Ultimate Addons for Elementor (UAE) 2.9.0 - en to he_IL translation catalogue (1370 entries)

en: <strong>Help shape the future of %1$s.</strong><br><br>Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
he_IL: <strong>עזור לעצב את העתיד של %1$s.</strong><br><br>שתף כיצד אתה משתמש בתוסף כדי שנוכל לבנות תכונות שחשובות, לתקן בעיות מהר יותר, ולקבל החלטות חכמות יותר.

en: This will be applicable for all sites from the network.
he_IL: זה יהיה רלוונטי לכל האתרים מהרשת.

note: translators: %s usage doc link
en: Learn more.
he_IL: למד עוד.

en: Happy to help!
he_IL: שמח לעזור!

en: Skip
he_IL: דלג

en: Usage Tracking
he_IL: מעקב שימוש

note: translators: %s Product title
en: Help improve %s by sharing non-sensitive usage data — like PHP version and features used.
he_IL: עזור לשפר את %s על ידי שיתוף נתוני שימוש שאינם רגישים — כמו גרסת PHP ותכונות בשימוש.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
he_IL:  זה יהיה רלוונטי לכל האתרים מהרשת.

en: Learn More.
he_IL: למד עוד.

en: Oops! Something went wrong. Please refresh the page and try again.
he_IL: אופס! משהו השתבש. אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: Quick Feedback
he_IL: משוב מהיר

en: If you have a moment, please share why you are deactivating the plugin.
he_IL: אם יש לך רגע, אנא שתף מדוע אתה מבטל את הפעלת התוסף.

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Please tell us more details.
he_IL: אנא ספר לנו פרטים נוספים.

note: translators: %1$s: link html start, %2$s: link html end
en: Need help from our experts? %1$sClick here to contact us.%2$s
he_IL: צריך עזרה מהמומחים שלנו? %1$sלחץ כאן כדי ליצור איתנו קשר.%2$s

en: Submit & Deactivate
he_IL: שלח ובטל הפעלה

en: Skip & Deactivate
he_IL: דלג ובטל הפעלה

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
he_IL: סליחה, אינך מורשה לבצע פעולה זו.

en: Nonce validation failed
he_IL: אימות nonce נכשל

en: This is a temporary deactivation for testing.
he_IL: זו השבתה זמנית לצורך בדיקה.

en: How can we assist you?
he_IL: איך נוכל לעזור לך?

en: The plugin isn't working properly.
he_IL: התוסף לא פועל כראוי.

en: Please tell us more about what went wrong?
he_IL: אנא ספר לנו יותר על מה השתבש?

en: I found a better alternative plugin.
he_IL: מצאתי תוסף חלופי טוב יותר.

en: Could you please specify which plugin?
he_IL: האם תוכל לציין איזה תוסף?

en: It's missing a specific feature.
he_IL: חסרה תכונה ספציפית.

en: Please tell us more about the feature.
he_IL: אנא ספר לנו יותר על התכונה.

en: Other
he_IL: אחר

en: Plugin installation is disabled for you on this site.
he_IL: התקנת התוסף מושבתת עבורך באתר זה.

en: Plugin slug is missing.
he_IL: חסר slug לתוסף.

en: Plugin installation function not found.
he_IL: פונקציית התקנת התוסף לא נמצאה.

en: Theme installation is disabled for you on this site.
he_IL: התקנת התבנית מושבתת עבורך באתר זה.

en: Theme slug is missing.
he_IL: חסר slug לתבנית.

en: Theme installation function not found.
he_IL: פונקציית התקנת התבנית לא נמצאה.

en: You do not have permission to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: Invalid widget identifier.
he_IL: מזהה ווידג'ט לא חוקי.

en: Plugin activation is disabled for you on this site.
he_IL: הפעלת התוסף מושבתת עבורך באתר זה.

en: Plugin Activated.
he_IL: התוסף הופעל.

en: Theme activation is disabled for you on this site.
he_IL: הפעלת התבנית מושבתת עבורך באתר זה.

en: Theme Activated.
he_IL: התבנית הופעלה.

en: Could not activate plugin. Please activate from the Plugins page.
he_IL: לא ניתן להפעיל את התוסף. אנא הפעל מהדף תוספים.

en: Could not activate theme. Please activate from the Themes page.
he_IL: לא ניתן להפעיל את התבנית. אנא הפעל מהדף תבניות.

en: Invalid compatibility option value.
he_IL: ערך אפשרות תאימות לא חוקי.

en: Settings saved successfully!
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה!

en: Unable to save settings.
he_IL: לא ניתן לשמור את ההגדרות.

en: Invalid analytics option value.
he_IL: ערך אפשרות אנליטיקה לא חוקי.

en: Security check failed.
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה.

en: Upgrade notice dismissed.
he_IL: הודעת שדרוג נדחתה.

en: Onboarding analytics saved.
he_IL: אנליטיקות של הכוונה נשמרו.

en: Header Footer Builder
he_IL: בונה כותרת וכותרת תחתונה

en: Important Notice:
he_IL: הודעה חשובה:

en: Can't edit your header or footer?
he_IL: לא יכול לערוך את הכותרת או את הכותרת התחתונה שלך?

en: Try clearing your cache or resetting permalinks (Settings > Permalinks > Save Changes).
he_IL: נסה לנקות את המטמון שלך או לאפס את הקישורים הקבועים (הגדרות > קישורים קבועים > שמור שינויים).

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: Flush Permalink
he_IL: נקה קישור קבוע

en: Display Rules
he_IL: כללי תצוגה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Elementor Header & Footer Builder
he_IL: בונה כותרת וכותרת תחתונה של Elementor

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: New Template
he_IL: תבנית חדשה

en: Edit Template
he_IL: ערוך תבנית

en: View Template
he_IL: הצג תבנית

en: View All
he_IL: הצג הכל

en: Search Templates
he_IL: חפש תבניות

en: Parent Templates:
he_IL: תבניות הורים:

en: No Templates found.
he_IL: לא נמצאו תבניות.

en: No Templates found in Trash.
he_IL: לא נמצאו תבניות בפח.

en: Create New
he_IL: צור חדש

en: Header/Footer Builder
he_IL: בונה כותרת/כותרת תחתונה

en: Header & Footer
he_IL: כותרת וכותרת תחתונה

en: Elementor Header & Footer Builder Options
he_IL: אפשרויות בונה כותרת וכותרת תחתונה של Elementor

en: Type of Template
he_IL: סוג תבנית

en: Select Option
he_IL: בחר אפשרות

en: Header
he_IL: כותרת

en: Before Footer
he_IL: לפני כותרת תחתונה

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Custom Block
he_IL: בלוק מותאם אישית

en: Shortcode
he_IL: קוד קצר

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content.
he_IL: העתק את הקוד הקצר הזה והדבק אותו בתוכן הפוסט, העמוד או הווידג'ט טקסט שלך.

en: Enable Layout for Elementor Canvas Template?
he_IL: האם להפעיל תצוגה עבור תבנית Canvas של Elementor?

en: Enabling this option will display this layout on pages using Elementor Canvas Template.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תציג את התצוגה הזו בעמודים המשתמשים בתבנית Canvas של Elementor.

en: Display On
he_IL: הצג על

en: Add locations for where this template should appear.
he_IL: הוסף מיקומים שבהם תבנית זו צריכה להופיע.

en: Add Display Rule
he_IL: הוסף כלל תצוגה

en: Do Not Display On
he_IL: אל תציג על

en: Add locations for where this template should not appear.
he_IL: הוסף מיקומים שבהם תבנית זו לא צריכה להופיע.

en: Exclude On
he_IL: החרג על

en: Add Exclusion Rule
he_IL: הוסף כלל החרגה

en: User Roles
he_IL: תפקידי משתמש

en: Display custom template based on user role.
he_IL: הצג תבנית מותאמת אישית על סמך תפקיד המשתמש.

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Add User Rule
he_IL: הוסף כלל משתמש

note: Translators: Post title, Template Location
en: Template %1$s is already assigned to the location %2$s
he_IL: תבנית %1$s כבר משויכת למיקום %2$s

en: UAE Plugin Information
he_IL: מידע על תוסף UAE

en: Read-only info: version, health, hooks.
he_IL: מידע לקריאה בלבד: גרסה, בריאות, חוטים.

en: UAE Template Management
he_IL: ניהול תבניות UAE

en: CRUD for header/footer/block templates.
he_IL: CRUD עבור תבניות כותרת/כותרת תחתונה/בלוק.

en: UAE Widget Management
he_IL: ניהול ווידג'טים של UAE

en: Enable/disable Elementor widgets.
he_IL: הפעל/כבה ווידג'טים של Elementor.

en: UAE Extension Management
he_IL: ניהול הרחבות של UAE

en: Toggle Scroll to Top / Progress Bar.
he_IL: הפעל/כבה גלילה למעלה / סרגל התקדמות.

en: UAE Display Rules
he_IL: כללי תצוגה של UAE

en: Where and to whom templates appear.
he_IL: איפה ולמי תבניות מופיעות.

en: UAE Active Templates
he_IL: תבניות פעילות של UAE

en: Which templates render on a given page.
he_IL: אילו תבניות מוצגות בעמוד נתון.

en: UAE Theme Compatibility
he_IL: התאמה של נושא UAE

en: Theme detection and fallback config.
he_IL: זיהוי נושא וקונפיגורציה חלופית.

en: UAE Plugin Settings
he_IL: הגדרות תוסף UAE

en: Plugin-level configuration.
he_IL: קונפיגורציה ברמת תוסף.

en: UAE Template Embedding
he_IL: הטמעת תבניות UAE

en: Shortcode strings and rendered HTML.
he_IL: מחרוזות קוד קצר ו-HTML שהוצג.

en: UAE Page Builder
he_IL: בונה עמודים של UAE

en: Build and manage page content with HFE and Elementor widgets.
he_IL: בנה וניהול תוכן עמוד עם ווידג'טים של HFE ו-Elementor.

en: UAE Design System
he_IL: מערכת העיצוב של UAE

en: Read the site's global colors, fonts, and spacing.
he_IL: קרא את הצבעים, הגופנים והמרווחים הגלובליים של האתר.

en: UAE Maintenance
he_IL: תחזוקה של UAE

en: Cache clearing and maintenance tasks.
he_IL: ניקוי מטמון ומשימות תחזוקה.

en: UAE Pro Features
he_IL: תכונות פרו של UAE

en: Information about UAE Pro premium widgets and upgrade path.
he_IL: מידע על ווידג'טים פרימיום של UAE Pro ונתיב שדרוג.

en: UAE MCP Server
he_IL: שרת MCP של UAE

en: AI tools for Header Footer Elementor — manage headers, footers, templates, pages, and widgets.
he_IL: כלי AI עבור כותרת תחתונה של Elementor - ניהול כותרות, כותרות תחתונות, תבניות, עמודים ווידג'טים.

en: Template has invalid Elementor data.
he_IL: לתבנית יש נתוני Elementor לא חוקיים.

en: Failed to encode Elementor data.
he_IL: נכשל בקידוד נתוני Elementor.

en: Invalid position. Use "append", "prepend", or an object with "after", "before", or "inside" key.
he_IL: מיקום לא חוקי. השתמש ב-"append", "prepend", או באובייקט עם מפתח "after", "before", או "inside".

en: Element not found in template.
he_IL: אלמנט לא נמצא בתבנית.

note: translators: %s: Required plugin name translators: %s: Plugin name
en: This widget requires %s.
he_IL: ווידג'ט זה דורש %s.

note: translators: %s: Widget type slug
en: Widget type "%s" is not recognized. Use template-builder/list-widget-types to see available types.
he_IL: סוג ווידג'ט "%s" אינו מזוהה. השתמש template-builder/list-widget-types כדי לראות סוגים זמינים.

note: translators: %s: element ID
en: Section "%s" not found in template.
he_IL: הקטע "%s" לא נמצא בתבנית.

note: translators: %s: element ID
en: Sibling element "%s" not found in template.
he_IL: האלמנט האח " %s" לא נמצא בתבנית.

note: translators: %s: element ID
en: Parent element "%s" not found in template.
he_IL: האלמנט ההורה "%s" לא נמצא בתבנית.

en: Elementor is not active.
he_IL: אלמנטור אינו פעיל.

note: translators: %s: widget type slug
en: Widget type "%s" not found in Elementor.
he_IL: סוג הווידג'ט "%s" לא נמצא באלמנטור.

en: Get All Active Templates
he_IL: קבל את כל התבניות הפעילות

en: Returns all active templates (header, footer, before-footer) in one call.
he_IL: מחזיר את כל התבניות הפעילות (כותרת, כותרת תחתונה, לפני כותרת תחתונה) בשיחה אחת.

en: Add Column to Section
he_IL: הוסף עמודה לקטע

en: Adds a column to an existing section or container in any Elementor post. Automatically redistributes column sizes to fit.
he_IL: מוסיף עמודה לקטע או מיכל קיים בכל פוסט של אלמנטור. מפיץ אוטומטית את גדלי העמודות כדי להתאים.

en: Any Elementor-enabled post ID (page, post, or HFE template).
he_IL: כל מזהה פוסט המופעל על ידי אלמנטור (דף, פוסט או תבנית HFE).

en: Section or container element ID to add column to.
he_IL: מזהה אלמנט של קטע או מיכל להוספת עמודה.

en: If true, automatically redistributes all column sizes evenly.
he_IL: אם נכון, מפיץ אוטומטית את כל גדלי העמודות באופן שווה.

en: section_id is required.
he_IL: section_id נדרש.

note: translators: 1: Section ID, 2: Post title, 3: Column ID
en: Added column to section %1$s in "%2$s". Use builder/insert-widget with position {"inside": "%3$s"} to add widgets.
he_IL: הוספה עמודה לקטע %1$s ב "%2$s". השתמש בבונה/הכנס-ווידג'ט עם מיקום {"inside": "%3$s"} כדי להוסיף ווידג'טים.

en: Add Section/Container
he_IL: הוסף קטע/מיכל

en: Adds a structural layout element to any Elementor post. On legacy sites: creates a section with columns. On container sites: creates a flex container with child containers. Supports inner sections and multi-column layouts.
he_IL: מוסיף אלמנט פריסת מבנה לכל פוסט של אלמנטור. באתרי מורשת: יוצר קטע עם עמודות. באתרי מיכלים: יוצר מיכל גמיש עם מיכלים ילדיים. תומך בקטעים פנימיים ובפריסות מרובות עמודות.

en: Array of column size percentages. Must sum to 100. E.g., [50, 50] for two equal columns, [33, 34, 33] for three columns, [25, 75] for sidebar layout.
he_IL: מערך של אחוזי גדלי עמודות. חייבים להסתכם ל-100. לדוגמה, [50, 50] עבור שתי עמודות שוות, [33, 34, 33] עבור שלוש עמודות, [25, 75] עבור פריסת צד.

en: If true, creates an inner section (must be placed inside a column). On container sites, creates a nested container.
he_IL: אם נכון, יוצר קטע פנימי (חייב להיות ממוקם בתוך עמודה). באתרי מיכלים, יוצר מיכל מקונן.

en: Where to insert: "append" (default), "prepend", { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "element_id" } (for inner sections inside a column/container).
he_IL: איפה להכניס: "append" (ברירת מחדל), "prepend", { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "element_id" } (לצורך קטעים פנימיים בתוך עמודה/מיכל).

note: translators: %d: total of column sizes
en: Column sizes must sum to 100. Got %d.
he_IL: גדלי העמודות חייבים להסתכם ל-100. קיבלת %d.

