL: Dodaje wsparcie do duplikacji jednym kliknięciem dla postów i stron.

en: Advanced Heading
pl_PL: Zaawansowany nagłówek

en: Style headings with unique typography, separators, and highlights to grab attention.
pl_PL: Stylizuj nagłówki za pomocą unikalnej typografii, separatorów i wyróżnień, aby przyciągnąć uwagę.

en: Modal Popup
pl_PL: Modalne okno

en: Create interactive pop-ups for promotions, forms, or announcements with flexible designs.
pl_PL: Twórz interaktywne okna pop-up do promocji, formularzy lub ogłoszeń z elastycznymi projektami.

en: Info Box
pl_PL: Box informacyjny

en: Showcase features, services, or highlights using eye-catching icons and text blocks.
pl_PL: Prezentuj funkcje, usługi lub wyróżnienia za pomocą przyciągających wzrok ikon i bloków tekstowych.

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Display blog posts in advanced grid, carousel, or masonry layouts with full customization.
pl_PL: Wyświetlaj posty blogowe w zaawansowanej siatce, karuzeli lub układzie murarskim z pełnym dostosowaniem.

en: Content Toggle
pl_PL: Przełącznik treści

en: Organize content with switchable toggles that let visitors compare or explore easily.
pl_PL: Organizuj treści za pomocą przełączników, które pozwalają odwiedzającym łatwo porównywać lub eksplorować.

en: Before After Slider
pl_PL: Suwnica przed/po

en: Visually compare images with a draggable slider that highlights differences instantly.
pl_PL: Porównuj wizualnie obrazy za pomocą suwnicy, która natychmiast podkreśla różnice.

en: Business Hours
pl_PL: Godziny otwarcia

en: Display your opening hours in clean, stylish layouts that update your visitors clearly.
pl_PL: Wyświetlaj godziny otwarcia w czystych, stylowych układach, które jasno informują odwiedzających.

en: Business Reviews
pl_PL: Opinie o firmie

en: Boost credibility by showcasing real customer reviews directly on your website.
pl_PL: Zwiększ wiarygodność, prezentując prawdziwe opinie klientów bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

en: Contact Form 7 Styler
pl_PL: Stylizator formularza kontaktowego 7

en: Style and customize Contact Form 7 with advanced controls for seamless branding.
pl_PL: Stylizuj i dostosowuj formularz kontaktowy 7 za pomocą zaawansowanych kontrolerów dla płynnego brandingu.

en: Countdown Timer
pl_PL: Timer odliczający

en: Create urgency with timers for sales, launches, or events that drive quick action.
pl_PL: Twórz poczucie pilności za pomocą timerów do sprzedaży, uruchomień lub wydarzeń, które skłaniają do szybkiej reakcji.

en: Dual Color Heading
pl_PL: Nagłówek w dwóch kolorach

en: Highlight important words with dual-colored headings that make text more impactful.
pl_PL: Podkreślaj ważne słowa za pomocą nagłówków w dwóch kolorach, które sprawiają, że tekst jest bardziej wpływowy.

en: Fancy Heading
pl_PL: Fajny nagłówek

en: Design creative headings with animations, gradients, and stylish effects.
pl_PL: Projektuj kreatywne nagłówki z animacjami, gradientami i stylowymi efektami.

en: FAQ Schema
pl_PL: Schemat FAQ

en: Add FAQs that are SEO-ready and optimized for rich snippets in Google search.
pl_PL: Dodaj FAQ, które są gotowe do SEO i zoptymalizowane pod kątem bogatych fragmentów w wyszukiwarce Google.

en: Google Map
pl_PL: Mapa Google

en: Embed interactive, customizable maps with markers, styles, and responsive layouts.
pl_PL: Osadź interaktywne, dostosowywalne mapy z znacznikami, stylami i responsywnymi układami.

en: Gravity Form Styler
pl_PL: Stylizator formularzy Gravity

en: Easily style Gravity Forms to match your brand with advanced design flexibility.
pl_PL: Łatwo stylizuj formularze Gravity, aby pasowały do Twojej marki, z zaawansowaną elastycznością projektowania.

en: Add interactive hotspots to images for tooltips, product highlights, or guided tours.
pl_PL: Dodaj interaktywne hotspoty do obrazów dla podpowiedzi, wyróżnień produktów lub wycieczek z przewodnikiem.

en: How-to Schema
pl_PL: Schemat jak to zrobić

en: Display step-by-step instructions with SEO-friendly markup for better rankings.
pl_PL: Wyświetlaj instrukcje krok po kroku z przyjaznym dla SEO oznaczeniem dla lepszych pozycji.

en: Image Gallery
pl_PL: Galeria obrazów

en: Showcase images in beautiful grids, carousels, and masonry layouts with lightbox.
pl_PL: Prezentuj obrazy w pięknych siatkach, karuzelach i układach murowanych z lightboxem.

en: Instagram Feed
pl_PL: Kanał Instagram

en: Display your Instagram posts in responsive, stylish layouts that boost engagement.
pl_PL: Wyświetlaj swoje posty na Instagramie w responsywnych, stylowych układach, które zwiększają zaangażowanie.

en: Login Form
pl_PL: Formularz logowania

en: Add sleek, customizable login forms with complete control over styling and fields.
pl_PL: Dodaj eleganckie, dostosowywalne formularze logowania z pełną kontrolą nad stylizacją i polami.

en: Marketing Button
pl_PL: Przycisk marketingowy

en: Drive conversions with stylish buttons featuring icons, dual text, and hover effects.
pl_PL: Zwiększ konwersje dzięki stylowym przyciskom z ikonami, podwójnym tekstem i efektami najechania.

en: Multi Buttons
pl_PL: Wielokrotne przyciski

en: Create multiple styled buttons side by side to offer clear, flexible actions.
pl_PL: Twórz wiele stylizowanych przycisków obok siebie, aby oferować jasne, elastyczne działania.

en: Build advanced, responsive navigation menus with design flexibility and controls.
pl_PL: Twórz zaawansowane, responsywne menu nawigacyjne z elastycznością projektowania i kontrolami.

en: Add off-canvas menus, sidebars, or panels that slide in with smooth interactions.
pl_PL: Dodaj menu off-canvas, paski boczne lub panele, które wchodzą z płynnych interakcji.

en: Price Box
pl_PL: Box cenowy

en: Showcase product or service pricing with modern layouts that highlight value.
pl_PL: Prezentuj ceny produktów lub usług w nowoczesnych układach, które podkreślają wartość.

en: Price List
pl_PL: Lista cen

en: Showcase services or menu items with stylish layouts that highlight details and pricing.
pl_PL: Prezentuj usługi lub pozycje w menu w stylowych układach, które podkreślają szczegóły i ceny.

en: Retina Image
pl_PL: Obraz Retina

en: Deliver crisp, high-resolution images that look perfect on every device and screen.
pl_PL: Dostarczaj wyraźne, wysokiej rozdzielczości obrazy, które wyglądają idealnie na każdym urządzeniu i ekranie.

en: Social Share
pl_PL: Udostępnianie w mediach społecznościowych

en: Boost engagement by allowing visitors to easily share content across social networks.
pl_PL: Zwiększ zaangażowanie, pozwalając odwiedzającym łatwo udostępniać treści w sieciach społecznościowych.

en: Table
pl_PL: Tabela

en: Display data in responsive, customizable tables with complete design flexibility.
pl_PL: Wyświetlaj dane w responsywnych, dostosowywalnych tabelach z pełną elastycznością projektowania.

en: Table of Contents
pl_PL: Spis treści

en: Improve navigation with auto-generated tables of contents for long or complex pages.
pl_PL: Popraw nawigację dzięki automatycznie generowanym spisom treści dla długich lub złożonych stron.

en: Team Member
pl_PL: Członek zespołu

en: Introduce your team with clean profile cards that showcase names, roles, and socials.
pl_PL: Przedstaw swój zespół za pomocą czystych kart profilu, które prezentują imiona, role i media społecznościowe.

en: Timeline
pl_PL: Oś czasu

en: Present events, milestones, or stories in elegant horizontal or vertical timeline designs.
pl_PL: Prezentuj wydarzenia, kamienie milowe lub historie w eleganckich projektach osi czasu poziomej lub pionowej.

en: Twitter Feed
pl_PL: Kanał Twitter

en: Embed your live Twitter feed with customizable layouts that match your site's style.
pl_PL: Osadź swój na żywo kanał Twittera z dostosowywalnymi układami, które pasują do stylu Twojej strony.

en: User Registration Form
pl_PL: Formularz rejestracji użytkownika

en: Build sleek registration forms with advanced controls and a user-friendly experience.
pl_PL: Twórz eleganckie formularze rejestracji z zaawansowanymi kontrolami i przyjaznym doświadczeniem użytkownika.

en: Video
pl_PL: Wideo

en: Embed responsive videos from YouTube, Vimeo, or self-hosted sources with ease.
pl_PL: Osadzaj responsywne filmy z YouTube, Vimeo lub źródeł hostowanych samodzielnie z łatwością.