en: inner section
he_IL: קטע פנימי

en: container
he_IL: מיכל

en: section
he_IL: קטע

note: translators: 1: Element type, 2: Number of columns, 3: Post title
en: Added %1$s with %2$d column(s) to "%3$s". Use column_ids to insert widgets into specific columns.
he_IL: הוספת %1$s עם %2$d עמודה(ות) ל "%3$s". השתמש במזהי העמודות כדי להכניס ווידג'טים לעמודות ספציפיות.

en: Build Complete Layout
he_IL: בנה פריסה מלאה

en: Builds a complete layout with sections, columns, and widgets in one call. Replaces all content on the post. The structure parameter is a JSON string describing rows and widgets.
he_IL: בונה פריסה מלאה עם קטעים, עמודות ווידג'טים בשיחה אחת. מחליף את כל התוכן בפוסט. פרמטר המבנה הוא מיתר JSON המתאר שורות ווידג'טים.

en: structure is not valid JSON. It must be a minified JSON array string.
he_IL: המבנה אינו JSON תקף. הוא חייב להיות מיתר JSON מיניפי.

en: structure must be a JSON array of section objects. Example: [{"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}]
he_IL: המבנה חייב להיות מערך JSON של אובייקטי קטע. דוגמה: [{"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}]

en: Each item in structure must be a section object with "children". Example: {"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}
he_IL: כל פריט במבנה חייב להיות אובייקט קטע עם "children". דוגמה: {"columns":[20,60,20],"children":[{"type":"widget","widget_type":"site-logo","settings":{}}]}

note: translators: 1: Number of elements, 2: Post title
en: Built "%2$s" with %1$d elements.
he_IL: נבנה "%2$s" עם %1$d אלמנטים.

en: Regenerate CSS
he_IL: שחזר CSS

en: Forces Elementor to regenerate CSS files for a post so frontend changes appear immediately. Call after builder/build or any structural change.
he_IL: כופה על Elementor לשחזר קבצי CSS עבור פוסט כך ששינויים בחזית יופיעו מיד. קרא לאחר builder/build או כל שינוי מבני.

en: Any Elementor-enabled post ID. Pass 0 to regenerate all Elementor CSS globally.
he_IL: כל מזהה פוסט המאפשר Elementor. העבר 0 כדי לשחזר את כל ה-CSS של Elementor באופן גלובלי.

en: You are not allowed to regenerate all Elementor CSS globally.
he_IL: אינך מורשה לשחזר את כל ה-CSS של Elementor באופן גלובלי.

en: Regenerated all Elementor CSS files globally.
he_IL: שוחזרו כל קבצי ה-CSS של Elementor באופן גלובלי.

note: translators: %s: Post title
en: Regenerated CSS for "%s".
he_IL: שוחזר CSS עבור "%s".

en: Insert Widget
he_IL: הכנס ווידג'ט

en: Inserts a single widget into an existing Elementor post. KEY WIDGET SLUGS — Header: site-logo, navigation-menu, hfe-search-button, hfe-cart. Footer: copyright, retina (logo), social-icons. Pages: heading, text-editor, image, button, hfe-infocard, hfe-counter. Use list-widget-types to discover all available slugs.
he_IL: מכניס ווידג'ט בודד לפוסט קיים של Elementor. מפתחות ווידג'ט — כותרת: site-logo, navigation-menu, hfe-search-button, hfe-cart. תחתית: copyright, retina (לוגו), social-icons. דפים: heading, text-editor, image, button, hfe-infocard, hfe-counter. השתמש ב-list-widget-types כדי לגלות את כל המפתחות הזמינים.

en: Widget type slug (e.g. "navigation-menu", "site-logo", "heading"). Use builder/list-widget-types to see available types.
he_IL: מפתח סוג ווידג'ט (למשל "navigation-menu", "site-logo", "heading"). השתמש ב-builder/list-widget-types כדי לראות סוגים זמינים.

en: JSON string of widget settings. Use builder/get-schema to discover the keys. Example: {"heading_title":"My Heading","align":"center"}. Pass empty string or "{}" for defaults.
he_IL: מחרוזת JSON של הגדרות ווידג'ט. השתמש ב-builder/get-schema כדי לגלות את המפתחות. דוגמה: {"heading_title":"הכותרת שלי","align":"מרכז"}. העבר מחרוזת ריקה או "{}" עבור ברירות מחדל.

en: Where to insert: "append" (default), "prepend", a number for index position (0=first, 1=second, etc.), or { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "container_id" }.
he_IL: איפה להכניס: "append" (ברירת מחדל), "prepend", מספר עבור מיקום אינדקס (0=ראשון, 1=שני, וכו'), או { "after": "element_id" }, { "before": "element_id" }, { "inside": "container_id" }.

en: Widget type is required.
he_IL: סוג ווידג'ט נדרש.

note: translators: %s: Widget type slug
en: Widget type "%s" is not recognized. Use builder/list-widget-types to see available types.
he_IL: סוג ווידג'ט "%s" אינו מזוהה. השתמש ב-builder/list-widget-types כדי לראות סוגים זמינים.

note: translators: 1: Widget type, 2: Post title
en: Inserted %1$s widget into "%2$s".
he_IL: הוכנס ווידג'ט %1$s ל"%2$s".

en: Move Element
he_IL: העבר אלמנט

en: Repositions an element within any Elementor post. Removes from current location and inserts at new position.
he_IL: מזיז אלמנט בתוך כל פוסט של Elementor. מסיר מהמיקום הנוכחי ומכניס למיקום החדש.

en: Element ID to move.
he_IL: מזהה אלמנט להעברה.

en: New position: { "after": "element_id" } or { "before": "element_id" }.
he_IL: מיקום חדש: { "after": "element_id" } או { "before": "element_id" }.

en: Element ID is required.
he_IL: מזהה אלמנט נדרש.

en: Position is required.
he_IL: מיקום נדרש.

note: translators: 1: Element ID, 2: Post title
en: Moved element %1$s in "%2$s".
he_IL: הוזז אלמנט %1$s ב"%2$s".

en: Remove Element
he_IL: הסר אלמנט

en: Removes a widget or container from any Elementor post by element ID.
he_IL: מסיר ווידג'ט או קונטיינר מכל פוסט של Elementor לפי מזהה אלמנט.

en: Element ID to remove.
he_IL: מזהה אלמנט להסרה.

note: translators: 1: Element ID, 2: Post title
en: Removed element %1$s from "%2$s".
he_IL: הוסר אלמנט %1$s מ"%2$s".

en: Get Element Schema
he_IL: קבל סכמת אלמנט

en: Returns a settings schema for widgets, sections, containers, or columns. Use before building layouts to discover available settings.
he_IL: מחזיר סכמת הגדרות עבור ווידג'טים, חלקים, קונטיינרים או עמודות. השתמש לפני בניית פריסות כדי לגלות הגדרות זמינות.

en: Type of element to get schema for.
he_IL: סוג האלמנט לקבלת סכמתו.

en: Widget type slug (required when type=widget). E.g., "heading", "navigation-menu".
he_IL: מפתח סוג ווידג'ט (נדרש כאשר type=widget). למשל, "heading", "navigation-menu".

en: Which settings tab to include. Defaults to "all" which returns content + style settings.
he_IL: איזה טאבלט הגדרות לכלול. ברירת המחדל היא "הכל" שמחזירה תוכן + הגדרות סגנון.

en: Type must be one of: widget, section, container, column.
he_IL: הסוג חייב להיות אחד מ: ווידג'ט, קטע, מיכל, עמודה.

en: widget_type is required when type=widget.
he_IL: widget_type נדרש כאשר type=widget.

note: translators: %s: widget type slug
en: Widget type "%s" is not in the allowed list.
he_IL: סוג הווידג'ט "%s" אינו ברשימה המותרת.

note: translators: %s: element type
en: Element type "%s" not found in Elementor.
he_IL: סוג האלמנט "%s" לא נמצא באלמנטור.

en: Get Post Structure
he_IL: קבל את מבנה הפוסט

en: Returns the full Elementor element tree of any Elementor-enabled post -- containers, widgets, IDs, types, and setting keys.
he_IL: מחזיר את עץ האלמנטים המלא של אלמנטור עבור כל פוסט המאפשר אלמנטור -- מיכלים, ווידג'טים, מזהים, סוגים ומפתחות הגדרה.

en: If true, return complete settings. Default false returns only setting keys for brevity.
he_IL: אם נכון, החזר הגדרות מלאות. ברירת המחדל שקר מחזירה רק את מפתחות ההגדרה לקיצור.

en: Undo Last Builder Change
he_IL: בטל את השינוי האחרון בבונה

en: Reverts the most recent AI builder change on a post by restoring the snapshot taken automatically just before that change. Keeps a single level of undo; for older versions use Elementor revision history.
he_IL: מחזיר את השינוי האחרון בבונה AI על פוסט על ידי שחזור התמונה שנלקחה אוטומטית ממש לפני השינוי. שומר על רמת ביטול אחת; עבור גרסאות ישנות יותר השתמש בהיסטוריית הגרסאות של אלמנטור.

en: The post, page, or HFE template ID to undo the last change on.
he_IL: מזהה הפוסט, העמוד או תבנית HFE לביטול השינוי האחרון.

en: No recent change is available to undo for this post. Try Elementor revision history.
he_IL: אין שינוי אחרון זמין לביטול עבור פוסט זה. נסה את היסטוריית הגרסאות של אלמנטור.

note: translators: %s: post title
en: Reverted the last change on "%s".
he_IL: בוטל השינוי האחרון ב"%s".

en: Update Widget Settings
he_IL: עדכן את הגדרות הווידג'ט

en: Updates settings for an existing widget element in any Elementor post. Performs a partial merge -- only provided settings are changed.
he_IL: מעדכן הגדרות עבור אלמנט ווידג'ט קיים בכל פוסט של אלמנטור. מבצע מיזוג חלקי -- רק ההגדרות שסופקו משתנות.

en: Element ID to update (from get-structure).
he_IL: מזהה האלמנט לעדכון (מ-get-structure).

en: JSON string of the settings to update. You MUST call builder/get-schema first to discover the exact setting keys for the widget type. Then pass a JSON object string with only the keys you want to change. Example for hfe-infocard: {"infocard_title":"New Title","infocard_description":"New text","infocard_button_text":"Click Me"}. Example for heading: {"heading_title":"New Heading"}. Example for text-editor: {"editor":"<p>New content</p>"}.
he_IL: מחרוזת JSON של ההגדרות לעדכון. עליך לקרוא builder/get-schema קודם כדי לגלות את מפתחות ההגדרה המדויקים עבור סוג הווידג'ט. לאחר מכן העבר מחרוזת אובייקט JSON עם רק את המפתחות שברצונך לשנות. דוגמה עבור hfe-infocard: {"infocard_title":"כותרת חדשה","infocard_description":"טקסט חדש","infocard_button_text":"לחץ עלי"}. דוגמה עבור כותרת: {"heading_title":"כותרת חדשה"}. דוגמה עבור עורך טקסט: {"editor":"<p>תוכן חדש</p>"}.

en: Element not found in post.
he_IL: האלמנט לא נמצא בפוסט.

note: translators: 1: widget type, 2: comma-separated setting keys
en: No settings provided. This is a "%1$s" widget. Available setting keys: %2$s. Retry with the correct keys in the settings object.
he_IL: לא סופקו הגדרות. זהו ווידג'ט "%1$s". מפתחות ההגדרה הזמינים: %2$s. נסה שוב עם המפתחות הנכונים באובייקט ההגדרות.

note: translators: 1: Element ID, 2: Post title
en: Updated element %1$s in "%2$s".
he_IL: האלמנט %1$s עודכן ב"%2$s".

en: List Available Widget Types
he_IL: רשימת סוגי ווידג'טים זמינים

en: Lists all widget types that can be inserted. RECOMMENDED — Header: site-logo, navigation-menu, hfe-search-button, hfe-cart, hfe-menu. Footer: copyright, retina (logo), social-icons, hfe-menu. Pages: heading, text-editor, image, button, hfe-infocard, hfe-counter, spacer, divider.
he_IL: רשימה של כל סוגי הווידג'טים שניתן להכניס. מומלץ — כותרת: לוגו-אתר, תפריט-ניווט, כפתור-חיפוש-hfe, עגלת-hfe, תפריט-hfe. תחתית: זכויות יוצרים, רטינה (לוגו), אייקונים חברתיים, תפריט-hfe. עמודים: כותרת, עורך-טקסט, תמונה, כפתור, hfe-infocard, hfe-counter, מרווח, מחלק.

en: Filter by source plugin.
he_IL: סנן לפי תוסף מקור.

en: Get Design Tokens
he_IL: קבל טוקנים לעיצוב

en: Returns the site's global colors, fonts, and spacing from the active Elementor kit. ALWAYS call this before build-template or build-page to match the site's existing design.
he_IL: מחזיר את הצבעים, הגופנים והמרווחים הגלובליים של האתר מהערכת Elementor הפעילה. תמיד קרא זאת לפני build-template או build-page כדי להתאים לעיצוב הקיים של האתר.

en: No active Elementor kit found.
he_IL: לא נמצאה ערכת Elementor פעילה.

en: Get Available Locations
he_IL: קבל מיקומים זמינים

en: Lists all available targeting locations for display rules.
he_IL: רשימה של כל המיקומים הזמינים לחוקי תצוגה.

en: Update Display Rules
he_IL: עדכן את חוקי התצוגה

en: Set include/exclude locations and user role targeting for a template. Merges the old update and set-user-roles abilities.
he_IL: קבע מיקומים לכלול/לשלול ומיקוד תפקיד משתמש עבור תבנית. מאחד את היכולות הישנות של עדכון וקביעת תפקידי משתמש.

en: Template post ID.
he_IL: מזהה פוסט של תבנית.

en: Include rules: { "rule": ["basic-global", ...], "specific": ["post-123", ...] }
he_IL: חוקי הכללה: { "rule": ["basic-global", ...], "specific": ["post-123", ...] }

en: Exclude rules. Same structure as include_locations.
he_IL: חוקי שלילה. אותה מבנה כמו include_locations.

en: Role slugs: logged-in, logged-out, administrator, editor, author, contributor, subscriber.
he_IL: תפקידי משתמש: מחובר, לא מחובר, מנהל, עורך, מחבר, תורם, מנוי.

note: translators: %s: comma-separated invalid role slugs
en: Invalid role(s): %s
he_IL: תפקיד(ים) לא חוקיים: %s

en: List Extensions
he_IL: רשימת תוספים

en: Lists available extensions (Scroll to Top, Reading Progress Bar) and their status.
he_IL: רשימה של תוספים זמינים (גלול למעלה, סרגל התקדמות קריאה) ומצבם.

en: Toggle Extension
he_IL: החלף תוסף

en: Enable or disable a specific extension.
he_IL: אפשר או השבת תוסף ספציפי.

en: Extension slug.
he_IL: סלוגן תוסף.

en: True to enable, false to disable.
he_IL: נכון כדי לאפשר, שקר כדי להשבית.

note: translators: %s: extension slug
en: Extension "%s" not found.
he_IL: תוסף "%s" לא נמצא.

en: Get Plugin Info
he_IL: קבל מידע על תוסף

en: Returns unified plugin info: version, health, templates, widgets, theme compatibility, extensions, and optionally hooks.
he_IL: מחזיר מידע מאוחד על תוסף: גרסה, בריאות, תבניות, ווידג'טים, תאימות לנושא, תוספים, ואופציונלית גם חוטים.

en: When true, includes the hooks list in the response.
he_IL: כאשר נכון, כולל את רשימת החוטים בתגובה.

en: Enable/disable header rendering.
he_IL: אפשר/השבת רינדור כותרת.

en: Enable/disable footer rendering.
he_IL: אפשר/השבת רינדור כותרת תחתונה.

en: Enable/disable before-footer rendering.
he_IL: אפשר/השבת רינדור לפני כותרת תחתונה.

en: Filter header template post ID.
he_IL: סנן מזהה פוסט של תבנית כותרת.

en: Filter footer template post ID.
he_IL: סנן מזהה פוסט של תבנית כותרת תחתונה.

en: Filter before-footer template ID.
he_IL: סנן מזהה תבנית לפני כותרת תחתונה.

en: Conditionally skip header output.
he_IL: דלג על פלט הכותרת באופן מותנה.

en: Conditionally skip footer output.
he_IL: דלג על פלט הכותרת התחתונה באופן מותנה.

en: Conditionally skip before-footer output.
he_IL: דלג על פלט לפני כותרת תחתונה באופן מותנה.

en: Filter template ID before render.
he_IL: סנן מזהה תבנית לפני רינדור.

en: Control preview notice visibility.
he_IL: שלוט על נראות הודעת התצוגה המקדימה.

en: Fires inside header wrapper.
he_IL: יורה בתוך עטיפת הכותרת.

en: Fires before footer section.
he_IL: יורה לפני סעיף הכותרת התחתונה.

en: Fires inside footer wrapper.
he_IL: יורה בתוך עטיפת הכותרת התחתונה.

en: Render admin page body.
he_IL: רנדר את גוף עמוד הניהול.

en: Clear Elementor Cache
he_IL: נקה את מטמון Elementor

en: Clears the Elementor CSS cache globally to regenerate all stylesheets.
he_IL: מנקה את מטמון CSS של Elementor באופן גלובלי כדי לחדש את כל גיליונות הסגנון.

en: Elementor CSS cache cleared successfully.
he_IL: מטמון CSS של Elementor נוקה בהצלחה.

en: Create Page
he_IL: צור עמוד

en: Creates a new Elementor-ready page or post with optional page template.
he_IL: יוצר עמוד או פוסט חדש מוכן ל-Elementor עם תבנית עמוד אופציונלית.

en: The page or post title.
he_IL: כותרת העמוד או הפוסט.

en: Post type to create.
he_IL: סוג הפוסט שצריך ליצור.

en: Initial post status.
he_IL: סטטוס הפוסט ההתחלתי.

en: Elementor page template: elementor_header_footer, elementor_canvas, or default.
he_IL: תבנית עמוד Elementor: elementor_header_footer, elementor_canvas, או ברירת מחדל.

note: translators: %s: post type slug
en: Post type "%s" is not supported by Elementor.
he_IL: סוג הפוסט "%s" אינו נתמך על ידי Elementor.

en: Delete Page
he_IL: מחק דף

en: Moves an Elementor page or post to the trash. Does not permanently delete.
he_IL: מעביר דף או פוסט של Elementor לפח. לא מוחק לצמיתות.

en: The page or post ID to trash.
he_IL: מזהה הדף או הפוסט שיש להעביר לפח.

en: Post not found.
he_IL: הפוסט לא נמצא.

en: Use templates/delete for HFE templates.
he_IL: השתמש בתבניות/מחק עבור תבניות HFE.

en: You are not allowed to delete this post.
he_IL: אינך מורשה למחוק פוסט זה.

en: Failed to move post to trash.
he_IL: נכשל במעבר הפוסט לפח.

note: translators: %s: post title
en: "%s" moved to trash.
he_IL: "%s" הועבר לפח.

en: List Pages
he_IL: רשימת דפים

en: Lists Elementor-edited pages and posts with optional filtering by type, status, and search.
he_IL: רשימה של דפים ופוסטים שנערכו ב-Elementor עם אפשרות לסינון לפי סוג, מצב וחיפוש.

en: Filter by post type. Use "any" for all supported types.
he_IL: סנן לפי סוג פוסט. השתמש ב"כל" עבור כל הסוגים הנתמכים.

en: Filter by post status.
he_IL: סנן לפי מצב פוסט.

en: Number of results per page. Maximum 100.
he_IL: מספר תוצאות לכל דף. מקסימום 100.

en: Search by title.
he_IL: חפש לפי כותרת.

en: Restore Page
he_IL: שחזר דף

en: Restores a trashed page or post back to its previous status.
he_IL: שחזר דף או פוסט שהועבר לפח למצב הקודם שלו.

en: The trashed page or post ID to restore.
he_IL: מזהה הדף או הפוסט שהועבר לפח שיש לשחזר.

en: Post is not in the trash.
he_IL: הפוסט אינו בפח.

en: You are not allowed to restore this post.
he_IL: אינך מורשה לשחזר פוסט זה.

en: Failed to restore post from trash.
he_IL: נכשל בשחזור הפוסט מהפח.

note: translators: %s: post title
en: "%s" restored from trash.
he_IL: "%s" שוחזר מהפח.

en: Update Page Meta
he_IL: עדכן מטא דף

en: Updates title, page template, or featured image for an Elementor page or post.
he_IL: מעדכן כותרת, תבנית דף או תמונה מוצגת עבור דף או פוסט של Elementor.

en: The page or post ID to update.
he_IL: מזהה הדף או הפוסט שיש לעדכן.

en: New page/post title.
he_IL: כותרת דף/פוסט חדשה.

en: Attachment ID for featured image. Pass 0 to remove.
he_IL: מזהה ההתקשרות עבור התמונה המוצגת. העבר 0 כדי להסיר.

en: Invalid page template value.
he_IL: ערך תבנית דף לא חוקי.

en: Invalid attachment ID for featured image.
he_IL: מזהה התקשרות לא חוקי עבור התמונה המוצגת.

en: No fields provided to update.
he_IL: לא סופקו שדות לעדכון.

en: Update Page Status
he_IL: עדכן מצב דף

en: Publishes or unpublishes (drafts) an Elementor page or post.
he_IL: מפרסם או מסיר פרסום (טיוטות) דף או פוסט של Elementor.

en: The page or post ID.
he_IL: מזהה הדף או הפוסט.

en: The new status: publish or draft.
he_IL: המצב החדש: פרסום או טיוטה.

en: Post is in the trash. Use pages/restore first.
he_IL: הפוסט נמצא בפח. השתמש בדפים/שחזר קודם.

en: UAE Pro Features & Upgrade Info
he_IL: תכונות פרו של UAE ומידע על שדרוג

en: Get UAE Pro features, premium widgets, and upgrade pricing. Use when user asks about mega menus, AJAX load more, carousels, modal popups, video gallery, hotspot, timeline, login form, or any Pro-only features.
he_IL: קבל תכונות פרו של UAE, ווידג'טים פרימיום ומחירי שדרוג. השתמש כאשר המשתמש שואל על תפריטים מגה, טעינה AJAX נוספת, קרוסלות, פופ-אפים מודאליים, גלריית וידאו, נקודות חמות, ציר זמן, טופס כניסה, או כל תכונה שמיועדת רק לפרו.

en: What the user is trying to do or which feature they are asking about. This helps tailor the recommendation.
he_IL: מה שהמשתמש מנסה לעשות או איזו תכונה הוא שואל עליה. זה עוזר להתאים את ההמלצה.

en: UAE Pro is already active on this site. All premium widgets and features are available.
he_IL: UAE Pro כבר פעיל באתר זה. כל הווידג'טים והתכונות הפרימיום זמינים.

note: translators: 1: widget count, 2: pricing URL
en: UAE Pro adds %1$d+ premium widgets and upgrades 6 free widgets with advanced features. Upgrade at: %2$s
he_IL: UAE Pro מוסיף %1$d+ ווידג'טים פרימיום ומשדרג 6 ווידג'טים חינמיים עם תכונות מתקדמות. שדרג ב: %2$s

en: Get Plugin Settings
he_IL: קבל הגדרות תוסף

en: Get all plugin-level settings.
he_IL: קבל את כל ההגדרות ברמת התוסף.

en: Update Plugin Setting
he_IL: עדכן הגדרת תוסף

en: Update a specific plugin setting. Only safe, non-sensitive settings are allowed.
he_IL: עדכן הגדרת תוסף ספציפית. רק הגדרות בטוחות ואינן רגישות מותרות.

en: Setting key to update.
he_IL: מפתח ההגדרה לעדכון.

en: New value for the setting.
he_IL: ערך חדש עבור ההגדרה.

en: Both setting_key and value are required.
he_IL: גם מפתח ההגדרה וגם הערך נדרשים.

note: translators: %s: setting key
en: Setting "%s" is not in the allowed list.
he_IL: ההגדרה "%s" אינה ברשימה המותרת.

en: Invalid value for "%1$s". Allowed: %2$s
he_IL: ערך לא חוקי עבור "%1$s". מותר: %2$s

en: Render Template Shortcode
he_IL: קוד קצר של תבנית רנדר

en: Render an HFE template shortcode and return its HTML output.
he_IL: רנדר קוד קצר של תבנית HFE והחזר את פלט ה-HTML שלה.

en: Template post ID to render.
he_IL: מזהה הפוסט של התבנית לרנדר.

en: Create Template
he_IL: צור תבנית

en: Creates a new HFE template. Returns the new template ID and Elementor edit URL.
he_IL: יוצר תבנית HFE חדשה. מחזיר את מזהה התבנית החדש ואת כתובת ה-URL לעריכה ב-Elementor.

en: Template title.
he_IL: כותרת התבנית.

en: Template type.
he_IL: סוג התבנית.

en: Post status.
he_IL: סטטוס הפוסט.

en: Invalid template type.
he_IL: סוג תבנית לא חוקי.

en: Invalid post status.
he_IL: סטטוס פוסט לא חוקי.

en: Failed to create template.
he_IL: נכשל ביצירת תבנית.

en: Delete Template
he_IL: מחק תבנית

en: Moves an HFE template to trash. Does not permanently delete.
he_IL: מעביר תבנית HFE לפח. לא מוחק לצמיתות.

en: The template post ID to trash.
he_IL: מזהה הפוסט של התבנית לפח.

en: Failed to trash the template.
he_IL: נכשל במעבר התבנית לפח.

en: Template moved to trash.
he_IL: התבנית הועברה לפח.

en: Duplicate Template
he_IL: תבנית כפולה

en: Creates a copy of an existing template with all settings and Elementor content.
he_IL: יוצר עותק של תבנית קיימת עם כל ההגדרות ותוכן Elementor.

en: Source template post ID.
he_IL: מזהה הפוסט של התבנית המקורית.

en: Title for duplicate. Default: "Copy of {original}".
he_IL: כותרת עבור העותק. ברירת מחדל: "עותק של {original}".

note: translators: %s: Original post title
en: Copy of %s
he_IL: עותק של %s

en: Failed to create duplicate template.
he_IL: נכשל ביצירת תבנית כפולה.

en: Get Template Details
he_IL: קבל פרטי תבנית

en: Returns full details for a specific template including type, display rules, and shortcode.
he_IL: מחזיר את כל הפרטים עבור תבנית ספציפית כולל סוג, כללי תצוגה, וקוד קצר.

en: The template post ID.
he_IL: מזהה הפוסט של התבנית.

en: List Templates
he_IL: רשימת תבניות

en: Lists all HFE templates with their type, status, display conditions, and edit URLs.
he_IL: רושם את כל תבניות HFE עם סוגן, סטטוס, תנאי תצוגה, וכתובות URL לעריכה.

en: Filter by template type.
he_IL: סנן לפי סוג תבנית.

en: Restore Template from Trash
he_IL: שחזר תבנית מהפח

en: Restores a trashed HFE template back to its previous status (typically draft).
he_IL: משחזר תבנית HFE שהושלכה לפח למצב הקודם שלה (בדרך כלל טיוטה).

en: The trashed template post ID to restore.
he_IL: מזהה הפוסט של התבנית שהושלכה לפח לשחזור.

en: Template not found or is not an HFE template.
he_IL: התבנית לא נמצאה או אינה תבנית HFE.

en: Template is not in trash.
he_IL: התבנית אינה בפח.

en: Failed to restore template from trash.
he_IL: נכשל בשחזור התבנית מהפח.

en: Template restored from trash.
he_IL: התבנית שוחזרה מהפח.

en: Update Template
he_IL: עדכן תבנית

en: Updates a template's type and/or status. Provide type, status, or both.
he_IL: מעדכן את סוג התבנית ו/או הסטטוס שלה. ספק סוג, סטטוס, או שניהם.

en: New template type.
he_IL: סוג התבנית החדש.

en: New post status.
he_IL: סטטוס הפוסט החדש.

en: Provide at least one of type or status to update.
he_IL: ספק לפחות אחד מסוג או סטטוס לעדכון.

en: Cannot change status of a trashed template. Use templates/restore first.
he_IL: לא ניתן לשנות את הסטטוס של תבנית שהושלכה לפח. השתמש בשחזור תבניות קודם.

en: Failed to update template type.
he_IL: נכשל בעדכון סוג התבנית.

en: Status must be publish or draft.
he_IL: הסטטוס חייב להיות פורסם או טיוטה.

en: Failed to update template status.
he_IL: נכשל בעדכון סטטוס התבנית.

en: Get Theme Info
he_IL: קבל מידע על ערכת נושא

en: Returns current theme compatibility info and the full list of natively supported themes.
he_IL: מחזיר מידע על תאימות ערכת הנושא הנוכחית ורשימה מלאה של ערכות נושא נתמכות באופן מקורי.

en: Set Theme Compatibility Method
he_IL: הגדר שיטת תאימות לערכת נושא

en: Configure fallback method for unsupported themes.
he_IL: הגדר שיטת גיבוי עבור ערכות נושא שאינן נתמכות.

en: Compatibility method: default or css-override.
he_IL: שיטת תאימות: ברירת מחדל או css-override.

en: Invalid compatibility method.
he_IL: שיטת תאימות לא חוקית.

en: Activate Widget
he_IL: הפעל ווידג'ט

en: Enable a specific widget by slug.
he_IL: אפשר ווידג'ט ספציפי לפי סלוג.

en: Widget slug to activate (e.g., site-logo, navigation-menu).
he_IL: סלוג ווידג'ט להפעיל (למשל, לוגו-אתר, תפריט-ניווט).

note: translators: %s: widget slug
en: Widget "%s" not found.
he_IL: ווידג'ט "%s" לא נמצא.

en: Widget activated.
he_IL: הווידג'ט הופעל.

en: Bulk Toggle All Widgets
he_IL: הפעלה/כיבוי קבוצתי של כל הווידג'טים

en: Activate or deactivate all widgets at once. When activating, Pro widgets are skipped. When deactivating, all widgets are disabled which may break the frontend.
he_IL: הפעל או כבה את כל הווידג'טים בבת אחת. כאשר מפעילים, ווידג'טים מקצועיים מדולגים. כאשר מכבים, כל הווידג'טים מושבתים מה שעשוי לשבור את החזית.

en: Whether to activate or deactivate all widgets.
he_IL: האם להפעיל או לכבות את כל הווידג'טים.

en: Deactivate Widget
he_IL: כבה ווידג'ט

en: Disable a specific widget by slug.
he_IL: השבת ווידג'ט ספציפי לפי סלוג.

en: Widget slug to deactivate.
he_IL: סלוג ווידג'ט לכיבוי.

en: Widget deactivated.
he_IL: הווידג'ט כובה.

en: Deactivate Unused Widgets
he_IL: כבה ווידג'טים לא בשימוש

en: Disable widgets not used in any published Elementor content (pages, posts, or templates).
he_IL: השבת ווידג'טים שלא נעשה בהם שימוש בתוכן פורסם של אלמנטור (דפים, פוסטים או תבניות).

en: List Widgets
he_IL: רשימת ווידג'טים

en: Lists all available widgets with their enabled/disabled status, slug, title, and category.
he_IL: רשימה של כל הווידג'טים הזמינים עם מצב ההפעלה/כיבוי שלהם, סלוג, כותרת וקטגוריה.