en: Video Gallery
pl_PL: Galeria Wideo

en: Showcase multiple videos in engaging grid or carousel layouts with lightbox options.
pl_PL: Prezentuj wiele filmów w angażujących układach siatki lub karuzeli z opcjami lightbox.

en: Welcome Music
pl_PL: Muzyka Powitalna

en: Enhance user experience by playing welcome music or audio when visitors land.
pl_PL: Zwiększ doświadczenie użytkownika, odtwarzając muzykę powitalną lub dźwięk, gdy odwiedzający lądują na stronie.

en: Woo - Add To Cart
pl_PL: Woo - Dodaj do Koszyka

en: Add customizable "Add to Cart" buttons anywhere for seamless shopping experiences.
pl_PL: Dodaj konfigurowalne przyciski "Dodaj do koszyka" wszędzie, aby zapewnić płynne zakupy.

en: Woo - Categories
pl_PL: Woo - Kategorie

en: Display WooCommerce categories in stylish grids, lists, or carousel layouts.
pl_PL: Wyświetlaj kategorie WooCommerce w stylowych siatkach, listach lub układach karuzeli.

en: Woo - Checkout
pl_PL: Woo - Kasa

en: Simplify checkout with beautifully styled forms that match your brand identity.
pl_PL: Uprość proces zakupu dzięki pięknie stylizowanym formularzom, które pasują do tożsamości Twojej marki.

en: Woo - Mini Cart
pl_PL: Woo - Mini Koszyk

en: Show a quick mini cart with product previews and controls in a sleek dropdown.
pl_PL: Pokaż szybki mini koszyk z podglądami produktów i kontrolkami w eleganckim rozwijanym menu.

en: Woo - Products
pl_PL: Woo - Produkty

en: Display WooCommerce products in customizable grids, sliders, or catalog layouts.
pl_PL: Wyświetlaj produkty WooCommerce w konfigurowalnych siatkach, suwakach lub układach katalogowych.

en: WP Fluent Forms Styler
pl_PL: Stylizator Formularzy WP Fluent

en: Easily design and style Fluent Forms to perfectly align with your website branding.
pl_PL: Łatwo projektuj i stylizuj formularze Fluent, aby idealnie pasowały do branding Twojej strony.

en: WPForms Styler
pl_PL: Stylizator WPForms

en: Customize WPForms with advanced styling controls for a seamless brand experience.
pl_PL: Dostosuj WPForms za pomocą zaawansowanych kontrolerów stylizacji dla płynnego doświadczenia marki.

en: Control widget visibility with display rules based on users, devices, and pages.
pl_PL: Kontroluj widoczność widgetów za pomocą reguł wyświetlania opartych na użytkownikach, urządzeniach i stronach.

en: Add dynamic, animated backgrounds to sections and columns.
pl_PL: Dodaj dynamiczne, animowane tła do sekcji i kolumn.

en: Decorate your site with festive seasonal elements easily.
pl_PL: Dekoruj swoją stronę łatwo za pomocą świątecznych elementów sezonowych.

en: Shape Divider
pl_PL: Dzielnik Kształtu

en: Add new attractive shape dividers to Elementor sections.
pl_PL: Dodaj nowe atrakcyjne dzielniki kształtu do sekcji Elementor.

en: Cross-Site Copy Paste
pl_PL: Kopiuj i Wklej między Stronami

en: Easily copy and paste styled sections or widgets across multiple websites.
pl_PL: Łatwo kopiuj i wklejaj stylizowane sekcje lub widgety na wielu stronach internetowych.

en: Presets
pl_PL: Ustawienia Wstępne

en: Save time with ready-made design presets that give widgets a quick, professional look.
pl_PL: Zaoszczędź czas dzięki gotowym ustawieniom projektowym, które nadają widgetom szybki, profesjonalny wygląd.

en: Caldera Form Styler
pl_PL: Stylizator Formularzy Caldera

en: Style and enhance Caldera Forms to fit your site.
pl_PL: Stylizuj i ulepszaj formularze Caldera, aby pasowały do Twojej strony.

note: translators: %s: theme name
en: Free & Fastest WordPress Theme.
pl_PL: Darmowy i Najszybszy Motyw WordPress.

en: Boost Your Traffic with Easy SEO Optimization!
pl_PL: Zwiększ swój ruch dzięki łatwej optymalizacji SEO!

en: Rank higher with effortless SEO optimization. SureRank offers a simple, clutter-free interface with lightweight code, minimal setup, clear meta and schema settings, and smart content optimization that actually makes sense, helping you grow your traffic easily.
pl_PL: Zajmuj wyższe miejsca dzięki bezwysiłkowej optymalizacji SEO. SureRank oferuje prosty, przejrzysty interfejs z lekkim kodem, minimalną konfiguracją, jasnymi ustawieniami meta i schematu oraz inteligentną optymalizacją treści, która ma sens, pomagając Ci łatwo zwiększyć ruch.

en: Sell Products Effortlessly with SureCart!
pl_PL: Sprzedawaj Produkty Bez Wysiłku z SureCart!

en: Sell your products effortlessly with a modern, flexible eCommerce system. SureCart makes it easy to set up one-click checkout, manage subscriptions, recover abandoned carts, and collect secure payments, helping you launch and grow your online store confidently.
pl_PL: Sprzedawaj swoje produkty bez wysiłku dzięki nowoczesnemu, elastycznemu systemowi eCommerce. SureCart ułatwia konfigurację zakupu jednym kliknięciem, zarządzanie subskrypcjami, odzyskiwanie porzuconych koszyków i zbieranie bezpiecznych płatności, pomagając Ci pewnie uruchomić i rozwijać swój sklep internetowy.

en: Build Powerful Forms in Minutes with SureForms!
pl_PL: Twórz potężne formularze w kilka minut z SureForms!

en: Build powerful forms in minutes without complexity. SureForms lets you create contact forms, payment forms, and surveys using an AI-assisted, clean interface with conversational layouts, conditional logic, payment collection, and mobile optimization for a seamless experience.
pl_PL: Twórz potężne formularze w kilka minut bez komplikacji. SureForms pozwala na tworzenie formularzy kontaktowych, formularzy płatności i ankiet, korzystając z asystowanego przez AI, czystego interfejsu z rozmownymi układami, logiką warunkową, zbieraniem płatności i optymalizacją mobilną dla płynnego doświadczenia.

en: Add Engaging Videos Seamlessly with Presto Player!
pl_PL: Dodawaj angażujące filmy bezproblemowo z Presto Player!

en: Add engaging videos seamlessly in minutes without complexity. Presto Player lets you enhance your website with videos using branding, chapters, and call-to-actions while providing fast load times, detailed analytics, and user-friendly controls for a seamless viewing experience.
pl_PL: Dodawaj angażujące filmy bezproblemowo w kilka minut bez komplikacji. Presto Player pozwala na wzbogacenie Twojej strony internetowej o filmy, korzystając z brandingu, rozdziałów i wezwań do działania, zapewniając jednocześnie szybkie czasy ładowania, szczegółową analitykę i przyjazne dla użytkownika sterowanie dla płynnego doświadczenia oglądania.

en: Automate Your Workflows Easily with Ottokit!
pl_PL: Automatyzuj swoje przepływy pracy łatwo z Ottokit!

en: Automate workflows effortlessly in minutes without complexity. Ottokit lets you connect your WordPress site with web apps to automate tasks, sync data, and run actions using a clean visual builder with scheduling, filters, conditions, and webhooks for a seamless experience.
pl_PL: Automatyzuj przepływy pracy bez wysiłku w kilka minut bez komplikacji. Ottokit pozwala na połączenie Twojej strony WordPress z aplikacjami internetowymi, aby automatyzować zadania, synchronizować dane i uruchamiać akcje, korzystając z czystego wizualnego kreatora z harmonogramowaniem, filtrami, warunkami i webhookami dla płynnego doświadczenia.

en: Starter Templates
pl_PL: Szablony startowe

en: Quickly launch websites with 300+ professionally designed Elementor templates.
pl_PL: Szybko uruchamiaj strony internetowe z ponad 300 profesjonalnie zaprojektowanymi szablonami Elementor.

en: Powerful, lightweight SEO plugin to manage search and social previews
pl_PL: Potężna, lekka wtyczka SEO do zarządzania podglądami wyszukiwania i społecznościowymi

en: Create high-converting forms with ease.
pl_PL: Twórz formularze o wysokiej konwersji z łatwością.

en: Automate WordPress tasks effortlessly.
pl_PL: Automatyzuj zadania WordPress bez wysiłku.

en: Ultimate Addons
pl_PL: Ostateczne dodatki

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Select "All Pages" or choose specific post types. If "All Pages" is selected along with specific post types, the progress bar will appear on all pages.
pl_PL: Wybierz "Wszystkie strony" lub wybierz konkretne typy postów. Jeśli "Wszystkie strony" są wybrane wraz z konkretnymi typami postów, pasek postępu pojawi się na wszystkich stronach.