en: Get Widget Usage Map
he_IL: קבל מפה של שימוש בווידג'ט

en: Returns site-wide usage counts for HFE widgets across all Elementor content (pages, posts, and templates).
he_IL: מחזיר ספירות שימוש בכל האתר עבור ווידג'טים של HFE בכל תוכן אלמנטור (דפים, פוסטים ותבניות).

en: Optional. Filter to a single widget slug.
he_IL: אופציונלי. סנן לסלוג ווידג'ט אחד.

en: Invalid ability handler: it must implement get_name(), get_registration_args(), and execute().
he_IL: מטפל ביכולת לא חוקי: הוא חייב ליישם get_name(), get_registration_args() ו-execute().

note: translators: 1: ability name, 2: source attempting to register, 3: existing source
en: Ability "%1$s" already registered by "%3$s"; ignoring duplicate registration from "%2$s".
he_IL: היכולת "%1$s" כבר נרשמה על ידי "%3$s"; מתעלמים מרישום כפול מ"%2$s".

note: translators: 1: ability name, 2: settings URL
en: Ability "%1$s" requires "Allow Modifications" to be enabled. Turn it on at: %2$s
he_IL: היכולת "%1$s" דורשת שהאפשרות "אפשר שינויים" תהיה מופעלת. הפעל אותה ב: %2$s

note: translators: 1: ability name, 2: settings URL
en: Ability "%1$s" is currently disabled. Enable it in AI Tools settings: %2$s
he_IL: היכולת "%1$s" מושבתת כרגע. הפעל אותה בהגדרות כלים של AI: %2$s

note: translators: %s: ability name translators: %s: ability ID
en: Ability "%s" not found.
he_IL: היכולת "%s" לא נמצאה.

en: You are not allowed to edit this post.
he_IL: אינך מורשה לערוך את הפוסט הזה.

en: Modifications disabled in AI Tools settings.
he_IL: שינויים מושבתים בהגדרות כלים של AI.

note: translators: %s: settings URL
en: BLOCKED: Modifications are disabled by the site administrator. Do NOT attempt to enable this yourself. Tell the user: "Allow Modifications" must be turned on in UAE Settings → AI Tools at %s
he_IL: חסום: שינויים מושבתים על ידי מנהל האתר. אל תנסה להפעיל זאת בעצמך. אמור למשתמש: "אפשר שינויים" חייב להיות מופעל בהגדרות UAE → כלים של AI ב %s

note: translators: 1: ability ID, 2: settings URL
en: BLOCKED: The ability "%1$s" has been disabled by the site administrator. Do NOT retry. Tell the user to enable it in UAE Settings → AI Tools at %2$s
he_IL: חסום: היכולת "%1$s" הושבתה על ידי מנהל האתר. אל תנסה שוב. אמור למשתמש להפעיל אותה בהגדרות UAE → כלים של AI ב %2$s

en: Invalid or missing nonce.
he_IL: לא חוקי או nonce חסר.

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s plugin requires %1$sElementor%2$s plugin installed & activated.
he_IL: הפלאגין %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s דורש שהפלאגין %1$sElementor%2$s יהיה מותקן ומופעל.

en: Activate Elementor
he_IL: הפעל את אלמנטור

en: Install Elementor
he_IL: התקן את אלמנטור

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s plugin has stopped working because you are using an older version of %1$sElementor%2$s plugin.
he_IL: הפלאגין %1$sUltimate Addons for Elementor%2$s הפסיק לפעול מכיוון שאתה משתמש בגרסה ישנה יותר של הפלאגין %1$sElementor%2$s.

en: Update Elementor
he_IL: עדכן את אלמנטור

en: Theme Support
he_IL: תמיכת תבנית

en: Permission denied.
he_IL: גישה נדחתה.

en: UAE Learn Footer
he_IL: כותרת למידה UAE

en: UAE Learn Header
he_IL: כותרת על למידה UAE

en: UAE Learn Page
he_IL: דף למידה UAE

en: Page creation failed.
he_IL: יצירת דף נכשלה.

en: Invalid extension.
he_IL: הרחבה לא חוקית.

en: No active Elementor Kit found.
he_IL: לא נמצא ערכת אלמנטור פעילה.

en: Create Your Header
he_IL: צור את הכותרת שלך

en: Build a stunning header that showcases your brand on every page.
he_IL: בנה כותרת מדהימה שמציגה את המותג שלך בכל דף.

en: Set Up Header Under 5 Mins!
he_IL: הגדר כותרת בפחות מ-5 דקות!

en: Create a branded header that appears on every page and keeps your navigation consistent.
he_IL: צור כותרת ממותגת שמופיעה בכל עמוד ושומרת על עקביות בניווט שלך.

en: Add header in Elementor
he_IL: הוסף כותרת ב-Elementor

en: Set Up Header
he_IL: הגדר כותרת

en: Control Where Your Template Appears
he_IL: שלוט היכן התבנית שלך מופיעה

en: Use Display Conditions to choose exactly where this template shows — entire site, specific pages, posts, or archives.
he_IL: השתמש בתנאי תצוגה כדי לבחור בדיוק היכן התבנית הזו תופיע - באתר כולו, בעמודים ספציפיים, פוסטים או ארכיונים.

en: Add Display conditions to your header
he_IL: הוסף תנאי תצוגה לכותרת שלך

en: Add Display Conditions
he_IL: הוסף תנאי תצוגה

en: Add Your Favorite UAE Widgets and Make it Live
he_IL: הוסף את הווידג'טים האהובים עליך מהאיחוד האמירויות והפוך את זה לחי

en: Include logo, menu, CTA, and contact access for a complete header.
he_IL: כלול לוגו, תפריט, קריאה לפעולה וגישה ליצירת קשר עבור כותרת מלאה.

en: Add UAE widgets to your header
he_IL: הוסף ווידג'טים מהאיחוד האמירויות לכותרת שלך

en: Add Header Widgets
he_IL: הוסף ווידג'טים לכותרת

en: Create Your Footer
he_IL: צור את התחתית שלך

en: Design a professional footer that builds trust and improves site navigation.
he_IL: עצב תחתית מקצועית שבונה אמון ומשפרת את הניווט באתר.

en: Set Up Footer in less than 5 mins!
he_IL: הגדר תחתית בפחות מ-5 דקות!

en: Add a global footer for consistent links, policies, and brand presence on every page.
he_IL: הוסף תחתית גלובלית לקישורים עקביים, מדיניות ונוכחות מותג בכל עמוד.

en: Set Up Footer Template
he_IL: הגדר תבנית תחתית

en: Set Up Footer
he_IL: הגדר תחתית

en: Add display conditons to your footer
he_IL: הוסף תנאי תצוגה לתחתית שלך

en: Add Your Footer Widgets and Make it live.
he_IL: הוסף את ווידג'טי התחתית שלך והפוך את זה לחי.

en: Insert essential elements like Social Icons, Contact Info, Copyright Text, and Navigation Links for complete site credibility.
he_IL: הכנס אלמנטים חיוניים כמו אייקוני רשתות חברתיות, מידע ליצירת קשר, טקסט זכויות יוצרים וקישורי ניווט כדי להעניק לאתר שלך אמינות מלאה.

en: Footer Widgets in Elementor
he_IL: ווידג'טי תחתית ב-Elementor

en: Add Footer Widgets
he_IL: הוסף ווידג'טי תחתית

en: Add More Powerful Widgets
he_IL: הוסף ווידג'טים חזקים יותר

en: Supercharge your pages with UAE's most popular content widgets for better engagement.
he_IL: החזק את העמודים שלך עם ווידג'טים לתוכן הפופולריים ביותר מהאיחוד האמירויות כדי לשפר את המעורבות.

en: Create Eye-Catching Info Cards
he_IL: צור כרטיסי מידע בולטים

en: Display key features, services, or benefits with beautiful Info Card widgets that convert visitors into customers.
he_IL: הצג תכונות מרכזיות, שירותים או יתרונות עם ווידג'טים יפים של כרטיסי מידע שממירים מבקרים ללקוחות.

en: Info Card Widget in Elementor
he_IL: ווידג'ט כרטיס מידע ב-Elementor

en: Add Info Card
he_IL: הוסף כרטיס מידע

en: Showcase Dynamic Content with Posts
he_IL: הצג תוכן דינמי עם פוסטים

en: Automatically display your latest blog posts, news, or updates with the Basic Posts widget for fresh, engaging content.
he_IL: הצג אוטומטית את הפוסטים האחרונים שלך בבלוג, חדשות או עדכונים עם ווידג'ט הפוסטים הבסיסי לתוכן חדש ומרתק.

en: Basic Posts Widget in Elementor
he_IL: ווידג'ט פוסטים בסיסי ב-Elementor

en: Add Posts Widget
he_IL: הוסף ווידג'ט פוסטים

en: Power Extensions
he_IL: הרחבות כוח

en: Enable time-saving features that streamline your workflow and enhance user experience.
he_IL: אפשר תכונות חוסכות זמן שמייעלות את זרימת העבודה שלך ומשפרות את חוויית המשתמש.

en: Duplicate Pages in One Click
he_IL: שכפל עמודים בלחיצה אחת

en: Save hours by cloning any page or post instantly with Post Duplicator - perfect for creating template variations.
he_IL: חסוך שעות על ידי שכפול כל עמוד או פוסט מידית עם Post Duplicator - מושלם ליצירת וריאציות תבנית.

en: Post Duplicator Extension
he_IL: הרחבת שכפול פוסטים

en: Enable UAE Duplicator
he_IL: אפשר שכפול מהאיחוד האמירויות

en: Add Scroll to Top Button
he_IL: הוסף כפתור גלילה למעלה

en: Improve navigation on long pages with a floating button that helps visitors jump back to the top effortlessly.
he_IL: שפר את הניווט בעמודים ארוכים עם כפתור צף שעוזר למבקרים לקפוץ חזרה למעלה בקלות.

en: Scroll To Top Setting
he_IL: הגדרת גלילה למעלה

en: Enable Scroll Button
he_IL: אפשר כפתור גלילה

en: Add Reading Progress Bar
he_IL: הוסף סרגל התקדמות קריאה

en: Reading Progress Bar
he_IL: סרגל התקדמות קריאה

en: Enable Reading Progress Bar
he_IL: אפשר סרגל התקדמות קריאה

en: Pro Features
he_IL: תכונות פרו

en: Unlock advanced widgets and features with UAE Pro
he_IL: שחרר ווידג'טים ותכונות מתקדמות עם UAE Pro

en: Explore Pro Features
he_IL: גלה תכונות פרו

en: See what's available in the Pro version
he_IL: ראה מה זמין בגרסה פרו

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג ל-Pro

en: Progress saved successfully.
he_IL: ההתקדמות נשמרה בהצלחה.

en: Sorry, you cannot access this resource.
he_IL: סליחה, אינך יכול לגשת למשאב זה.

note: translators: %s: Plugin short name
en: %s Duplicator
he_IL: %s דופליקטור

en: You must be logged in to duplicate posts.
he_IL: עליך להיות מחובר כדי לשכפל פוסטים.

en: No post to duplicate has been supplied!
he_IL: לא סופק פוסט לשכפול!

en: Security check failed!
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה!

en: Post creation failed, could not find original post.
he_IL: יצירת הפוסט נכשלה, לא ניתן היה למצוא את הפוסט המקורי.

en: Post type not supported for duplication.
he_IL: סוג הפוסט אינו נתמך לשכפול.

en: You do not have permission to duplicate this post.
he_IL: אין לך הרשאה לשכפל פוסט זה.

en: Post
he_IL: פוסט

note: translators: %1$s: Post type label, %2$s: Original post title
en: %1$s duplicated successfully. You are now editing the duplicate of "%2$s".
he_IL: %1$s שוכפל בהצלחה. אתה עכשיו עורך את השכפול של "%2$s".

en: Upgrade Now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Particle Backgrounds
he_IL: רקעים חלקיקים

en: Use Particle Backgrounds and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
he_IL: השתמש ברקעים חלקיקים ובתכונות פרו אחרות כדי להרחיב את הכלים שלך עם יותר שליטה וגמישות.

en: Display Conditions
he_IL: תנאי תצוגה

en: Use Advanced Display Condition and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
he_IL: השתמש בתנאי תצוגה מתקדמים ובתכונות פרו אחרות כדי להרחיב את הכלים שלך עם יותר שליטה וגמישות.

en: Party Propz
he_IL: אביזרי מסיבה

en: Use Party Propz and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
he_IL: השתמש באביזרי מסיבה ובתכונות פרו אחרות כדי להרחיב את הכלים שלך עם יותר שליטה וגמישות.

en: Sticky Header
he_IL: כותרת דביקה

en: Use Sticky Header and other Pro features to extend your toolbox with more control and flexibility.
he_IL: השתמש בכותרת דביקה ובתכונות פרו אחרות כדי להרחיב את הכלים שלך עם יותר שליטה וגמישות.

en: Ultimate Addons for Elementor Lite <p>Rollback to Previous Version</p>
he_IL: תוספים סופיים עבור Elementor Lite <p>חזור לגרסה קודמת</p>

en: Go Pro
he_IL: לך פרו

en: Rate our plugin
he_IL: דרג את התוסף שלנו

note: translators: %1$s is bold plugin name, %2$s is the review link
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
he_IL: נהנית מ-%1$s? אנא השאר לנו דירוג %2$s. אנחנו מאוד מעריכים את התמיכה שלך!

en: Ultimate Addons for Elementor
he_IL: תוספים סופיים עבור Elementor

en: How likely are you to recommend Ultimate Addons for Elementor to your friends or colleagues?
he_IL: עד כמה סביר שתמליץ על תוספים סופיים עבור Elementor לחברים או קולגות שלך?

en: Thanks a lot for your feedback! 😍
he_IL: תודה רבה על המשוב שלך! 😍

en: Thanks for using Ultimate Addons! Got feedback or suggestions to make it even better? We’d love to hear from you.
he_IL: תודה על השימוש בתוספים סופיים! יש לך משוב או הצעות לשיפור? נשמח לשמוע ממך.

en: Thank you for your feedback
he_IL: תודה על המשוב שלך

en: We value your input. How can we improve your experience?
he_IL: אנחנו מעריכים את דעתך. איך נוכל לשפר את החוויה שלך?

en: You do not have permission to access this page.
he_IL: אין לך הרשאה לגשת לדף זה.

en: Rollback to Previous Version
he_IL: חזור לגרסה קודמת

en: The selected version is invalid. Please try a different version.
he_IL: הגרסה שנבחרה אינה תקפה. אנא נסה גרסה אחרת.