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Top
pl_PL: Góra

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Offset
pl_PL: Przesunięcie

en: Set offset value to 0 or greater to ensure the progress bar is visible.
pl_PL: Ustaw wartość przesunięcia na 0 lub większą, aby upewnić się, że pasek postępu jest widoczny.

en: Disable For This Page
pl_PL: Wyłącz dla tej strony

en: Note: Changes will be applied on the frontend.
pl_PL: Uwaga: Zmiany będą stosowane na froncie.

en: Enable Scroll To Top
pl_PL: Włącz przewijanie do góry

en: Responsive Support
pl_PL: Wsparcie responsywne

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Bottom Left
pl_PL: Dolny Lewy

en: Bottom Right
pl_PL: Dolny Prawy

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Z Index
pl_PL: Z Indeks

en: Opacity
pl_PL: Przezroczystość

en: Media Type
pl_PL: Typ mediów

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: Border Color
pl_PL: Kolor obramowania

en: Hover
pl_PL: Najedź

en: Border Radius
pl_PL: Promień zaokrąglenia

en: Disable Scroll to Top for This Page
pl_PL: Wyłącz przewijanie do góry na tej stronie

en: Upgrade
pl_PL: Aktualizacja

en: Upgrade your Basic Posts Widget
pl_PL: Zaktualizuj swój widget podstawowych postów

en: Get the Advanced Posts widget and unlock powerful layouts, filters, and customization options with UAE Pro.
pl_PL: Pobierz widget Zaawansowanych Postów i odblokuj potężne układy, filtry oraz opcje dostosowywania z UAE Pro.

en: Query
pl_PL: Zapytanie

en: Order By
pl_PL: Sortuj według

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Menu Order
pl_PL: Zamówienie w menu

en: Random
pl_PL: Losowy

en: Comment Count
pl_PL: Liczba komentarzy

en: Order
pl_PL: Zamówienie

en: DESC
pl_PL: OPIS

en: Exclude Current Post
pl_PL: Wyklucz bieżący post

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Posts Per Page
pl_PL: Postów na stronę

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Featured Image
pl_PL: Obraz wyróżniający

en: Show Featured Image
pl_PL: Pokaż obrazek wyróżniający

en: Image Size
pl_PL: Rozmiar obrazu

en: Show Title
pl_PL: Pokaż tytuł

en: Title HTML Tag
pl_PL: Tag HTML tytułu

en: Show Meta Data
pl_PL: Pokaż metadane

en: Show Date
pl_PL: Pokaż datę

en: Show Author
pl_PL: Pokaż autora

en: Show Comments Count
pl_PL: Pokaż liczbę komentarzy

en: Meta Separator
pl_PL: Separator Meta

en: Excerpt
pl_PL: Fragment

en: Show Excerpt
pl_PL: Pokaż fragment

en: Excerpt Length
pl_PL: Długość fragmentu

en: Call to Action
pl_PL: Wezwanie do działania

en: Show Read More
pl_PL: Pokaż Więcej

en: Read More Text
pl_PL: Czytaj więcej

en: Read More →
pl_PL: Czytaj więcej →

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Column Gap
pl_PL: Odległość między kolumnami

en: Row Gap
pl_PL: Odległość między wierszami

en: Card
pl_PL: Karta

en: Background
pl_PL: Tło

en: Border
pl_PL: Granica

en: Box Shadow
pl_PL: Cień pudełka

en: Padding
pl_PL: Wypełnienie

en: Hover Color
pl_PL: Kolor na najeżdżanie

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Bottom Spacing
pl_PL: Odstęp dolny

en: Full
pl_PL: Pełny

en: No posts found.
pl_PL: Nie znaleziono żadnych postów.

en: by
pl_PL: przez

en: No Comments
pl_PL: Brak komentarzy

en: 1 Comment
pl_PL: 1 Komentarz

note: translators: %s: Number of comments.
en: %s Comments
pl_PL: %s Komentarzy

en: Get more than just Breadcrumbs
pl_PL: Zdobądź więcej niż tylko okruszki

en: UAE Pro includes Schema widgets like FAQ Schema and How-To Schema, helping your content rank higher.
pl_PL: UAE Pro zawiera widżety schematu, takie jak FAQ Schema i How-To Schema, pomagając w wyższej pozycji Twojej treści.

en: Show Home
pl_PL: Pokaż stronę główną

en: On
pl_PL: Włączone

en: Off
pl_PL: Wyłączone

en: Home Icon
pl_PL: Ikona Strony Głównej

en: Alignment
pl_PL: Wyrównanie

en: Center
pl_PL: Centrum

en: Separator Type
pl_PL: Typ separatora

en: Display Text
pl_PL: Wyświetl tekst

en: Home Page
pl_PL: Strona główna

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Search results for:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Error 404: Page not found
pl_PL: Błąd 404: Strona nie znaleziona

en: Spacing between Items
pl_PL: Odstępy między elementami

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Current Item
pl_PL: Aktualny element

en: Search results for:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Upgrade your Cart widget
pl_PL: Zaktualizuj widżet koszyka

en: Get the WooCommerce Add to Cart widget and unlock advanced layouts, styles, and features with UAE Pro.
pl_PL: Uzyskaj widżet "Dodaj do koszyka" WooCommerce i odblokuj zaawansowane układy, style i funkcje z UAE Pro.

en: Menu Cart
pl_PL: Koszyk menu

en: Type
pl_PL: Typ

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Bag Light
pl_PL: Torba lekka

en: Bag Medium
pl_PL: Torba średnia

en: Bag Solid
pl_PL: Torba solidna

en: Items Count
pl_PL: Liczba elementów

en: None
pl_PL: Brak

en: Bubble
pl_PL: Bąbelek

en: Show Total Price
pl_PL: Pokaż całkowitą cenę

en: Hide Empty
pl_PL: Ukryj puste

en: This will hide the items count until the cart is empty
pl_PL: To ukryje liczbę elementów, aż koszyk będzie pusty

en: Border Width
pl_PL: Szerokość obramowania

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Icon Color
pl_PL: Kolor ikony

en: Icon Size
pl_PL: Rozmiar ikony

en: Icon Spacing
pl_PL: Przerwa między ikonami

en: Distance
pl_PL: Odległość

en: Copyright Text
pl_PL: Tekst praw autorskich

en: Copyright © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | Powered by [hfe_site_title]
pl_PL: Prawa autorskie © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | Zasilane przez [hfe_site_title]

en: Go Pro for More Features
pl_PL: Przejdź na wersję Pro, aby uzyskać więcej funkcji

en: <b>Build smarter and faster</b> with premium widgets, 200+ section blocks, and advanced customisation controls — all available in the <a href="https://ultimateelementor.com/pricing/?utm_source=uae-dashboard&utm_medium=editor&utm_campaign=uae-pro-promotion" target="_blank">UAE Pro</a>.
pl_PL: <b>Buduj mądrzej i szybciej</b> z premium widżetami, 200+ blokami sekcji i zaawansowanymi kontrolami dostosowywania — wszystko dostępne w <a href="https://ultimateelementor.com/pricing/?utm_source=uae-dashboard&utm_medium=editor&utm_campaign=uae-pro-promotion" target="_blank">UAE Pro</a>.

en: Starting Number
pl_PL: Numer początkowy

en: Ending Number
pl_PL: Numer końcowy

en: Prefix
pl_PL: Prefiks

en: Suffix
pl_PL: Sufiks

en: Digit Separator
pl_PL: Separator cyfr

en: Comma
pl_PL: Przecinek

en: Dot
pl_PL: Kropka

en: Space
pl_PL: Spacja

en: Underscore
pl_PL: Podkreślenie

en: Counter Speed (seconds)
pl_PL: Prędkość licznika (sekundy)

en: Number
pl_PL: Numer

en: Horizontal Alignment
pl_PL: Wyrównanie poziome

en: Stretch
pl_PL: Rozciągnij

en: Gap
pl_PL: Przerwa

en: Vertical Alignment
pl_PL: Wyrównanie pionowe

en: Middle
pl_PL: Środek

en: Upgrade your Info Card widget
pl_PL: Zaktualizuj widżet karty informacyjnej

en: Get the Info Box widget in UAE Pro and unlock advanced layouts, icons, and styling for better content display.
pl_PL: Uzyskaj widżet Info Box w UAE Pro i odblokuj zaawansowane układy, ikony i stylizację dla lepszego wyświetlania treści.

en: Description
pl_PL: Opis

en: Enter description text here.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Quo incidunt ullamco.
pl_PL: Wprowadź tekst opisu tutaj. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Quo incidunt ullamco.