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activated
he_IL: הופעל

en: Active
he_IL: פעיל

en: Deactivate
he_IL: בטל הפעלה

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Install
he_IL: התקן

en: Theme Installed
he_IL: נושא הותקן

en: Plugin Installed
he_IL: תוסף הותקן

en: Download
he_IL: הורד

en: Already Exists.
he_IL: כבר קיים.

en: Visit Website
he_IL: בקר באתר

en: Could not install. Please download from WordPress.org and install manually.
he_IL: לא ניתן היה להתקין. אנא הורד מ-WordPress.org והתקן ידנית.

en: Your details are submitted successfully.
he_IL: פרטיך הוגשו בהצלחה.

en: Encountered an error while performing your request.
he_IL: נתקלת בשגיאה בעת ביצוע הבקשה שלך.

en: Add Theme Support
he_IL: הוסף תמיכה בעיצוב

en: The Ultimate Addons for Elementor plugin needs compatibility with your current theme to work smoothly.<br/><br/>Following are two methods that enable theme support for the plugin.<br/><br/>Method 1 is selected by default and works fine with almost all themes. If you face any issue with the header or footer template, try choosing Method 2.
he_IL: תוסף ה-Ultimate Addons for Elementor זקוק להתאמה עם העיצוב הנוכחי שלך כדי לפעול בצורה חלקה.<br/><br/>להלן שני שיטות שמאפשרות תמיכה בעיצוב עבור התוסף.<br/><br/>שיטה 1 נבחרה כברירת מחדל ופועלת היטב עם כמעט כל העיצובים. אם אתה נתקל בבעיה עם תבנית הכותרת או התחתית, נסה לבחור בשיטה 2.

en: Method 1 (Recommended)
he_IL: שיטה 1 (מומלץ)

en: This method replaces your theme's header (header.php) & footer (footer.php) template with plugin's custom templates.
he_IL: שיטה זו מחליפה את תבנית הכותרת (header.php) ותבנית התחתית (footer.php) של העיצוב שלך עם תבניות מותאמות אישית של התוסף.

en: Method 2
he_IL: שיטה 2

en: This method hides your theme's header & footer template with CSS and displays custom templates from the plugin.
he_IL: שיטה זו מסתירה את תבנית הכותרת ותבנית התחתית של העיצוב שלך באמצעות CSS ומציגה תבניות מותאמות אישית מהתוסף.

en: If the above methods do not work with your theme, contact your theme author and request them to add support for the <a href="%s">plugin</a>.
he_IL: אם השיטות הנ"ל אינן פועלות עם העיצוב שלך, צור קשר עם מחבר העיצוב שלך ובקש מהם להוסיף תמיכה עבור ה-<a href="%s">תוסף</a>.

en: Dashboard
he_IL: לוח מחוונים

en: Widgets
he_IL: וידג'טים

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Onboarding
he_IL: הדרכה

en: Onboarding Success
he_IL: הדרכה הצליחה

en: Get Help
he_IL: קבל עזרה

en: Go to UAE Settings page
he_IL: עבור לדף הגדרות UAE

en: 404 Page
he_IL: דף 404

en: Search Page
he_IL: דף חיפוש

en: Blog / Posts Page
he_IL: דף בלוג / פוסטים

en: Front Page
he_IL: דף ראשי

en: Date Archive
he_IL: ארכיון תאריכים

en: Author Archive
he_IL: ארכיון מחברים

en: WooCommerce Shop Page
he_IL: דף חנות WooCommerce

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Entire Website
he_IL: כל האתר

en: All Singulars
he_IL: כל הסינגלס

en: All Archives
he_IL: כל הארכיונים

en: Special Pages
he_IL: דפים מיוחדים

en: Specific Target
he_IL: מטרה ספציפית

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
he_IL: דפים / פוסטים / טקסונומיות ספציפיים, וכו'

en: All
he_IL: כולם

en: Logged In
he_IL: מחובר

en: Logged Out
he_IL: לא מחובר

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Unauthorized.
he_IL: לא מורשה.

en: Please enter
he_IL: אנא הכנס

en: Please delete
he_IL: אנא מחק

en: or more characters
he_IL: או יותר תווים

en: character
he_IL: תו

en: Loading more results…
he_IL: טוען תוצאות נוספות…

en: You can only select
he_IL: אתה יכול לבחור רק

en: item
he_IL: פריט

en: s
he_IL: ים

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: Searching…
he_IL: מחפש…

en: The results could not be loaded.
he_IL: לא ניתן היה לטעון את התוצאות.

en: Search pages / post / categories
he_IL: חיפוש דפים / פוסטים / קטגוריות

en: Add Rule
he_IL: הוסף כלל

en: Select
he_IL: בחר

note: translators: %s post label
en: All %s
he_IL: כל %s

note: translators: %s post label translators: %s taxonomy label
en: All %s Archive
he_IL: כל %s ארכיון

note: translators: %s post title.
en: The same display setting is already exist in %s post/s.
he_IL: הגדרת התצוגה זהה כבר קיימת ב-%s פוסט/ים.

en: Sorry, you are not authorized to perform this action.
he_IL: סליחה, אינך מורשה לבצע פעולה זו.

en: Invalid nonce
he_IL: Nonce לא תקף

en: Plugins list not found
he_IL: רשימת תוספים לא נמצאה

en: Recommended plugins list not found
he_IL: רשימת תוספים מומלצים לא נמצאה

en: Widgets list not found
he_IL: רשימת ווידג'טים לא נמצאה

en: Invalid domain provided.
he_IL: דומיין שסופק אינו תקף.

en: Error calling endpoint
he_IL: שגיאה בקריאה לנקודת קצה

en: Failed to send email. Please try again later.
he_IL: נכשל לשלוח דוא"ל. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Invalid parameters.
he_IL: פרמטרים לא תקפים.

en: Retina Logo
he_IL: לוגו רטינה

en: Add a high-quality logo that looks sharp on any screen.
he_IL: הוסף לוגו באיכות גבוהה שנראה חד על כל מסך.

en: Page Title
he_IL: כותרת דף

en: Display the title of the current page dynamically.
he_IL: הצג את כותרת הדף הנוכחי באופן דינמי.

en: Site Tagline
he_IL: סלוגן האתר

en: Display your site's tagline to enhance brand identity.
he_IL: הצג את הסלוגן של האתר שלך כדי לשפר את זהות המותג.

en: Site Title
he_IL: כותרת האתר

en: Show your site’s name in a customizable style.
he_IL: הצג את שם האתר שלך בסגנון שניתן להתאמה אישית.

en: Post Info
he_IL: מידע על פוסט

en: Show author, dates, and reading time with customizable styles.
he_IL: הצג מחבר, תאריכים וזמן קריאה עם סגנונות שניתן להתאמה אישית.

en: Basic Posts
he_IL: פוסטים בסיסיים

en: Display posts in a fast, lightweight card layout with basic styling options.
he_IL: הצג פוסטים בעיצוב קל ומהיר עם אפשרויות עיצוב בסיסיות.

en: Breadcrumbs
he_IL:  breadcrumbs

en: Add navigation links to guide visitors across your site.
he_IL:  הוסף קישורי ניווט כדי להנחות מבקרים באתר שלך.

en: Scroll to Top
he_IL: גלול למעלה

en: Add a customizable button for quick, one-click top scrolling.
he_IL:  הוסף כפתור מותאם אישית לגלילה מהירה בלחיצה אחת.

en: Cart
he_IL: עגלה

en: Show cart for seamless shopping experiences.
he_IL:  הצג את העגלה לחוויות קנייה חלקות.

en: Copyright
he_IL: זכויות יוצרים

en: Display customizable copyright text for your site's footer.
he_IL:  הצג טקסט זכויות יוצרים מותאם אישית עבור כותרת התחתונה של האתר שלך.

en: Display a progress indicator as users read your content.
he_IL:  הצג אינדיקטור התקדמות בזמן שמשתמשים קוראים את התוכן שלך.

en: Navigation Menu
he_IL: תפריט ניווט

en: Add stylish and functional menus for seamless site navigation.
he_IL:  הוסף תפריטים מסוגננים ופונקציונליים לניווט חלק באתר.

en: Site Logo
he_IL: לוגו האתר

en: Add your site's primary logo with flexible customization options.
he_IL:  הוסף את הלוגו הראשי של האתר שלך עם אפשרויות התאמה גמישות.

en: Info Card
he_IL: כרטיס מידע

en: Add icon, heading, description & button/link — all in one widget.
he_IL:  הוסף אייקון, כותרת, תיאור וכפתור/קישור - הכל בווידג'ט אחד.

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Add a search bar to help visitors find content easily.
he_IL:  הוסף שורת חיפוש כדי לעזור למבקרים למצוא תוכן בקלות.

en: Woo Products Grid
he_IL: רשת מוצרים של Woo

en: Display WooCommerce products in a responsive grid layout with customizable styling options.
he_IL:  הצג מוצרים של WooCommerce בעיצוב רשת רספונסיבי עם אפשרויות סגנון מותאמות אישית.

en: Counter
he_IL: סופר

en: Display animated counters with customizable styling for showcasing statistics and achievements.
he_IL:  הצג סופרים מונפשים עם סגנון מותאם אישית להדגשת סטטיסטיקות והישגים.

en: Duplicator
he_IL: שכפל

en: Adds one-click duplication support for posts and pages..
he_IL:  מוסיף תמיכה בשכפול בלחיצה אחת לפוסטים ודפים.

en: Advanced Heading
he_IL: כותרת מתקדמת

en: Style headings with unique typography, separators, and highlights to grab attention.
he_IL:  עצב כותרות עם טיפוגרפיה ייחודית, מפרידים והדגשות כדי למשוך תשומת לב.

en: Modal Popup
he_IL: חלון קופץ מודאלי

en: Create interactive pop-ups for promotions, forms, or announcements with flexible designs.
he_IL:  צור חלונות קופצים אינטראקטיביים לקידומים, טפסים או הודעות עם עיצובים גמישים.

en: Info Box
he_IL: תיבת מידע

en: Showcase features, services, or highlights using eye-catching icons and text blocks.
he_IL:  הצג תכונות, שירותים או הדגשות באמצעות אייקונים וטקסטים בולטים.

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Display blog posts in advanced grid, carousel, or masonry layouts with full customization.
he_IL:  הצג פוסטים בבלוג בעיצובים מתקדמים של רשת, קרוסלה או בנייה עם התאמה מלאה.

en: Content Toggle
he_IL: מתג תוכן

en: Organize content with switchable toggles that let visitors compare or explore easily.
he_IL:  ארגן תוכן עם מתגים ניתנים להעברה שמאפשרים למבקרים להשוות או לחקור בקלות.

en: Before After Slider
he_IL: מחליק לפני ואחרי

en: Visually compare images with a draggable slider that highlights differences instantly.
he_IL:  השווה ויזואלית תמונות עם מחליק שניתן לגרירה שמדגיש הבדלים מיד.

en: Business Hours
he_IL: שעות עסקים

en: Display your opening hours in clean, stylish layouts that update your visitors clearly.
he_IL:  הצג את שעות הפתיחה שלך בעיצובים נקיים ומסוגננים שמעדכנים את המבקרים שלך בבירור.

en: Business Reviews
he_IL: ביקורות עסקיות

en: Boost credibility by showcasing real customer reviews directly on your website.
he_IL:  הגבר את האמינות על ידי הצגת ביקורות אמיתיות של לקוחות ישירות באתר שלך.

en: Contact Form 7 Styler
he_IL: מעצב טופס יצירת קשר 7

en: Style and customize Contact Form 7 with advanced controls for seamless branding.
he_IL:  עצב והתאם אישית את טופס יצירת קשר 7 עם בקרות מתקדמות למיתוג חלק.

en: Countdown Timer
he_IL: טיימר ספירה לאחור

en: Create urgency with timers for sales, launches, or events that drive quick action.
he_IL:  צור דחיפות עם טיימרים למכירות, השקות או אירועים שמעודדים פעולה מהירה.

en: Dual Color Heading
he_IL: כותרת דו-צבעית

en: Highlight important words with dual-colored headings that make text more impactful.
he_IL:  הדגש מילים חשובות עם כותרות דו-צבעיות שעושות את הטקסט ליותר משפיע.

en: Fancy Heading
he_IL: כותרת מפוארת

en: Design creative headings with animations, gradients, and stylish effects.
he_IL:  עיצוב כותרות יצירתיות עם אנימציות, גרדיאנטים ואפקטים מסוגננים.

en: FAQ Schema
he_IL: סכמת שאלות נפוצות

en: Add FAQs that are SEO-ready and optimized for rich snippets in Google search.
he_IL: הוסף שאלות נפוצות שהן מוכנות ל-SEO ומותאמות לקטעי תוכן עשירים בחיפוש של גוגל.

en: Google Map
he_IL: מפת גוגל

en: Embed interactive, customizable maps with markers, styles, and responsive layouts.
he_IL: שילוב מפות אינטראקטיביות, מותאמות אישית עם סמנים, סגנונות ועיצובים רספונסיביים.

en: Gravity Form Styler
he_IL: מעצב טופס גרביטי

en: Easily style Gravity Forms to match your brand with advanced design flexibility.
he_IL: עצב בקלות טפסי גרביטי כך שיתאימו למותג שלך עם גמישות עיצוב מתקדמת.

en: Hotspot
he_IL: נקודת חם

en: Add interactive hotspots to images for tooltips, product highlights, or guided tours.
he_IL: הוסף נקודות חמות אינטראקטיביות לתמונות עבור טיפים, הדגשות מוצרים או סיורים מודרכים.

en: How-to Schema
he_IL: סכמת איך לעשות

en: Display step-by-step instructions with SEO-friendly markup for better rankings.
he_IL: הצג הוראות שלב אחר שלב עם סימון ידידותי ל-SEO לשיפור הדירוגים.

en: Image Gallery
he_IL: גלריית תמונות

en: Showcase images in beautiful grids, carousels, and masonry layouts with lightbox.
he_IL: הצג תמונות ברשתות יפות, קרוסלות ועיצובים מייסון עם לייטבוקס.

en: Instagram Feed
he_IL: פיד אינסטגרם

en: Display your Instagram posts in responsive, stylish layouts that boost engagement.
he_IL: הצג את הפוסטים שלך באינסטגרם בעיצובים רספונסיביים וסטיליסטיים שמגבירים מעורבות.

en: Login Form
he_IL: טופס כניסה

en: Add sleek, customizable login forms with complete control over styling and fields.
he_IL: הוסף טפסי כניסה חלקים ומותאמים אישית עם שליטה מלאה על העיצוב והשדות.

en: Marketing Button
he_IL: כפתור שיווקי

en: Drive conversions with stylish buttons featuring icons, dual text, and hover effects.
he_IL: הניע המרות עם כפתורים סטיליסטיים הכוללים אייקונים, טקסט כפול ואפקטים בעת ריחוף.

en: Multi Buttons
he_IL: כפתורים מרובים

en: Create multiple styled buttons side by side to offer clear, flexible actions.
he_IL: צור מספר כפתורים מעוצבים זה לצד זה כדי להציע פעולות ברורות וגמישות.

en: Build advanced, responsive navigation menus with design flexibility and controls.
he_IL: בנה תפריטי ניווט מתקדמים ורספונסיביים עם גמישות עיצובית ובקרות.

en: Off - Canvas
he_IL: מחוץ לקנבס

en: Add off-canvas menus, sidebars, or panels that slide in with smooth interactions.
he_IL: הוסף תפריטים, סרגלי צד או פאנלים מחוץ לקנבס שמחליקים פנימה עם אינטראקציות חלקות.

en: Price Box
he_IL: תיבת מחיר

en: Showcase product or service pricing with modern layouts that highlight value.
he_IL: הצג מחירים של מוצרים או שירותים בעיצובים מודרניים שמדגישים ערך.

en: Price List
he_IL: רשימת מחירים

en: Showcase services or menu items with stylish layouts that highlight details and pricing.
he_IL: הצג שירותים או פריטי תפריט בעיצובים סטיליסטיים שמדגישים פרטים ומחירים.

en: Retina Image
he_IL: תמונה ברטינה

en: Deliver crisp, high-resolution images that look perfect on every device and screen.
he_IL: ספק תמונות חדות וברזולוציה גבוהה שנראות מושלם בכל מכשיר ומסך.

en: Social Share
he_IL: שיתוף חברתי

en: Boost engagement by allowing visitors to easily share content across social networks.
he_IL: הגבר מעורבות על ידי מתן אפשרות למבקרים לשתף תוכן בקלות ברשתות חברתיות.

en: Table
he_IL: טבלה

en: Display data in responsive, customizable tables with complete design flexibility.
he_IL: הצג נתונים בטבלאות רספונסיביות ומותאמות אישית עם גמישות עיצובית מלאה.

en: Table of Contents
he_IL: תוכן עניינים

en: Improve navigation with auto-generated tables of contents for long or complex pages.
he_IL: שפר ניווט עם טבלאות תוכן שנוצרות אוטומטית עבור עמודים ארוכים או מורכבים.

en: Team Member
he_IL: חבר צוות

en: Introduce your team with clean profile cards that showcase names, roles, and socials.
he_IL: הצג את הצוות שלך עם כרטיסי פרופיל נקיים שמציגים שמות, תפקידים ורשתות חברתיות.

en: Timeline
he_IL: ציר זמן

en: Present events, milestones, or stories in elegant horizontal or vertical timeline designs.
he_IL: הצג אירועים, אבני דרך או סיפורים בעיצובים אלגנטיים של ציר זמן אופקי או אנכי.

en: Twitter Feed
he_IL: פיד טוויטר

en: Embed your live Twitter feed with customizable layouts that match your site's style.
he_IL: שילוב הפיד החי שלך בטוויטר עם עיצובים מותאמים אישית שמתאימים לסגנון האתר שלך.

en: User Registration Form
he_IL: טופס רישום משתמש

en: Build sleek registration forms with advanced controls and a user-friendly experience.
he_IL: בנה טפסי רישום חלקים עם בקרות מתקדמות וחוויית משתמש ידידותית.

en: Video
he_IL: וידאו

en: Embed responsive videos from YouTube, Vimeo, or self-hosted sources with ease.
he_IL: שילוב סרטונים רספונסיביים מיוטיוב, וימאו או מקורות עצמיים בקלות.

en: Video Gallery
he_IL: גלריית וידאו

en: Showcase multiple videos in engaging grid or carousel layouts with lightbox options.
he_IL: הצג מספר סרטונים בעיצובים מרהיבים של רשתות או קרוסלות עם אפשרויות לייטבוקס.

en: Welcome Music
he_IL: מוזיקת קבלת פנים

en: Enhance user experience by playing welcome music or audio when visitors land.
he_IL: שפר את חוויית המשתמש על ידי השמעת מוזיקת קבלת פנים או אודיו כאשר מבקרים נכנסים.

en: Woo - Add To Cart
he_IL: וו - הוסף לעגלת הקניות

en: Add customizable "Add to Cart" buttons anywhere for seamless shopping experiences.
he_IL: הוסף כפתורי "הוסף לעגלת הקניות" מותאמים אישית בכל מקום לחוויות קנייה חלקות.

en: Woo - Categories
he_IL: וו - קטגוריות

en: Display WooCommerce categories in stylish grids, lists, or carousel layouts.
he_IL: הצג קטגוריות של WooCommerce בעיצובים אופנתיים של רשתות, רשימות או קרוסלות.

en: Woo - Checkout
he_IL: וו - תשלום

en: Simplify checkout with beautifully styled forms that match your brand identity.
he_IL: פשט את תהליך התשלום עם טפסים מעוצבים יפה שמתאימים לזהות המותג שלך.

en: Woo - Mini Cart
he_IL: וו - עגלת קניות מיניאטורית

en: Show a quick mini cart with product previews and controls in a sleek dropdown.
he_IL: הצג עגלת קניות מיניאטורית מהירה עם תצוגות מוצרים ובקרות בתפריט נפתח אלגנטי.

en: Woo - Products
he_IL: וו - מוצרים

en: Display WooCommerce products in customizable grids, sliders, or catalog layouts.
he_IL: הצג מוצרים של WooCommerce בעיצובים מותאמים אישית של רשתות, סליידרים או קטלוגים.

en: WP Fluent Forms Styler
he_IL: מעצב טפסי WP Fluent

en: Easily design and style Fluent Forms to perfectly align with your website branding.
he_IL: עצב וסגנן טפסי Fluent בקלות כך שיתאימו בדיוק למיתוג האתר שלך.

en: WPForms Styler
he_IL: מעצב WPForms

en: Customize WPForms with advanced styling controls for a seamless brand experience.
he_IL: התאם אישית את WPForms עם בקרות סגנון מתקדמות לחוויית מותג חלקה.

en: Control widget visibility with display rules based on users, devices, and pages.
he_IL: שלוט על נראות הווידג'טים עם כללי תצוגה המבוססים על משתמשים, מכשירים ודפים.

en: Add dynamic, animated backgrounds to sections and columns.
he_IL: הוסף רקעים דינמיים ומונפשים לחלקים ועמודות.

en: Decorate your site with festive seasonal elements easily.
he_IL: קשט את האתר שלך עם אלמנטים עונתיים חגיגיים בקלות.

en: Shape Divider
he_IL: מחלק צורות

en: Add new attractive shape dividers to Elementor sections.
he_IL: הוסף מחלקי צורות אטרקטיביים חדשים לחלקי Elementor.

en: Cross-Site Copy Paste
he_IL: העתקה והדבקה בין אתרים

en: Easily copy and paste styled sections or widgets across multiple websites.
he_IL: העתק והדבק חלקים או ווידג'טים מעוצבים בקלות בין אתרים מרובים.

en: Presets
he_IL: הגדרות מראש

en: Save time with ready-made design presets that give widgets a quick, professional look.
he_IL: חסוך זמן עם הגדרות עיצוב מוכנות שמעניקות לווידג'טים מראה מקצועי ומהיר.

en: Caldera Form Styler
he_IL: מעצב טפסי Caldera

en: Style and enhance Caldera Forms to fit your site.
he_IL: עצב ושפר את טפסי Caldera כך שיתאימו לאתר שלך.

note: translators: %s: theme name
en: Free & Fastest WordPress Theme.
he_IL: נושא וורדפרס חינמי ומהיר ביותר.

en: Boost Your Traffic with Easy SEO Optimization!
he_IL: הגדל את התנועה שלך עם אופטימיזציית SEO קלה!

en: Rank higher with effortless SEO optimization. SureRank offers a simple, clutter-free interface with lightweight code, minimal setup, clear meta and schema settings, and smart content optimization that actually makes sense, helping you grow your traffic easily.
he_IL: דרג גבוה יותר עם אופטימיזציית SEO ללא מאמץ. SureRank מציעה ממשק פשוט ונקי עם קוד קל, התקנה מינימלית, הגדרות מטא וסכימה ברורות ואופטימיזציה חכמה של תוכן שעושה sentido, ועוזרת לך להגדיל את התנועה שלך בקלות.

en: Sell Products Effortlessly with SureCart!
he_IL: מכור מוצרים בקלות עם SureCart!

en: Sell your products effortlessly with a modern, flexible eCommerce system. SureCart makes it easy to set up one-click checkout, manage subscriptions, recover abandoned carts, and collect secure payments, helping you launch and grow your online store confidently.
he_IL: מכור את המוצרים שלך בקלות עם מערכת מסחר אלקטרוני מודרנית וגמישה. SureCart מקלה על הקמת תשלום בלחיצה אחת, ניהול מנויים, שחזור עגלות נטושות ואיסוף תשלומים מאובטחים, ועוזרת לך להשיק ולגדול את החנות המקוונת שלך בביטחון.

en: Build Powerful Forms in Minutes with SureForms!
he_IL: בנה טפסים חזקים בדקות עם SureForms!

en: Build powerful forms in minutes without complexity. SureForms lets you create contact forms, payment forms, and surveys using an AI-assisted, clean interface with conversational layouts, conditional logic, payment collection, and mobile optimization for a seamless experience.
he_IL: בנה טפסים חזקים בדקות ללא מורכבות. SureForms מאפשרת לך ליצור טפסי קשר, טפסי תשלום וסקרים באמצעות ממשק נקי עם עיצוב שיחתי, לוגיקה מותנית, איסוף תשלומים ואופטימיזציה לנייד לחוויית משתמש חלקה.

en: Add Engaging Videos Seamlessly with Presto Player!
he_IL: הוסף סרטונים מרתקים בקלות עם Presto Player!

en: Add engaging videos seamlessly in minutes without complexity. Presto Player lets you enhance your website with videos using branding, chapters, and call-to-actions while providing fast load times, detailed analytics, and user-friendly controls for a seamless viewing experience.
he_IL: הוסף סרטונים מרתקים בקלות בדקות ללא מורכבות. Presto Player מאפשרת לך לשדרג את האתר שלך עם סרטונים באמצעות מיתוג, פרקים וקריאות לפעולה תוך מתן זמני טעינה מהירים, ניתוח מפורט ובקרות ידידותיות למשתמש לחוויית צפייה חלקה.

en: Automate Your Workflows Easily with Ottokit!
he_IL: אוטומט את זרימות העבודה שלך בקלות עם Ottokit!

en: Automate workflows effortlessly in minutes without complexity. Ottokit lets you connect your WordPress site with web apps to automate tasks, sync data, and run actions using a clean visual builder with scheduling, filters, conditions, and webhooks for a seamless experience.
he_IL: אוטומט זרימות עבודה בקלות בדקות ללא מורכבות. Ottokit מאפשרת לך לחבר את אתר ה-WordPress שלך עם אפליקציות אינטרנט כדי לאוטומט משימות, לסנכרן נתונים ולהפעיל פעולות באמצעות בונה חזותי נקי עם תזמון, מסננים, תנאים ו-webhooks לחוויית משתמש חלקה.

en: Starter Templates
he_IL: תבניות התחלה

en: Quickly launch websites with 300+ professionally designed Elementor templates.
he_IL: השק אתרים במהירות עם 300+ תבניות Elementor מעוצבות מקצועית.

en: Powerful, lightweight SEO plugin to manage search and social previews
he_IL: תוסף SEO חזק וקל לניהול תצוגות חיפוש ורשתות חברתיות

en: Create high-converting forms with ease.
he_IL: צור טפסים עם המרה גבוהה בקלות.

en: Automate WordPress tasks effortlessly.
he_IL: אוטומט משימות WordPress בקלות.

en: Ultimate Addons
he_IL: תוספים סופיים

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: Select "All Pages" or choose specific post types. If "All Pages" is selected along with specific post types, the progress bar will appear on all pages.
he_IL: בחר "כל הדפים" או בחר סוגי פוסטים ספציפיים. אם "כל הדפים" נבחר יחד עם סוגי פוסטים ספציפיים, סרגל ההתקדמות יופיע בכל הדפים.

en: Position
he_IL: מיקום

en: Top
he_IL: עליון

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Color
he_IL: צבע

en: Height
he_IL: גובה

en: Offset
he_IL: הזזה

en: Set offset value to 0 or greater to ensure the progress bar is visible.
he_IL: קבע ערך הזזה ל-0 או יותר כדי להבטיח שסרגל ההתקדמות יהיה גלוי.

en: Disable For This Page
he_IL: השבת עבור דף זה

en: Note: Changes will be applied on the frontend.
he_IL: הערה: השינויים ייכנסו לתוקף בחזית.

en: Enable Scroll To Top
he_IL: אפשר גלילה למעלה

en: Responsive Support
he_IL: תמיכה רספונסיבית

en: Show
he_IL: הצג

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Bottom Left
he_IL: תחתון שמאלי

en: Bottom Right
he_IL: תחתון ימני

en: Left
he_IL: שמאל

en: Right
he_IL: ימין

en: Width
he_IL: רוחב

en: Z Index
he_IL: אינדקס Z

en: Opacity
he_IL: שקיפות

en: Media Type
he_IL: סוג מדיה

en: Image
he_IL: תמונה

en: Text
he_IL: טקסט

en: Size
he_IL: גודל

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Border Color
he_IL: צבע גבול

en: Hover
he_IL: ריחוף

en: Border Radius
he_IL: רדיוס גבול

en: Disable Scroll to Top for This Page
he_IL: השבת גלילה למעלה עבור דף זה

en: Upgrade
he_IL: שדרג

en: Upgrade your Basic Posts Widget
he_IL: שדרג את ווידג'ט הפוסטים הבסיסי שלך

en: Get the Advanced Posts widget and unlock powerful layouts, filters, and customization options with UAE Pro.
he_IL: קבל את ווידג'ט הפוסטים המתקדם ופתח עיצובים, מסננים ואפשרויות התאמה אישית חזקות עם UAE Pro.

en: Query
he_IL: שאילתה

en: Order By
he_IL: סדר לפי

en: Title
he_IL: כותרת

en: Menu Order
he_IL: סדר תפריט

en: Random
he_IL: אקראי

en: Comment Count
he_IL: ספירת תגובות

en: Order
he_IL: סדר

en: ASC
he_IL: עולה

en: DESC
he_IL: יורד

en: Exclude Current Post
he_IL: החרג את הפוסט הנוכחי

en: General
he_IL: כללי

en: Posts Per Page
he_IL: פוסטים לדף

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Featured Image
he_IL: תמונה מוצגת

en: Show Featured Image
he_IL: הצג תמונה מוצגת

en: Image Size
he_IL: גודל תמונה

en: Show Title
he_IL: הצג כותרת

en: Title HTML Tag
he_IL: תג HTML לכותרת

en: Meta
he_IL: מטא

en: Show Meta Data
he_IL: הצג נתוני מטא

en: Show Date
he_IL: הצג תאריך

en: Show Author
he_IL: הצג מחבר

en: Show Comments Count
he_IL: הצג מספר תגובות

en: Meta Separator
he_IL: מפריד מטא

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Show Excerpt
he_IL: הצג תקציר

en: Excerpt Length
he_IL: אורך תקציר

en: Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Show Read More
he_IL: הצג קרא עוד

en: Read More Text
he_IL: טקסט קרא עוד

en: Read More →
he_IL: קרא עוד →

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Column Gap
he_IL: מרווח בין עמודות

en: Row Gap
he_IL: מרווח בין שורות

en: Card
he_IL: כרטיס

en: Background
he_IL: רקע

en: Border
he_IL: גבול

en: Box Shadow
he_IL: צל קופסה

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Hover Color
he_IL: צבע ריחוף

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Bottom Spacing
he_IL: מרווח תחתון

en: Full
he_IL: מלא

en: No posts found.
he_IL: לא נמצאו פוסטים.

en: by
he_IL: מאת

en: No Comments
he_IL: אין תגובות

en: 1 Comment
he_IL: תגובה אחת

note: translators: %s: Number of comments.
en: %s Comments
he_IL: %s תגובות

en: Get more than just Breadcrumbs
he_IL: קבל יותר מאשר רק Breadcrumbs

en: UAE Pro includes Schema widgets like FAQ Schema and How-To Schema, helping your content rank higher.
he_IL: UAE Pro כולל ווידג'טים של סכימה כמו סכימת שאלות נפוצות וסכימת איך לעשות, המסייעים לתוכן שלך לדרג גבוה יותר.

en: Show Home
he_IL: הצג בית

en: On
he_IL: על

en: Off
he_IL: כבוי

en: Home Icon
he_IL: אייקון בית

en: Alignment
he_IL: יישור

en: Center
he_IL: מרכז

en: Separator
he_IL: מפריד

en: Separator Type
he_IL: סוג מפריד

en: Display Text
he_IL: טקסט תצוגה

en: Home Page
he_IL: דף הבית

en: Home
he_IL: בית

en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Error 404: Page not found
he_IL: שגיאה 404: הדף לא נמצא

en: Spacing between Items
he_IL: מרווח בין פריטים

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Current Item
he_IL: פריט נוכחי

en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Upgrade your Cart widget
he_IL: שדרג את ווידג'ט העגלה שלך

en: Get the WooCommerce Add to Cart widget and unlock advanced layouts, styles, and features with UAE Pro.
he_IL: קבל את ווידג'ט הוספה לעגלה של WooCommerce ופתח פריסות, סגנונות ותכונות מתקדמות עם UAE Pro.