en: Overall Alignment
pl_PL: Ogólne wyrównanie

en: Select Icon
pl_PL: Wybierz ikonę

en: Background Size
pl_PL: Rozmiar tła

en: Border Style
pl_PL: Styl obramowania

en: Solid
pl_PL: Solidny

en: Double
pl_PL: Podwójny

en: Dotted
pl_PL: Kropkowany

en: Dashed
pl_PL: Kreskowany

en: Rounded Corners
pl_PL: Zaokrąglone rogi

en: Icon Hover Color
pl_PL: Kolor podświetlenia ikony

en: Background Hover Color
pl_PL: Kolor podświetlenia tła

en: Border Hover Color
pl_PL: Kolor podświetlenia obramowania

en: Call To Action
pl_PL: Wezwanie do działania

en: Button
pl_PL: Przycisk

en: Read More
pl_PL: Czytaj więcej

en: Click Here
pl_PL: Kliknij tutaj

en: Extra Small
pl_PL: Ekstra mały

en: Small
pl_PL: Mały

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Large
pl_PL: Duży

en: Extra Large
pl_PL: Ekstra duży

en: Colors
pl_PL: Kolory

en: Text Hover Color
pl_PL: Kolor podświetlenia tekstu

en: Title Tag
pl_PL: Tag tytułu

en: Description Color
pl_PL: Kolor opisu

en: CTA Link Text
pl_PL: Tekst linku CTA

en: CTA Button Text
pl_PL: Tekst przycisku CTA

en: Link Color
pl_PL: Kolor linku

en: Link Hover Color
pl_PL: Kolor podświetlenia linku

en: Margins
pl_PL: Marginesy

en: Icon Margin
pl_PL: Margines ikony

en: Title Margin
pl_PL: Margines tytułu

en: Description Margins
pl_PL: Marginesy opisu

en: CTA Margin
pl_PL: Margines CTA

en: Upgrade your Navigation widget
pl_PL: Zaktualizuj swój widget nawigacji

en: Get the Advanced Navigation Menu widget in UAE Pro and unlock advanced layouts, styling, and flexible menu options.
pl_PL: Uzyskaj widget zaawansowanego menu nawigacyjnego w UAE Pro i odblokuj zaawansowane układy, stylizację oraz elastyczne opcje menu.

note: translators: %s Nav menu URL
en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
pl_PL: Przejdź do <a href="%s" target="_blank">ekranu Menu</a>, aby zarządzać swoimi menu.

note: translators: %s Nav menu URL
en: <strong>There are no menus in your site.</strong><br>Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
pl_PL: <strong>Nie ma menu na twojej stronie.</strong><br>Przejdź do <a href="%s" target="_blank">ekranu Menu</a>, aby stworzyć jedno.

en: Last Menu Item
pl_PL: Ostatni element menu

en: Enable Schema Support
pl_PL: Włącz obsługę schematu

en: Hide + & - Sign
pl_PL: Ukryj znak + i -

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: Vertical
pl_PL: Pionowy

en: Expanded
pl_PL: Rozszerzony

en: Flyout
pl_PL: Rozwijane

en: Justify
pl_PL: Uzasadnij

en: Flyout Orientation
pl_PL: Orientacja rozwijania

en: Appear Effect
pl_PL: Efekt pojawiania się

en: Slide
pl_PL: Slajd

en: Push
pl_PL: Pchnij

en: Hamburger Align
pl_PL: Wyrównanie hamburgera

en: Menu Items Align
pl_PL: Wyrównanie elementów menu

en: Submenu Icon
pl_PL: Ikona podmenu

en: Arrows
pl_PL: Strzały

en: Plus Sign
pl_PL: Znak plus

en: Classic
pl_PL: Klasyczny

en: Submenu Animation
pl_PL: Animacja podmenu

en: Slide Up
pl_PL: Przesuń w górę

en: Action On Menu Click
pl_PL: Akcja po kliknięciu w menu

en: For Horizontal layout, this will affect on the selected breakpoint
pl_PL: Dla układu poziomego wpłynie to na wybrany punkt przerwania

en: Open Submenu
pl_PL: Otwórz podmenu

en: Redirect To Self Link
pl_PL: Przekieruj do linku własnego

en: Responsive
pl_PL: Responsywny

en: Breakpoint
pl_PL: Punkt przerwania

en: Mobile (768px >)
pl_PL: Mobilny (768px >)

en: This is the alignement of menu icon on selected responsive breakpoints.
pl_PL: To jest wyrównanie ikony menu na wybranych responsywnych punktach przerwania.

en: Full Width
pl_PL: Pełna szerokość

en: Enable this option to stretch the Sub Menu to Full Width.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby rozciągnąć Podmenu na pełną szerokość.

en: Menu Icon
pl_PL: Ikona menu

en: Close Icon
pl_PL: Ikona zamknięcia

en: Main Menu
pl_PL: Menu główny

en: Flyout Box Width
pl_PL: Szerokość okna rozwijanego

en: Flyout Box Padding
pl_PL: Wewnętrzny margines okna rozwijanego

en: Horizontal Padding
pl_PL: Wewnętrzny odstęp poziomy

en: Vertical Padding
pl_PL: Wewnętrzny odstęp pionowy

en: Space Between
pl_PL: Przestrzeń między

en: Row Spacing
pl_PL: Odstęp między wierszami

en: Menu Item Top Spacing
pl_PL: Odstęp górny elementu menu

en: Link Hover Effect
pl_PL: Efekt najechania na link

en: Underline
pl_PL: Podkreślenie

en: Overline
pl_PL: Nadpis

en: Double Line
pl_PL: Podwójna linia

en: Framed
pl_PL: Oprawiony

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Frame Animation
pl_PL: Animacja ramkowa

en: Link Hover Effect Color
pl_PL: Kolor efektu najechania na link

en: Dropdown
pl_PL: Rozwijane menu

en: <b>Note:</b> On desktop, below style options will apply to the submenu. On mobile, this will apply to the entire menu.
pl_PL: <b>Uwaga:</b> Na komputerze stacjonarnym poniższe opcje stylu będą miały zastosowanie do podmenu. Na urządzeniach mobilnych będzie to miało zastosowanie do całego menu.

en: Dropdown Width (px)
pl_PL: Szerokość rozwijanego menu (px)

en: Top Distance
pl_PL: Odległość Górna

en: Divider
pl_PL: Dzielnik

en: Menu Trigger & Close Icon
pl_PL: Ikona wyzwalacza menu i zamknięcia

en: Close Icon Color
pl_PL: Kolor ikony zamknięcia

en: Close Icon Size
pl_PL: Rozmiar ikony zamknięcia

en: Menu Toggle
pl_PL: Przełącznik menu

note: translators: %1$s doc link
en: <b>Note:</b> Archive page title will be visible on frontend.
pl_PL: <b>Uwaga:</b> Tytuł strony archiwum będzie widoczny na froncie.

en: Before Title Text
pl_PL: Przed tekstem tytułu

en: After Title Text
pl_PL: Po tekście tytułu

en: Custom URL
pl_PL: Niestandardowy URL

en: HTML Tag
pl_PL: Tag HTML

en: Justified
pl_PL: Wyjustowany

en: Blend Mode
pl_PL: Tryb mieszania

en: Upgrade your Post Info widget
pl_PL: Zaktualizuj swój widget Informacje o poście

en: Inline
pl_PL: W linii

en: Author
pl_PL: Autor

en: Time
pl_PL: Czas

en: Terms
pl_PL: Warunki

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Custom Date Format
pl_PL: Niestandardowy format daty

note: translators: %s: Allowed data letters (see: http://php.net/manual/en/function.date.php). translators: %s: Allowed time letters (see: http://php.net/manual/en/function.time.php).
en: Use the letters: %s
pl_PL: Użyj liter: %s

en: Time Format
pl_PL: Format czasu

en: Custom Time Format
pl_PL: Niestandardowy format czasu

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Before
pl_PL: Przed

en: Avatar
pl_PL: Awatar

en: Custom Format
pl_PL: Jeden komentarz

en: One Comment
pl_PL: Wybierz ikonę

en: Choose Icon
pl_PL: Elementy listy

en: List Items
pl_PL: Początek

en: Start
pl_PL: Koniec

en: End
pl_PL: Styl

en: Style
pl_PL: Waga

en: Weight
pl_PL: Przestrzeń między ikoną a tekstem

en: Spacing between Icon & Text
pl_PL: Odstęp między ikoną a tekstem

en: Choose
pl_PL: Wybierz

en: %s comment | %s comments
pl_PL[0]: %s komentarz

en: Choose Default Image
pl_PL: Wybierz domyślny obraz

en: Choose Retina Image
pl_PL: Wybierz obraz Retina

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Custom Caption
pl_PL: Niestandardowy podpis

en: Enter your image caption
pl_PL: Wprowadź podpis swojego obrazu

en: Max Width
pl_PL: Maksymalna szerokość

en: Hover Animation
pl_PL: Animacja po najechaniu

en: Transition Duration
pl_PL: Czas trwania przejścia

en: Caption Top Spacing
pl_PL: Odległość od góry podpisu

en: Helpful Information
pl_PL: Przydatne informacje

note: translators: %1$s doc link
en: %1$s Getting started article » %2$s
pl_PL: %1$s Artykuł wprowadzający » %2$s

en: Search Box
pl_PL: Pole wyszukiwania

en: Input Box
pl_PL: Pole wejściowe

en: Input Box With Button
pl_PL: Pole wejściowe z przyciskiem

en: Placeholder
pl_PL: Zastępczy tekst

en: Type & Hit Enter
pl_PL: Wpisz i naciśnij Enter

en: Input
pl_PL: Wejście

en: Placeholder Color
pl_PL: Kolor zastępczego tekstu

en: Focus
pl_PL: Skupienie

en: Custom Image
pl_PL: Niestandardowy obraz

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obraz

en: Enter caption
pl_PL: Wprowadź podpis

en: Media File
pl_PL: Plik multimedialny

en: View
pl_PL: Widok

en: Site logo
pl_PL: Logo witryny

en: Spacing
pl_PL: Odległość

en: Upgrade your Woo Products widget
pl_PL: Zaktualizuj swój widget produktów Woo

en: Get the advanced Woo Products widget and unlock powerful layouts, filters, and customization options with UAE Pro.
pl_PL: Uzyskaj zaawansowany widget produktów Woo i odblokuj potężne układy, filtry i opcje dostosowywania z UAE Pro.