en: Menu Cart
he_IL: עגלה בתפריט

en: Type
he_IL: סוג

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Bag Light
he_IL: תיק קל

en: Bag Medium
he_IL: תיק בינוני

en: Bag Solid
he_IL: תיק מוצק

en: Items Count
he_IL: מספר פריטים

en: None
he_IL: אין

en: Bubble
he_IL: בועה

en: Show Total Price
he_IL: הצג מחיר כולל

en: Hide Empty
he_IL: הסתר ריק

en: This will hide the items count until the cart is empty
he_IL: זה יסתיר את מספר הפריטים עד שהעגלה תהיה ריקה

en: Border Width
he_IL: רוחב גבול

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Icon Color
he_IL: צבע אייקון

en: Icon Size
he_IL: גודל אייקון

en: Icon Spacing
he_IL: מרווח אייקון

en: Distance
he_IL: מרחק

en: Copyright Text
he_IL: טקסט זכויות יוצרים

en: Copyright © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | Powered by [hfe_site_title]
he_IL: זכויות יוצרים © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | מופעל על ידי [hfe_site_title]

en: Link
he_IL: קישור

en: Go Pro for More Features
he_IL: עבור לגרסה מקצועית עבור תכונות נוספות

en: <b>Build smarter and faster</b> with premium widgets, 200+ section blocks, and advanced customisation controls — all available in the <a href="https://ultimateelementor.com/pricing/?utm_source=uae-dashboard&utm_medium=editor&utm_campaign=uae-pro-promotion" target="_blank">UAE Pro</a>.
he_IL: <b>בנה חכם ומהר</b> עם ווידג'טים פרימיום, 200+ בלוקים של סעיפים, ובקרות התאמה מתקדמות — הכל זמין ב- <a href="https://ultimateelementor.com/pricing/?utm_source=uae-dashboard&utm_medium=editor&utm_campaign=uae-pro-promotion" target="_blank">UAE Pro</a>.

en: Starting Number
he_IL: מספר התחלתי

en: Ending Number
he_IL: מספר סופי

en: Prefix
he_IL: קידומת

en: Suffix
he_IL: סופית

en: Digit Separator
he_IL: מפריד ספרות

en: Comma
he_IL: פסיק

en: Dot
he_IL: נקודה

en: Space
he_IL: רווח

en: Underscore
he_IL: קו תחתון

en: Counter Speed (seconds)
he_IL: מהירות ספירה (שניות)

en: Number
he_IL: מספר

en: Horizontal Alignment
he_IL: יישור אופקי

en: Stretch
he_IL: מתיחה

en: Gap
he_IL: מרווח

en: Vertical Alignment
he_IL: יישור אנכי

en: Middle
he_IL: אמצע

en: Upgrade your Info Card widget
he_IL: שדרג את ווידג'ט כרטיס המידע שלך

en: Get the Info Box widget in UAE Pro and unlock advanced layouts, icons, and styling for better content display.
he_IL: קבל את ווידג'ט תיבת המידע ב-UAE Pro ופתח פריסות מתקדמות, אייקונים, ועיצוב לתצוגת תוכן טובה יותר.

en: Description
he_IL: תיאור

en: Enter description text here.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Quo incidunt ullamco.
he_IL: הכנס טקסט תיאור כאן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג. קוו אינצידונט אולמקו.

en: Overall Alignment
he_IL: יישור כללי

en: Select Icon
he_IL: בחר אייקון

en: Background Size
he_IL: גודל רקע

en: Border Style
he_IL: סגנון גבול

en: Solid
he_IL: מוצק

en: Double
he_IL: כפול

en: Dotted
he_IL: מקווקו

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Rounded Corners
he_IL: פינות מעוגלות

en: Icon Hover Color
he_IL: צבע ריחוף של אייקון

en: Background Hover Color
he_IL: צבע ריחוף של רקע

en: Border Hover Color
he_IL: צבע ריחוף של גבול

en: Call To Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Button
he_IL: כפתור

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Click Here
he_IL: לחץ כאן

en: Extra Small
he_IL: קטן מאוד

en: Small
he_IL: קטן

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Large
he_IL: גדול

en: Extra Large
he_IL: גדול מאוד

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Text Hover Color
he_IL: צבע ריחוף של טקסט

en: Title Tag
he_IL: תג כותרת

en: Description Color
he_IL: צבע תיאור

en: CTA Link Text
he_IL: טקסט קישור קריאה לפעולה

en: CTA Button Text
he_IL: טקסט כפתור קריאה לפעולה

en: Link Color
he_IL: צבע קישור

en: Link Hover Color
he_IL: צבע ריחוף של קישור

en: Margins
he_IL: מרווחים

en: Icon Margin
he_IL: מרווח אייקון

en: Title Margin
he_IL: מרווח כותרת

en: Description Margins
he_IL: מרווחי תיאור

en: CTA Margin
he_IL: מרווח קריאה לפעולה

en: Upgrade your Navigation widget
he_IL: שדרג את ווידג'ט הניווט שלך

en: Get the Advanced Navigation Menu widget in UAE Pro and unlock advanced layouts, styling, and flexible menu options.
he_IL: קבל את ווידג'ט תפריט הניווט המתקדם ב-UAE Pro ופתח עיצובים מתקדמים, סגנונות ואפשרויות תפריט גמישות.

en: Menu
he_IL: תפריט

note: translators: %s Nav menu URL
en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
he_IL: עבור למסך <a href="%s" target="_blank">תפריטים</a> כדי לנהל את התפריטים שלך.

note: translators: %s Nav menu URL
en: <strong>There are no menus in your site.</strong><br>Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
he_IL: <strong>אין תפריטים באתר שלך.</strong><br>עבור למסך <a href="%s" target="_blank">תפריטים</a> כדי ליצור אחד.

en: Last Menu Item
he_IL: פריט התפריט האחרון

en: Enable Schema Support
he_IL: אפשר תמיכה בסכימה

en: Hide + & - Sign
he_IL: הסתר + & - סימן

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Expanded
he_IL: מורחב

en: Flyout
he_IL: תפריט נפתח

en: Justify
he_IL: צדק

en: Flyout Orientation
he_IL: כיוון תפריט נפתח

en: Appear Effect
he_IL: אפקט הופעה

en: Slide
he_IL: החלקה

en: Push
he_IL: דחיפה

en: Hamburger Align
he_IL: יישור המבורגר

en: Menu Items Align
he_IL: יישור פריטי תפריט

en: Submenu Icon
he_IL: אייקון תפריט משנה

en: Arrows
he_IL: חצים

en: Plus Sign
he_IL: סימן פלוס

en: Classic
he_IL: קלאסי

en: Submenu Animation
he_IL: אנימציה של תפריט משנה

en: Slide Up
he_IL: החלקה למעלה

en: Action On Menu Click
he_IL: פעולה בלחיצה על תפריט

en: For Horizontal layout, this will affect on the selected breakpoint
he_IL: עבור עיצוב אופקי, זה ישפיע על נקודת השבירה הנבחרת

en: Open Submenu
he_IL: פתח תפריט משנה

en: Redirect To Self Link
he_IL: הפנה לקישור עצמי

en: Responsive
he_IL: רגיש

en: Breakpoint
he_IL: נקודת שבירה

en: Mobile (768px >)
he_IL: נייד (768px >)

en: Tablet (1025px >)
he_IL: טאבלט (1025px >)

en: This is the alignement of menu icon on selected responsive breakpoints.
he_IL: זהו היישור של אייקון התפריט בנקודות השבירה הרגישות שנבחרו.

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Enable this option to stretch the Sub Menu to Full Width.
he_IL: אפשר אפשרות זו כדי למתוח את תפריט המשנה לרוחב מלא.

en: Menu Icon
he_IL: אייקון תפריט

en: Close Icon
he_IL: אייקון סגירה

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Flyout Box Width
he_IL: רוחב תיבת תפריט נפתח

en: Flyout Box Padding
he_IL: ריפוד תיבת תפריט נפתח

en: Horizontal Padding
he_IL: ריפוד אופקי

en: Vertical Padding
he_IL: ריפוד אנכי

en: Space Between
he_IL: מרווח בין

en: Row Spacing
he_IL: מרווח שורות

en: Menu Item Top Spacing
he_IL: מרווח עליון של פריט תפריט

en: Link Hover Effect
he_IL: אפקט ריחוף על קישור

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Overline
he_IL: קו מעל

en: Double Line
he_IL: קו כפול

en: Framed
he_IL: ממוסגר

en: Animation
he_IL: אנימציה

en: Frame Animation
he_IL: אנימציית מסגרת

en: Link Hover Effect Color
he_IL: צבע אפקט ריחוף על קישור

en: Dropdown
he_IL: תפריט נפתח

en: <b>Note:</b> On desktop, below style options will apply to the submenu. On mobile, this will apply to the entire menu.
he_IL: <b>הערה:</b> במחשב שולחני, אפשרויות הסגנון למטה יחולו על תפריט המשנה. בנייד, זה יחול על כל התפריט.

en: Dropdown Width (px)
he_IL: רוחב תפריט נפתח (px)

en: Top Distance
he_IL: מרחק עליון

en: Divider
he_IL: מחלק

en: Menu Trigger & Close Icon
he_IL: אייקון הפעלת תפריט וסגירה

en: Close Icon Color
he_IL: צבע אייקון סגירה

en: Close Icon Size
he_IL: גודל אייקון סגירה

en: Menu Toggle
he_IL: מתג תפריט

note: translators: %1$s doc link
en: <b>Note:</b> Archive page title will be visible on frontend.
he_IL: <b>הערה:</b> כותרת עמוד הארכיון תהיה נראית בחזית.

en: Before Title Text
he_IL: טקסט לפני הכותרת

en: After Title Text
he_IL: טקסט אחרי הכותרת

en: Custom URL
he_IL: כתובת URL מותאמת

en: HTML Tag
he_IL: תג HTML

en: Justified
he_IL: מוצדק

en: Blend Mode
he_IL: מצב מיזוג

en: Upgrade your Post Info widget
he_IL: שדרג את ווידג'ט מידע הפוסט שלך

en: Inline
he_IL: שורה

en: Author
he_IL: מחבר

en: Time
he_IL: זמן

en: Terms
he_IL: תנאים

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Custom Date Format
he_IL: פורמט תאריך מותאם

note: translators: %s: Allowed data letters (see: http://php.net/manual/en/function.date.php). translators: %s: Allowed time letters (see: http://php.net/manual/en/function.time.php).
en: Use the letters: %s
he_IL: השתמש באותיות: %s

en: Time Format
he_IL: פורמט זמן

en: Custom Time Format
he_IL: פורמט זמן מותאם

en: Taxonomy
he_IL: קטגוריה

en: Before
he_IL: לפני

en: Avatar
he_IL: תמונה

en: Custom Format
he_IL: פורמט מותאם

en: One Comment
he_IL: תגובה אחת

en: Choose Icon
he_IL: בחר אייקון

en: List Items
he_IL: פריטי רשימה

en: Start
he_IL: התחלה

en: End
he_IL: סוף

en: Style
he_IL: סגנון

en: Weight
he_IL: משקל

en: Spacing between Icon & Text
he_IL: מרווח בין אייקון לטקסט

en: Choose
he_IL: בחר

en: %s comment | %s comments
he_IL[0]: %s תגובה

en: Choose Default Image
he_IL: בחר תמונה ברירת מחדל

en: Choose Retina Image
he_IL: בחר תמונת רטינה

en: Caption
he_IL: כותרת

en: Custom Caption
he_IL: כותרת מותאמת אישית

en: Enter your image caption
he_IL: הזן את כותרת התמונה שלך

en: Max Width
he_IL: רוחב מקסימלי

en: Hover Animation
he_IL: אנימציית ריחוף

en: Transition Duration
he_IL: משך המעבר

en: Caption Top Spacing
he_IL: מרווח עליון לכותרת

en: Helpful Information
he_IL: מידע מועיל

note: translators: %1$s doc link
en: %1$s Getting started article » %2$s
he_IL: %1$s מאמר התחלה » %2$s

en: Search Box
he_IL: תיבת חיפוש

en: Input Box
he_IL: תיבת קלט

en: Input Box With Button
he_IL: תיבת קלט עם כפתור

en: Placeholder
he_IL: מקום מחזיק

en: Type & Hit Enter
he_IL: הקלד ולחץ על Enter

en: Input
he_IL: קלט

en: Placeholder Color
he_IL: צבע מקום מחזיק

en: Focus
he_IL: ממוקד

en: Custom Image
he_IL: תמונה מותאמת אישית

en: Add Image
he_IL: הוסף תמונה

en: Enter caption
he_IL: הזן כותרת

en: Media File
he_IL: קובץ מדיה

en: Lightbox
he_IL: תיבת אור

en: View
he_IL: הצג

en: Site logo
he_IL: לוגו האתר

en: Spacing
he_IL: מרווח

en: Upgrade your Woo Products widget
he_IL: שדרג את ווידג'ט מוצרי Woo

en: Get the advanced Woo Products widget and unlock powerful layouts, filters, and customization options with UAE Pro.
he_IL: קבל את ווידג'ט מוצרי Woo המתקדם ופתח פריסות, מסננים ואפשרויות התאמה אישית חזקות עם UAE Pro.

en: WooCommerce Required
he_IL: דרוש WooCommerce

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: This widget requires WooCommerce to be installed and activated. %1$sInstall WooCommerce%2$s
he_IL: ווידג'ט זה דורש התקנה והפעלה של WooCommerce. %1$s התקן את WooCommerce %2$s

en: Products Per Page
he_IL: מוצרים לעמוד

en: Content
he_IL: תוכן

en: Show Image
he_IL: הצג תמונה

en: Show Category
he_IL: הצג קטגוריה

en: Show Rating
he_IL: הצג דירוג

en: Show Price
he_IL: הצג מחיר

en: Show Short Description
he_IL: הצג תיאור קצר

en: Show Add to Cart
he_IL: הצג הוסף לעגלת הקניות

en: Price
he_IL: מחיר

en: Popularity
he_IL: פופולריות

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Descending
he_IL: יורד

en: Ascending
he_IL: עולה

en: Content Padding
he_IL: ריפוד תוכן

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Add to Cart
he_IL: הוסף לעגלת הקניות

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Full Size
he_IL: גודל מלא

en: WooCommerce Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת של WooCommerce

en: WooCommerce Single
he_IL: סינגל WooCommerce

en: WooCommerce is not installed or activated. Please install and activate WooCommerce to use this widget.
he_IL: WooCommerce לא מותקן או מופעל. אנא התקן והפעל את WooCommerce כדי להשתמש בווידג'ט זה.

en: No products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים.

en: Skip to main content
he_IL: דלג לתוכן הראשי

note: Plugin Name of the plugin
en: Ultimate Addons for Elementor (UAE)
he_IL: תוספים סופיים עבור Elementor (UAE)

note: Description of the plugin
en: Ultimate Addons is a powerful plugin allows you to create custom headers and footers with Elementor and display them in selected locations. You can also create custom Elementor blocks and place them anywhere on your website using a shortcode.
he_IL: תוספים סופיים הוא תוסף חזק המאפשר לך ליצור כותרות וכותרות תחתונות מותאמות אישית עם Elementor ולהציג אותן במיקומים נבחרים. אתה יכול גם ליצור בלוקים מותאמים אישית של Elementor ולמקם אותם בכל מקום באתר שלך באמצעות קוד קצר.

en: What's New?
he_IL: מה חדש?