en: WooCommerce Required
pl_PL: Wymagany WooCommerce

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: This widget requires WooCommerce to be installed and activated. %1$sInstall WooCommerce%2$s
pl_PL: Ten widget wymaga zainstalowania i aktywacji WooCommerce. %1$sZainstaluj WooCommerce%2$s

en: Products Per Page
pl_PL: Produkty na stronę

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Show Image
pl_PL: Pokaż obraz

en: Show Category
pl_PL: Pokaż kategorię

en: Show Rating
pl_PL: Pokaż ocenę

en: Show Price
pl_PL: Pokaż cenę

en: Show Short Description
pl_PL: Pokaż krótki opis

en: Show Add to Cart
pl_PL: Pokaż dodaj do koszyka

en: Price
pl_PL: Cena

en: Popularity
pl_PL: Popularność

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Content Padding
pl_PL: Wypełnienie treści

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Short Description
pl_PL: Krótki opis

en: Add to Cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Full Size
pl_PL: Pełny rozmiar

en: WooCommerce Thumbnail
pl_PL: Miniatura WooCommerce

en: WooCommerce Single
pl_PL: Jednostkowy WooCommerce

en: WooCommerce is not installed or activated. Please install and activate WooCommerce to use this widget.
pl_PL: WooCommerce nie jest zainstalowany ani aktywowany. Proszę zainstalować i aktywować WooCommerce, aby użyć tego widgetu.

en: No products found.
pl_PL: Nie znaleziono produktów.

en: Skip to main content
pl_PL: Przejdź do głównej treści

note: Plugin Name of the plugin
en: Ultimate Addons for Elementor (UAE)
pl_PL: Ultimate Addons dla Elementora (UAE)

note: Description of the plugin
en: Ultimate Addons is a powerful plugin allows you to create custom headers and footers with Elementor and display them in selected locations. You can also create custom Elementor blocks and place them anywhere on your website using a shortcode.
pl_PL: Ultimate Addons to potężny plugin, który pozwala tworzyć niestandardowe nagłówki i stopki z Elementorem i wyświetlać je w wybranych lokalizacjach. Możesz także tworzyć niestandardowe bloki Elementora i umieszczać je w dowolnym miejscu na swojej stronie za pomocą shortcode.

en: What's New?
pl_PL: Co nowego?

en: Learn
pl_PL: Naucz się

en: Free vs Pro
pl_PL: Darmowe vs Pro

en: Get Full Control
pl_PL: Uzyskaj pełną kontrolę

en: Free
pl_PL: Darmowe

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Useful Resources
pl_PL: Przydatne zasoby

en: Getting Started
pl_PL: Jak zacząć

en: How to use widgets
pl_PL: Jak używać widgetów

en: How to use features
pl_PL: Jak używać funkcji

en: How to use templates
pl_PL: Jak używać szablonów

en: Contact us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: View Demo
pl_PL: Zobacz demo

en: Widgets / Features
pl_PL: Widgety / Funkcje

en: Unlock All Features
pl_PL: Odblokuj wszystkie funkcje

en: View More Widgets
pl_PL: Zobacz więcej widgetów

en: Quick Access
pl_PL: Szybki dostęp

en: VIP Priority Support
pl_PL: Priorytetowe wsparcie VIP

en: Knowledge Base
pl_PL: Baza wiedzy

en: Help Centre
pl_PL: Centrum pomocy

en: Request a Feature
pl_PL: Zgłoś funkcję

en: Rate Us
pl_PL: Oceń nas

en: Welcome to Ultimate Addons for Elementor!
pl_PL: Witamy w Ultimate Addons dla Elementora!

en: Effortlessly design modern websites with UAE using our powerful range of widgets & features. Get started by selecting an option based on your needs.
pl_PL: Bez wysiłku projektuj nowoczesne strony internetowe z UAE, korzystając z naszej potężnej gamy widgetów i funkcji. Rozpocznij, wybierając opcję w zależności od swoich potrzeb.

en: Create Header/Footer
pl_PL: Utwórz nagłówek/stopkę

en: Create New Page
pl_PL: Utwórz nową stronę

en: Column Showcase
pl_PL: Prezentacja kolumny

en: Unlock Pro Widgets
pl_PL: Odblokuj widgety Pro

en: Design Smarter with Ultimate Addons!
pl_PL: Projektuj mądrzej z Ultimate Addons!

en: Craft stunning websites faster with powerful widgets, advanced features, and total flexibility.
pl_PL: Twórz oszałamiające strony internetowe szybciej dzięki potężnym widgetom, zaawansowanym funkcjom i całkowitej elastyczności.

en: 50+ Widgets
pl_PL: 50+ Widgetów

en: Conversion Extensions
pl_PL: Rozszerzenia konwersji

en: White Label
pl_PL: Biała etykieta

en: WooCommerce Builder
pl_PL: Kreator WooCommerce

en: 200+ Section Blocks
pl_PL: 200+ Bloków sekcji

en: Form & Pop-up Builder
pl_PL: Kreator formularzy i wyskakujących okienek

en: Animation Effects
pl_PL: Efekty animacji

en: Bloggers Toolkit
pl_PL: Zestaw narzędzi dla blogerów

en: Social Media Bundle
pl_PL: Pakiet mediów społecznościowych

en: View Plans
pl_PL: Zobacz plany

en: Activating...
pl_PL: Aktywowanie...

en: Activate Theme
pl_PL: Aktywuj motyw

en: Are you sure you want to switch your current theme to Astra?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przełączyć swój aktualny motyw na Astra?

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Installing...
pl_PL: Instalowanie...

en: Installed
pl_PL: Zainstalowano

en: Theme installation failed. Please try again later.
pl_PL: Instalacja motywu nie powiodła się. Spróbuj ponownie później.

en: Plugin installation failed. Please try again later.
pl_PL: Instalacja wtyczki nie powiodła się. Spróbuj ponownie później.

en: Visit Site
pl_PL: Odwiedź stronę

en: Install & Activate
pl_PL: Zainstaluj i aktywuj

en: Super Charge Your Workflow
pl_PL: Super naładuj swój przepływ pracy

en: Close Upgrade Notice
pl_PL: Zamknij powiadomienie o aktualizacji

en: Design Without Limits: Access the features that top WordPress sites run on.
pl_PL: Projektuj bez ograniczeń: uzyskaj dostęp do funkcji, które wykorzystują najlepsze strony WordPress.

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Activate All
pl_PL: Aktywuj wszystko

en: Deactivate Unused
pl_PL: Dezaktywuj nieużywane

en: Deactivating...
pl_PL: Dezaktywowanie...

en: Deactivate All
pl_PL: Dezaktywuj wszystko

en: Bring Your Vision to Life with UAE Pro
pl_PL: Ożyw swoją wizję z UAE Pro

en: Streamline your workflow, skip the repetitive tasks, and build modern, high-performance websites.
pl_PL: Uprość swój przepływ pracy, pomiń powtarzalne zadania i buduj nowoczesne, wydajne strony internetowe.

en: Start Building Smarter
pl_PL: Zacznij budować mądrzej

en: 250+ templates for every niche
pl_PL: 250+ szablonów dla każdej niszy

en: Modern, timeless designs
pl_PL: Nowoczesne, ponadczasowe projekty

en: Full design flexibility for easy customization
pl_PL: Pełna elastyczność projektowania dla łatwej personalizacji

en: 100% responsive across all devices
pl_PL: 100% responsywne na wszystkich urządzeniach

en: Install Starter Templates
pl_PL: Zainstaluj szablony startowe

en: Activate Starter Templates
pl_PL: Aktywuj szablony startowe

en: Activating Starter Templates...
pl_PL: Aktywowanie szablonów startowych...

en: Activated Starter Templates
pl_PL: Aktywowane szablony startowe

en: Design Your Website in Minutes
pl_PL: Zaprojektuj swoją stronę w kilka minut

en: Build your website faster using our prebuilt templates
pl_PL: Buduj swoją stronę szybciej, korzystając z naszych gotowych szablonów

en: Stop building your site from scratch. Use our professional templates for your stunning website. It is easy to customize and completely responsive. Explore hundreds of designs and bring your vision to life in no time.
pl_PL: Przestań budować swoją stronę od podstaw. Użyj naszych profesjonalnych szablonów do swojej oszałamiającej strony internetowej. Łatwo je dostosować i są całkowicie responsywne. Odkryj setki projektów i ożyw swoją wizję w mgnieniu oka.

en: Installing Starter Templates...
pl_PL: Instalowanie szablonów startowych...

en: Installed Starter Templates
pl_PL: Zainstalowane szablony startowe

en: Explore Templates
pl_PL: Odkryj szablony

en: Option 1 (Recommended)
pl_PL: Opcja 1 (Zalecana)

en: This option will automatically replace your theme's header and footer files with custom templates from the plugin. It works with most themes and is selected by default.
pl_PL: Ta opcja automatycznie zastąpi pliki nagłówka i stopki Twojego motywu niestandardowymi szablonami z wtyczki. Działa z większością motywów i jest domyślnie wybrana.

en: Option 2
pl_PL: Opcja 2

en: This option hides your theme's header and footer using CSS and displays custom templates from the plugin. Use this if Option 1 causes layout issues.
pl_PL: Ta opcja ukrywa nagłówek i stopkę Twojego motywu za pomocą CSS i wyświetla niestandardowe szablony z wtyczki. Użyj tego, jeśli Opcja 1 powoduje problemy z układem.

en: Failed to save settings!
pl_PL: Nie udało się zapisać ustawień!

en: Select Option to Add Theme Support
pl_PL: Wybierz opcję, aby dodać wsparcie dla motywu

en: To ensure compatibility between the header/footer and your theme, please choose one of the following options to enable theme support:
pl_PL: Aby zapewnić zgodność między nagłówkiem/stopką a Twoim motywem, wybierz jedną z poniższych opcji, aby włączyć wsparcie dla motywu:

en: Note:
pl_PL: Uwaga:

en: If neither option works, please contact your theme author to add support for this plugin.
pl_PL: Jeśli żadna z opcji nie działa, skontaktuj się z autorem motywu, aby dodał wsparcie dla tej wtyczki.

en: Version Control
pl_PL: Kontrola wersji

en: Experiencing an issue with current version? Roll back to a previous version to help troubleshoot the issue.
pl_PL: Masz problem z obecną wersją? Wróć do poprzedniej wersji, aby pomóc w rozwiązaniu problemu.

en: Rollback
pl_PL: Cofnij

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Help shape the future of Ultimate Addons for Elementor. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
pl_PL: Pomóż kształtować przyszłość Ultimate Addons dla Elementora. Podziel się, jak używasz wtyczki, abyśmy mogli budować istotne funkcje, szybciej rozwiązywać problemy i podejmować mądrzejsze decyzje.

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: Build Better Websites With Ultimate Addons Pro
pl_PL: Twórz lepsze strony internetowe z Ultimate Addons Pro

en: Unlock advanced addons to power up Elementor - smarter widgets, smoother workflows, and more creative freedom with UAE Pro.
pl_PL: Odblokuj zaawansowane dodatki, aby wzmocnić Elementora - mądrzejsze widżety, płynniejsze przepływy pracy i większa swoboda twórcza z UAE Pro.

en: Plugins Details
pl_PL: Szczegóły wtyczki

en: You can change the author name and plugin details that are displayed in the WordPress backend.
pl_PL: Możesz zmienić nazwisko autora i szczegóły wtyczki, które są wyświetlane w panelu WordPress.

en: Plugin Name
pl_PL: Nazwa wtyczki

en: Plugin Short Name
pl_PL: Krótka nazwa wtyczki

en: Plugin Description
pl_PL: Opis wtyczki

en: Ultimate Addons is a premium extension for Elementor...
pl_PL: Ultimate Addons to premium rozszerzenie dla Elementora...

en: Replace or Hide Logo
pl_PL: Zamień lub ukryj logo

en: Enable this option to hide the default logo or replace it with your own logo. (Note: To hide the logo, leave the logo URL field empty.)
pl_PL: Włącz tę opcję, aby ukryć domyślne logo lub zastąpić je własnym logo. (Uwaga: Aby ukryć logo, pozostaw pole URL logo puste.)

en: Enter logo URL to replace
pl_PL: Wprowadź URL logo do zastąpienia

en: Hide White Label Settings
pl_PL: Ukryj ustawienia White Label

en: Enabling this option will hide the White Label settings. To access it again, re-activate the plugin.
pl_PL: Włączenie tej opcji ukryje ustawienia White Label. Aby uzyskać do nich ponowny dostęp, ponownie aktywuj wtyczkę.

en: Elementor Editor Area
pl_PL: Obszar edytora Elementor

en: Show Help Links
pl_PL: Pokaż linki pomocy

en: Display internal help links in widget editor area.
pl_PL: Wyświetl wewnętrzne linki pomocy w obszarze edytora widżetów.

en: White Label Available in UAE Pro
pl_PL: White Label dostępne w UAE Pro

en: Remove UAE branding and customize the dashboard with your agency details.
pl_PL: Usuń branding UAE i dostosuj pulpit nawigacyjny do szczegółów swojej agencji.

en: MCP Adapter plugin not detected
pl_PL: Wtyczka MCP Adapter nie została wykryta

en: To connect AI clients to your site, the
pl_PL: Aby połączyć klientów AI z Twoją stroną, wymagana jest

en: WP MCP Adapter
pl_PL: wtyczka WP MCP Adapter

en: plugin is required. Download the latest release from GitHub, upload it via Plugins > Add New > Upload Plugin, and activate.
pl_PL: . Pobierz najnowszą wersję z GitHub, załaduj ją przez Wtyczki > Dodaj nową > Prześlij wtyczkę i aktywuj.

en: Download from GitHub
pl_PL: Pobierz z GitHub

en: Write
pl_PL: Napisz

en: Read
pl_PL: Przeczytaj

en: Plugin Info
pl_PL: Informacje o wtyczce

en: Active Templates
pl_PL: Aktywne szablony

en: Templates & Builder
pl_PL: Szablony i kreator

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Extensions
pl_PL: Rozszerzenia

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Design System
pl_PL: System projektowania

en: Maintenance
pl_PL: Konserwacja

en: Pro Plugin Info
pl_PL: Informacje o wtyczce Pro

en: Post Skins
pl_PL: Skórki postów

en: Integrations & Branding
pl_PL: Integracje i branding

en: Plugin version, health, and compatibility info
pl_PL: Informacje o wersji wtyczki, zdrowiu i zgodności

en: See which header/footer is active on any page
pl_PL: Zobacz, który nagłówek/stopka jest aktywna na dowolnej stronie

en: Create, edit, and manage templates and page layouts
pl_PL: Twórz, edytuj i zarządzaj szablonami oraz układami stron

en: Create and manage WordPress pages
pl_PL: Twórz i zarządzaj stronami WordPress

en: Activate, deactivate, and list available widgets
pl_PL: Aktywuj, dezaktywuj i wyświetl dostępne widżety

en: Toggle Scroll to Top and Reading Progress Bar
pl_PL: Przełącz Scroll to Top i Pasek postępu czytania

en: Control where templates appear on your site
pl_PL: Kontroluj, gdzie szablony pojawiają się na Twojej stronie

en: Theme detection and compatibility settings
pl_PL: Wykrywanie motywu i ustawienia zgodności

en: Read and update plugin configuration
pl_PL: Odczytaj i zaktualizuj konfigurację wtyczki

en: Render template shortcodes
pl_PL: Renderuj kody skrótów szablonów

en: Get site colors, fonts, and spacing
pl_PL: Pobierz kolory, czcionki i odstępy strony

en: Clear caches and run maintenance tasks
pl_PL: Wyczyść pamięci podręczne i uruchom zadania konserwacyjne

en: UAE Pro upgrade information and pricing
pl_PL: Informacje o aktualizacji UAE Pro i cenach

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zapisane.

en: Failed to save settings.
pl_PL: Nie udało się zapisać ustawień.

en: AI Tools
pl_PL: Narzędzia AI

en: Requires WordPress 6.8+
pl_PL: Wymaga WordPress 6.8+

en: AI Tools requires WordPress 6.8 or later, which includes the Abilities API.
pl_PL: Narzędzia AI wymagają WordPress 6.8 lub nowszego, który zawiera API Umiejętności.

en: Abilities enabled
pl_PL: Umiejętności włączone

en: Abilities disabled
pl_PL: Umiejętności wyłączone

en: %1$d / %2$d abilities
pl_PL: %1$d / %2$d umiejętności

en: Reset to defaults
pl_PL: Resetuj do domyślnych

en: Control how UAE registers AI tools with WordPress and exposes them to clients.
pl_PL: Kontroluj, jak UAE rejestruje narzędzia AI w WordPress i udostępnia je klientom.

en: Enable Abilities
pl_PL: Włącz umiejętności

en: Register UAE AI tools with WordPress so they can be used by MCP clients (such as Claude, Cursor, and VS Code) and Elementor's Angie assistant. Disabled by default — enable this option to expose AI tools.
pl_PL: Zarejestruj narzędzia AI UAE w WordPress, aby mogły być używane przez klientów MCP (takich jak Claude, Cursor i VS Code) oraz asystenta Angie z Elementora. Domyślnie wyłączone — włącz tę opcję, aby udostępnić narzędzia AI.

en: Enable Edit Abilities
pl_PL: Włącz umiejętności edycji

en: When enabled, AI clients can create, edit, and delete templates, pages, and widget settings. When disabled, AI clients have read-only access to your data.
pl_PL: Po włączeniu klienci AI mogą tworzyć, edytować i usuwać szablony, strony i ustawienia widgetów. Po wyłączeniu klienci AI mają dostęp tylko do odczytu Twoich danych.

en: Enable MCP Server
pl_PL: Włącz serwer MCP

en: Creates a dedicated UAE MCP endpoint that AI clients like Claude, Cursor, and VS Code can connect to. When disabled, the endpoint is removed and external AI clients cannot discover or call any UAE abilities.
pl_PL: Tworzy dedykowany punkt końcowy UAE MCP, do którego mogą łączyć się klienci AI, tacy jak Claude, Cursor i VS Code. Po wyłączeniu punkt końcowy jest usuwany, a zewnętrzni klienci AI nie mogą odkrywać ani wywoływać żadnych umiejętności UAE.

en: Angie Integration
pl_PL: Integracja Angie

en: Enable UAE abilities within Elementor's Angie AI assistant so it can use them in-browser without an external MCP client.
pl_PL: Włącz umiejętności UAE w asystencie AI Angie z Elementora, aby mogła z nich korzystać w przeglądarce bez zewnętrznego klienta MCP.

en: Install and activate the Angie plugin to use in-browser AI.
pl_PL: Zainstaluj i aktywuj wtyczkę Angie, aby korzystać z AI w przeglądarce.

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Abilities
pl_PL: Umiejętności

en: Server & Connect
pl_PL: Serwer i połączenie

en: Connection status
pl_PL: Status połączenia

en: How AI clients reach your site right now
pl_PL: Jak klienci AI obecnie łączą się z Twoją stroną

en: AI Tools are active
pl_PL: Narzędzia AI są aktywne

en: AI Tools are off
pl_PL: Narzędzia AI są wyłączone

note: translators: 1: MCP server state, 2: access mode, 3: enabled count, 4: total
en: %1$s · %2$s · %3$d of %4$d abilities exposed
pl_PL: %1$s · %2$s · %3$d z %4$d umiejętności udostępnionych

en: MCP server on
pl_PL: Serwer MCP włączony

en: MCP server off
pl_PL: Serwer MCP wyłączony

en: Read & write
pl_PL: Odczyt i zapis

en: Read-only
pl_PL: Tylko do odczytu

en: Enable “Enable Abilities” above to connect AI clients.
pl_PL: Włącz „Włącz umiejętności” powyżej, aby połączyć klientów AI.

en: External MCP server
pl_PL: Zewnętrzny serwer MCP

en: Ready
pl_PL: Gotowe

en: Server off
pl_PL: Serwer wyłączony

en: Endpoint copied to clipboard
pl_PL: Punkt końcowy skopiowany do schowka

en: Copy endpoint
pl_PL: Skopiuj punkt końcowy

en: Connect a client
pl_PL: Połącz klienta

en: Turn on Enable MCP Server above to expose the endpoint.
pl_PL: Włącz „Włącz serwer MCP” powyżej, aby udostępnić punkt końcowy.

en: Angie (in-editor)
pl_PL: Angie (w edytorze)

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Not installed
pl_PL: Nie zainstalowane

en: UAE tools are available in Elementor’s in-browser AI.
pl_PL: Narzędzia UAE są dostępne w AI w przeglądarce Elementora.

en: Turn on Angie Integration above to use it in the editor.
pl_PL: Włącz integrację Angie powyżej, aby używać jej w edytorze.

en: Install the Angie plugin to use in-browser AI.
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę Angie, aby korzystać z AI w przeglądarce.

en: Abilities exposed
pl_PL: Umiejętności udostępnione

en: Manage abilities
pl_PL: Zarządzaj umiejętnościami

en: Access mode
pl_PL: Tryb dostępu

en: AI can create, edit and delete. Toggle “Enable Edit Abilities” above for read-only.
pl_PL: AI może tworzyć, edytować i usuwać. Włącz „Włącz umiejętności edycji” powyżej, aby uzyskać dostęp tylko do odczytu.

en: AI can only read your data. Toggle “Enable Edit Abilities” above to allow changes.
pl_PL: AI może tylko odczytywać Twoje dane. Włącz „Włącz umiejętności edycji” powyżej, aby zezwolić na zmiany.

en: Create application password
pl_PL: Utwórz hasło aplikacji

en: Server & connect
pl_PL: Serwer i połączenie

en: Ability toggles
pl_PL: Przełączniki umiejętności

en: Choose exactly which actions AI tools are allowed to perform
pl_PL: Wybierz dokładnie, jakie działania narzędzia AI mogą wykonywać

en: %1$d of %2$d enabled
pl_PL: %1$d z %2$d włączonych

en: Search abilities
pl_PL: Szukaj umiejętności

en: Search abilities - e.g. template, widget, page …
pl_PL: Szukaj umiejętności - np. szablon, widget, strona …

en: Collapse all
pl_PL: Zwiń wszystko

en: Expand all
pl_PL: Rozwiń wszystko

en: %d abilities
pl_PL: %d umiejętności

en: on
pl_PL: włączone

en: Toggle all %s abilities
pl_PL: Przełącz wszystkie umiejętności %s

en: Toggle %s
pl_PL: Przełącz %s

en: Connect your AI client
pl_PL: Połącz swojego klienta AI

en: UAE's MCP endpoint is live. Wire it into your AI tool below.
pl_PL: Punkt końcowy MCP UAE jest aktywny. Podłącz go do swojego narzędzia AI poniżej.

en: Once the WP MCP Adapter plugin is active, this is how you connect your AI client.
pl_PL: Gdy wtyczka WP MCP Adapter jest aktywna, tak łączysz swojego klienta AI.

en: Endpoint live
pl_PL: Punkt końcowy aktywny

en: Setup required
pl_PL: Wymagana konfiguracja

en: Create an Application Password
pl_PL: Utwórz hasło aplikacji

en: Open Application Passwords
pl_PL: Otwórz hasła aplikacji

en: Add to your AI client:
pl_PL: Dodaj do swojego klienta AI:

en: Claude Code
pl_PL: Kod Claude'a

en: Cursor
pl_PL: Kursor

en: go to Settings → Connectors → Add Connector, paste the endpoint URL, and use your WordPress username + Application Password.
pl_PL: przejdź do Ustawienia → Łączniki → Dodaj łącznik, wklej adres URL punktu końcowego i użyj swojej nazwy użytkownika WordPress + hasła aplikacji.

en: Replace
pl_PL: Zamień

en: in the JSON with the password from Step 1.
pl_PL: w JSON na hasło z kroku 1.

en: UAE Only
pl_PL: Tylko UAE

en: Global
pl_PL: Globalny

en: Copy setup prompt for AI client
pl_PL: Skopiuj komunikat konfiguracyjny dla klienta AI

en: Prompt copied! Paste it into your AI client.
pl_PL: Komunikat skopiowany! Wklej go do swojego klienta AI.

en: Copy setup prompt
pl_PL: Skopiuj komunikat konfiguracyjny

en: Copy JSON config
pl_PL: Skopiuj konfigurację JSON

en: Copied to clipboard
pl_PL: Skopiowano do schowka

en: Custom SVG
pl_PL: Niestandardowy SVG

en: Editor
pl_PL: Edytor

en: Utilities
pl_PL: Narzędzia

en: NEW
pl_PL: NOWE

en: Master UAE with our step-by-step guide and tutorials. Create stunning headers and footers with confidence.
pl_PL: Opanuj UAE dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku i samouczkom. Twórz oszałamiające nagłówki i stopki z pewnością siebie.

en: Hide Video
pl_PL: Ukryj wideo

en: Watch Video
pl_PL: Obejrzyj wideo

en: Essentials
pl_PL: Podstawy

en: White Label Option
pl_PL: Opcja białej etykiety

en: 24x7 Premium Support
pl_PL: Premium wsparcie 24/7

en: User Portal / User Login
pl_PL: Portal użytkownika / Logowanie użytkownika

en: Content Widgets
pl_PL: Widgety treści

en: SVG Animator
pl_PL: Animator SVG

en: Creative Widgets
pl_PL: Kreatywne widgety

en: Hotspots
pl_PL: Miejsca gorące

en: Form Styler
pl_PL: Stylizator formularzy

en: How To Schema
pl_PL: Jak używać schematu

en: Woo – Add to Cart
pl_PL: Woo – Dodaj do koszyka

en: Woo – Categories
pl_PL: Woo – Kategorie

en: Woo – Thank You Page
pl_PL: Woo – Strona podziękowania

en: Woo – Checkout
pl_PL: Woo – Kasa

en: Woo – Mini Cart
pl_PL: Woo – Mini koszyk

en: Woo – Products
pl_PL: Woo – Produkty

en: Woo – Product Grid
pl_PL: Woo – Siatka produktów

en: Social
pl_PL: Społecznościowe

en: Special Features
pl_PL: Specjalne funkcje

en: UAE Duplicator
pl_PL: Duplikator UAE

en: Conditional Display
pl_PL: Warunkowe wyświetlanie

en: Dynamic Header & Footer Widgets
pl_PL: Dynamiczne widgety nagłówka i stopki

en: Free Vs Pro
pl_PL: Darmowe vs Pro

en: Ultimate Addons for Elementor Pro offers 50+ widgets and features!
pl_PL: Ultimate Addons for Elementor Pro oferuje ponad 50 widgetów i funkcji!

en: Compare the popular features/widgets to find the best option for your website.
pl_PL: Porównaj popularne funkcje/widgety, aby znaleźć najlepszą opcję dla swojej strony internetowej.

en: See all UAE Pro Features
pl_PL: Zobacz wszystkie funkcje UAE Pro

en: Welcome to UAE
pl_PL: Witamy w UAE

en: Your Ultimate Elementor Addons to build modern Elementor Websites.
pl_PL: Twoje ostateczne dodatki do Elementora, aby budować nowoczesne strony internetowe Elementor.

en: No bloat - disable unused widgets with one click
pl_PL: Bez zbędnych elementów - wyłącz nieużywane widgety jednym kliknięciem

en: Design headers & footers exactly where you want them
pl_PL: Projektuj nagłówki i stopki dokładnie tam, gdzie chcesz

en: Reliable support from experts when you need it
pl_PL: Niezawodne wsparcie od ekspertów, gdy go potrzebujesz

en: Let's Get Started
pl_PL: Zacznijmy

en: Recommended Essentials
pl_PL: Zalecane podstawy

en: These free plugins add essential features to your website and help speed up your workflow. Select the plugins you want to install.
pl_PL: Te darmowe wtyczki dodają niezbędne funkcje do Twojej strony internetowej i pomagają przyspieszyć Twój przepływ pracy. Wybierz wtyczki, które chcesz zainstalować.

en: Get Important Notifications and Updates
pl_PL: Otrzymuj ważne powiadomienia i aktualizacje

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Stay in the loop and help shape Ultimate Addons for Elementor! Get feature updates, and help us build a better Ultimate Addons for Elementor by sharing how you use the plugin.
pl_PL: Bądź na bieżąco i pomóż kształtować Ultimate Addons dla Elementora! Otrzymuj aktualizacje funkcji i pomóż nam zbudować lepsze Ultimate Addons dla Elementora, dzieląc się tym, jak korzystasz z wtyczki.

en:  Privacy Policy
pl_PL: Polityka prywatności

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Please enter a valid email address
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail

en: This field is required
pl_PL: To pole jest wymagane

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Select Your Features
pl_PL: Wybierz swoje funkcje

en: Unlock more design control, faster setup, and powerful customization so you can build a better website, effortlessly.
pl_PL: Odblokuj większą kontrolę nad projektem, szybszą konfigurację i potężne możliwości dostosowywania, abyś mógł łatwiej zbudować lepszą stronę internetową.

en: Header & Footer Builder
pl_PL: Kreator nagłówków i stopek

en: Assign headers and footers to specific pages or post types. This gives users complete layout control, something typically locked behind Pro plugins.
pl_PL: Przypisz nagłówki i stopki do konkretnych stron lub typów postów. Daje to użytkownikom pełną kontrolę nad układem, coś, co zazwyczaj jest zablokowane w wtyczkach Pro.

en: Mega Menu & Navigation Widget
pl_PL: Mega Menu i widget nawigacyjny

en: Save hours by copying Elementor sections, widgets, or pages from one website to another no need to rebuild layouts from scratch.
pl_PL: Zaoszczędź godziny, kopiując sekcje, widgety lub strony Elementora z jednej strony internetowej na drugą, bez potrzeby odbudowywania układów od podstaw.

en: Design eye-catching popups directly in Elementor collect leads, display promotions, or show messages without needing a separate popup plugin.
pl_PL: Projektuj przyciągające wzrok wyskakujące okienka bezpośrednio w Elementorze, zbieraj leady, wyświetlaj promocje lub pokazuj wiadomości bez potrzeby korzystania z osobnej wtyczki do wyskakujących okienek.

en: WooCommerce Widgets
pl_PL: Widgety WooCommerce

en: 50+ Premium Widgets & 200+ Templates
pl_PL: 50+ premium widgetów i 200+ szablonów

en: You've picked Pro features upgrade to start using them.
pl_PL: Wybrałeś funkcje Pro, zaktualizuj, aby zacząć z nich korzystać.

en: You’re All Set to Start Creating! 🚀
pl_PL: Jesteś gotowy do rozpoczęcia tworzenia! 🚀

en: Ultimate Addons is ready to supercharge your Elementor workflow! Build faster, cleaner, and more creatively — with complete control over your site.
pl_PL: Ultimate Addons jest gotowy, aby przyspieszyć Twój przepływ pracy w Elementorze! Buduj szybciej, czyściej i bardziej kreatywnie — z pełną kontrolą nad swoją stroną.

en: What You Can Do Next:
pl_PL: Co możesz zrobić następnie:

en: Build a custom header
pl_PL: Zbuduj niestandardowy nagłówek

en: Design your site footer
pl_PL: Zaprojektuj stopkę swojej strony

en: Create a new page
pl_PL: Utwórz nową stronę

en: Create New Header
pl_PL: Utwórz nowy nagłówek

en: Create New Footer
pl_PL: Utwórz nową stopkę

en: We have a special Reward just for you! 🎁
pl_PL: Mamy dla Ciebie specjalną nagrodę! 🎁

en: Enter your details to get special offer that we have for you and stay updated on UAE’s latest news and updates.
pl_PL: Wprowadź swoje dane, aby otrzymać specjalną ofertę, którą mamy dla Ciebie, i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i aktualizacjami z UAE.

en: Your Email Address
pl_PL: Twój adres e-mail

en: Entered email address is invalid!
pl_PL: Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy!

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Exit Guided Setup
pl_PL: Wyjdź z kreatora ustawień

en: Post Layouts
pl_PL: Układy postów

en: Pricing Cards
pl_PL: Karty cenowe

en: Form Stylers and more...
pl_PL: Stylizatory formularzy i inne...

en: Unlock Ultimate Features
pl_PL: Odblokuj funkcje Ultimate

en: Create Stunning Designs with the Pro Version!
pl_PL: Twórz oszałamiające projekty z wersją Pro!

en: Get access to advanced widgets and features to create the website that stands out!
pl_PL: Uzyskaj dostęp do zaawansowanych widgetów i funkcji, aby stworzyć stronę internetową, która się wyróżnia!

en: WIDGETS
pl_PL: WIDGETY

en: Build Websites 10x Faster with Templates
pl_PL: Buduj strony internetowe 10 razy szybciej z szablonami

en: Choose from our professionally designed websites to build your site faster, with easy customization options.
pl_PL: Wybierz spośród naszych profesjonalnie zaprojektowanych stron internetowych, aby szybciej zbudować swoją stronę, z łatwymi opcjami dostosowywania.

en: View Templates
pl_PL: Zobacz szablony

en:  Continue Setup
pl_PL: Kontynuuj konfigurację

en: Formerly Elementor Header & Footer Builder
pl_PL: Dawniej Elementor Header & Footer Builder

en: You're all set! 🚀
pl_PL: Jesteś gotowy! 🚀

en: Start creating headers, footers, or pages with UAE and take your website to the next level
pl_PL: Zacznij tworzyć nagłówki, stopki lub strony z UAE i przenieś swoją stronę internetową na wyższy poziom

en: Here’s how to get started:
pl_PL: Oto jak zacząć:

en: Click on “Create” button
pl_PL: Kliknij przycisk „Utwórz”

en: Choose the type of template you want to create and customize the selected option
pl_PL: Wybierz typ szablonu, który chcesz utworzyć i dostosuj wybraną opcję

en: Use the Elementor editor to customize your template according to your preferences using UAE widgets
pl_PL: Użyj edytora Elementor, aby dostosować swój szablon zgodnie z własnymi preferencjami, korzystając z widgetów UAE

en: Click “Publish” to make it live
pl_PL: Kliknij „Opublikuj”, aby go uruchomić

en: Go To Dashboard
pl_PL: Przejdź do pulpitu nawigacyjnego

en: We have a special reward just for you!
pl_PL: Mamy dla Ciebie specjalną nagrodę!

en: This special offer is available only on this page and for limited time
pl_PL: Ta specjalna oferta jest dostępna tylko na tej stronie i przez ograniczony czas

en: Unlock My Surprise
pl_PL: Odblokuj moją niespodziankę

en: Help make UAE Better
pl_PL: Pomóż uczynić UAE lepszym

en: Help us improve by sharing anonymous data about your website setup. This includes non-sensitive info about plugins, themes, and settings, so we can create a better product for you. Your privacy is always our top priority. Learn more in our privacy policy.
pl_PL: Pomóż nam poprawić, dzieląc się anonimowymi danymi na temat konfiguracji Twojej strony internetowej. Obejmuje to informacje, które nie są wrażliwe, dotyczące wtyczek, motywów i ustawień, abyśmy mogli stworzyć lepszy produkt dla Ciebie. Twoja prywatność zawsze jest dla nas priorytetem. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

en: Customize Your UAE Setup
pl_PL: Dostosuj swoją konfigurację UAE

en: Activate only what you need to keep your website fast and optimized.
pl_PL: Aktywuj tylko to, co potrzebujesz, aby Twoja strona internetowa była szybka i zoptymalizowana.

en: Compare Free vs Pro
pl_PL: Porównaj wersję darmową z Pro

[ctx: Date Format]
en: June 1, 2024 (F j, Y)
pl_PL: 1 czerwca 2024 (F j, Y)