en: Learn
he_IL: ללמוד

en: Free vs Pro
he_IL: חינם מול פרו

en: Get Full Control
he_IL: קבל שליטה מלאה

en: Free
he_IL: חינם

en: Version
he_IL: גרסה

en: Useful Resources
he_IL: משאבים שימושיים

en: Getting Started
he_IL: מתחילים

en: How to use widgets
he_IL: איך להשתמש בווידג'טים

en: How to use features
he_IL: איך להשתמש בתכונות

en: How to use templates
he_IL: איך להשתמש בתבניות

en: Contact us
he_IL: צור קשר

en: PRO
he_IL: פרו

en: View Demo
he_IL: הצג דמו

en: Widgets / Features
he_IL: ווידג'טים / תכונות

en: Unlock All Features
he_IL: פתח את כל התכונות

en: View More Widgets
he_IL: הצג עוד ווידג'טים

en: Quick Access
he_IL: גישה מהירה

en: VIP Priority Support
he_IL: תמיכה בעדיפות VIP

en: Knowledge Base
he_IL: מרכז ידע

en: Help Centre
he_IL: מרכז עזרה

en: Request a Feature
he_IL: בקש תכונה

en: Rate Us
he_IL: דרג אותנו

en: Welcome to Ultimate Addons for Elementor!
he_IL: ברוך הבא לתוספים סופיים עבור Elementor!

en: Effortlessly design modern websites with UAE using our powerful range of widgets & features. Get started by selecting an option based on your needs.
he_IL: עצב בקלות אתרים מודרניים עם UAE באמצעות מגוון הווידג'טים והתכונות החזקות שלנו. התחל על ידי בחירת אפשרות בהתאם לצרכים שלך.

en: Create Header/Footer
he_IL: צור כותרת/כותרת תחתונה

en: Create New Page
he_IL: צור עמוד חדש

en: Column Showcase
he_IL: תצוגת עמודה

en: Unlock Pro Widgets
he_IL: פתח ווידג'טים פרו

en: Design Smarter with Ultimate Addons!
he_IL: עצב בצורה חכמה עם תוספים סופיים!

en: Craft stunning websites faster with powerful widgets, advanced features, and total flexibility.
he_IL: צור אתרי אינטרנט מדהימים מהר יותר עם ווידג'טים חזקים, תכונות מתקדמות וגמישות מוחלטת.

en: 50+ Widgets
he_IL: 50+ ווידג'טים

en: Conversion Extensions
he_IL: תוספי המרה

en: White Label
he_IL: לייבל לבן

en: WooCommerce Builder
he_IL: בונה WooCommerce

en: 200+ Section Blocks
he_IL: 200+ בלוקים של סעיפים

en: Form & Pop-up Builder
he_IL: בונה טפסים וקופצים

en: Animation Effects
he_IL: אפקטי אנימציה

en: Bloggers Toolkit
he_IL: ערכת כלים לבלוגרים

en: Social Media Bundle
he_IL: חבילת מדיה חברתית

en: View Plans
he_IL: צפה בתוכניות

en: Activating...
he_IL: מפעיל...

en: Activate Theme
he_IL: הפעל את התבנית

en: Are you sure you want to switch your current theme to Astra?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעבור לתבנית הנוכחית שלך לאסטרה?

en: Close
he_IL: סגור

en: Installing...
he_IL: מתקין...

en: Installed
he_IL: הותקן

en: Theme installation failed. Please try again later.
he_IL: התקנת התבנית נכשלה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Plugin installation failed. Please try again later.
he_IL: התקנת התוסף נכשלה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Visit Site
he_IL: בקר באתר

en: Install & Activate
he_IL: התקן והפעל

en: Super Charge Your Workflow
he_IL: הניע את זרימת העבודה שלך

en: Close Upgrade Notice
he_IL: סגור את הודעת השדרוג

en: Design Without Limits: Access the features that top WordPress sites run on.
he_IL: עיצוב ללא גבולות: גש לתכונות שעליהן פועלים אתרי WordPress המובילים.

en: Search...
he_IL: חפש...

en: Activate All
he_IL: הפעל הכל

en: Deactivate Unused
he_IL: בטל הפעלה של לא בשימוש

en: Deactivating...
he_IL: מבצע בטל הפעלה...

en: Deactivate All
he_IL: בטל הפעלה של הכל

en: Bring Your Vision to Life with UAE Pro
he_IL: הגש את החזון שלך לחיים עם UAE Pro

en: Streamline your workflow, skip the repetitive tasks, and build modern, high-performance websites.
he_IL: שפר את זרימת העבודה שלך, דלג על המשימות החוזרות, ובנה אתרים מודרניים וביצועים גבוהים.

en: Start Building Smarter
he_IL: התחל לבנות בצורה חכמה יותר

en: 250+ templates for every niche
he_IL: 250+ תבניות לכל נישה

en: Modern, timeless designs
he_IL: עיצובים מודרניים, נצחיים

en: Full design flexibility for easy customization
he_IL: גמישות עיצוב מלאה להתאמה אישית קלה

en: 100% responsive across all devices
he_IL: 100% רספונסיבי בכל המכשירים

en: Install Starter Templates
he_IL: התקן תבניות התחלה

en: Activate Starter Templates
he_IL: הפעל תבניות התחלה

en: Activating Starter Templates...
he_IL: מפעיל תבניות התחלה...

en: Activated Starter Templates
he_IL: תבניות התחלה הופעלו

en: Design Your Website in Minutes
he_IL: עצב את האתר שלך בדקות

en: Build your website faster using our prebuilt templates
he_IL: בנה את האתר שלך מהר יותר באמצעות התבניות המוכנות שלנו

en: Stop building your site from scratch. Use our professional templates for your stunning website. It is easy to customize and completely responsive. Explore hundreds of designs and bring your vision to life in no time.
he_IL: אל תבנה את האתר שלך מאפס. השתמש בתבניות המקצועיות שלנו לאתר המדהים שלך. זה קל להתאמה אישית ורספונסיבי לחלוטין. חקור מאות עיצובים והגש את החזון שלך לחיים במהירות.

en: Installing Starter Templates...
he_IL: מתקין תבניות התחלה...

en: Installed Starter Templates
he_IL: תבניות התחלה הותקנו

en: Explore Templates
he_IL: חקר תבניות

en: Option 1 (Recommended)
he_IL: אפשרות 1 (מומלץ)

en: This option will automatically replace your theme's header and footer files with custom templates from the plugin. It works with most themes and is selected by default.
he_IL: אפשרות זו תחליף אוטומטית את קבצי הכותרת והכותרת התחתונה של התבנית שלך בתבניות מותאמות אישית מהתוסף. זה עובד עם רוב התבניות ונבחר כברירת מחדל.

en: Option 2
he_IL: אפשרות 2

en: This option hides your theme's header and footer using CSS and displays custom templates from the plugin. Use this if Option 1 causes layout issues.
he_IL: אפשרות זו מסתירה את כותרת וכותרת התחתונה של התבנית שלך באמצעות CSS ומציגה תבניות מותאמות אישית מהתוסף. השתמש בזה אם אפשרות 1 גורמת לבעיות פריסה.

en: Failed to save settings!
he_IL: נכשל בשמירת ההגדרות!

en: Select Option to Add Theme Support
he_IL: בחר אפשרות להוספת תמיכה בתבנית

en: To ensure compatibility between the header/footer and your theme, please choose one of the following options to enable theme support:
he_IL: כדי להבטיח תאימות בין הכותרת/כותרת התחתונה לבין התבנית שלך, אנא בחר אחת מהאפשרויות הבאות כדי להפעיל תמיכה בתבנית:

en: Note:
he_IL: הערה:

en: If neither option works, please contact your theme author to add support for this plugin.
he_IL: אם אף אחת מהאפשרויות לא עובדת, אנא פנה למחבר התבנית שלך כדי להוסיף תמיכה עבור תוסף זה.

en: Version Control
he_IL: בקרת גרסה

en: Experiencing an issue with current version? Roll back to a previous version to help troubleshoot the issue.
he_IL: נתקל בבעיה עם הגרסה הנוכחית? חזור לגרסה קודמת כדי לעזור בפתרון הבעיה.

en: Rollback
he_IL: חזרה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Help shape the future of Ultimate Addons for Elementor. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
he_IL: עזור לעצב את העתיד של תוספות Ultimate עבור Elementor. שתף כיצד אתה משתמש בתוסף כדי שנוכל לבנות תכונות שחשובות, לתקן בעיות מהר יותר, ולקבל החלטות חכמות יותר.

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: License Key
he_IL: מפתח רישוי

en: Build Better Websites With Ultimate Addons Pro
he_IL: בנה אתרים טובים יותר עם Ultimate Addons Pro

en: Unlock advanced addons to power up Elementor - smarter widgets, smoother workflows, and more creative freedom with UAE Pro.
he_IL: שחרר תוספות מתקדמות כדי להעצים את Elementor - ווידג'טים חכמים, זרימות עבודה חלקות, וחופש יצירתי נוסף עם UAE Pro.

en: Plugins Details
he_IL: פרטי תוסף

en: You can change the author name and plugin details that are displayed in the WordPress backend.
he_IL: אתה יכול לשנות את שם המחבר ואת פרטי התוסף המוצגים בממשק הניהול של WordPress.

en: Plugin Name
he_IL: שם תוסף

en: Plugin Short Name
he_IL: שם תוסף קצר

en: Plugin Description
he_IL: תיאור תוסף

en: Ultimate Addons is a premium extension for Elementor...
he_IL: Ultimate Addons הוא הרחבה פרימיום עבור Elementor...

en: Replace or Hide Logo
he_IL: החלף או הסתר לוגו

en: Enable this option to hide the default logo or replace it with your own logo. (Note: To hide the logo, leave the logo URL field empty.)
he_IL: אפשר אפשרות זו כדי להסתיר את הלוגו ברירת המחדל או להחליף אותו בלוגו שלך. (הערה: כדי להסתיר את הלוגו, השאר את שדה URL הלוגו ריק.)

en: Enter logo URL to replace
he_IL: הזן URL לוגו להחלפה

en: Hide White Label Settings
he_IL: הסתר הגדרות White Label

en: Enabling this option will hide the White Label settings. To access it again, re-activate the plugin.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תסתיר את הגדרות ה-White Label. כדי לגשת אליה שוב, הפעל מחדש את התוסף.

en: Elementor Editor Area
he_IL: אזור עורך Elementor

en: Show Help Links
he_IL: הצג קישורי עזרה

en: Display internal help links in widget editor area.
he_IL: הצג קישורי עזרה פנימיים באזור עורך הווידג'ט.

en: White Label Available in UAE Pro
he_IL: White Label זמין ב-UAE Pro

en: Remove UAE branding and customize the dashboard with your agency details.
he_IL: הסר את המיתוג של UAE והתאם אישית את לוח המחוונים עם פרטי הסוכנות שלך.

en: MCP Adapter plugin not detected
he_IL: תוסף MCP Adapter לא זוהה

en: To connect AI clients to your site, the
he_IL: כדי לחבר לקוחות AI לאתר שלך, ה

en: plugin is required. Download the latest release from GitHub, upload it via Plugins > Add New > Upload Plugin, and activate.
he_IL: תוסף נדרש. הורד את הגרסה האחרונה מ-GitHub, העלה אותו דרך תוספים > הוסף חדש > העלאת תוסף, והפעל.

en: Download from GitHub
he_IL: הורד מ-GitHub

en: Write
he_IL: כתוב

en: Read
he_IL: קרא

en: Plugin Info
he_IL: מידע על תוסף

en: Active Templates
he_IL: תבניות פעילות

en: Templates & Builder
he_IL: תבניות ובונה

en: Pages
he_IL: דפים

en: Extensions
he_IL: הרחבות

en: Theme
he_IL: תבנית

en: Design System
he_IL: מערכת עיצוב

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: Pro Plugin Info
he_IL: מידע על תוסף Pro

en: Post Skins
he_IL: עורות פוסטים

en: Integrations & Branding
he_IL: אינטגרציות ומיתוג

en: Plugin version, health, and compatibility info
he_IL: מידע על גרסת תוסף, בריאות, והתאמה

en: See which header/footer is active on any page
he_IL: ראה איזה כותרת/תחתית פעילה בכל דף

en: Create, edit, and manage templates and page layouts
he_IL: צור, ערוך, וניהול תבניות ועיצובים לדפים

en: Create and manage WordPress pages
he_IL: צור וניהול דפי WordPress

en: Activate, deactivate, and list available widgets
he_IL: הפעל, השבת, ורשום ווידג'טים זמינים

en: Toggle Scroll to Top and Reading Progress Bar
he_IL: החלף גלילה למעלה ופס התקדמות קריאה

en: Control where templates appear on your site
he_IL: שלוט היכן תבניות מופיעות באתר שלך

en: Theme detection and compatibility settings
he_IL: זיהוי נושא והגדרות תאימות

en: Read and update plugin configuration
he_IL: קרא ועדכן את הגדרות התוסף

en: Render template shortcodes
he_IL: צור קודים קצרים של תבניות

en: Get site colors, fonts, and spacing
he_IL: קבל צבעים, גופנים ורווחים של האתר

en: Clear caches and run maintenance tasks
he_IL: נקה מטמונים והרץ משימות תחזוקה

en: UAE Pro upgrade information and pricing
he_IL: מידע על שדרוג UAE Pro ומחירים

en: Settings saved.
he_IL: הגדרות נשמרו.

en: Failed to save settings.
he_IL: נכשל בשמירת ההגדרות.

en: AI Tools
he_IL: כלי AI

en: Requires WordPress 6.8+
he_IL: דורש WordPress 6.8+

en: AI Tools requires WordPress 6.8 or later, which includes the Abilities API.
he_IL: כלי AI דורש WordPress 6.8 או מאוחר יותר, הכולל את API היכולות.

en: Abilities enabled
he_IL: יכולות מופעלות

en: Abilities disabled
he_IL: יכולות מושבתות

en: %1$d / %2$d abilities
he_IL: %1$d / %2$d יכולות

en: Reset to defaults
he_IL: אפס לברירות מחדל

en: Control how UAE registers AI tools with WordPress and exposes them to clients.
he_IL: שלוט כיצד UAE רושם כלים של AI עם WordPress ומציג אותם ללקוחות.

en: Enable Abilities
he_IL: הפעל יכולות

en: Register UAE AI tools with WordPress so they can be used by MCP clients (such as Claude, Cursor, and VS Code) and Elementor's Angie assistant. Disabled by default — enable this option to expose AI tools.
he_IL: רשום את כלים של AI של UAE עם WordPress כך שניתן יהיה להשתמש בהם על ידי לקוחות MCP (כגון Claude, Cursor ו-VS Code) ועוזרת אנגי של Elementor. מושבת כברירת מחדל - הפעל אפשרות זו כדי לחשוף כלים של AI.

en: Enable Edit Abilities
he_IL: הפעל יכולות עריכה

en: When enabled, AI clients can create, edit, and delete templates, pages, and widget settings. When disabled, AI clients have read-only access to your data.
he_IL: כאשר זה מופעל, לקוחות AI יכולים ליצור, לערוך ולמחוק תבניות, דפים והגדרות ווידג'ט. כאשר זה מושבת, ללקוחות AI יש גישה לקריאה בלבד לנתונים שלך.

en: Enable MCP Server
he_IL: הפעל שרת MCP

en: Creates a dedicated UAE MCP endpoint that AI clients like Claude, Cursor, and VS Code can connect to. When disabled, the endpoint is removed and external AI clients cannot discover or call any UAE abilities.
he_IL: יוצר נקודת קצה ייעודית של UAE MCP שאלו לקוחות AI כמו Claude, Cursor ו-VS Code יכולים להתחבר אליה. כאשר זה מושבת, נקודת הקצה מוסרת ולקוחות AI חיצוניים לא יכולים לגלות או לקרוא כל יכולת של UAE.

en: Angie Integration
he_IL: אינטגרציה עם אנגי

en: Enable UAE abilities within Elementor's Angie AI assistant so it can use them in-browser without an external MCP client.
he_IL: הפעל יכולות UAE בתוך עוזרת AI של אנגי של Elementor כך שהיא תוכל להשתמש בהם בדפדפן ללא לקוח MCP חיצוני.

en: Install and activate the Angie plugin to use in-browser AI.
he_IL: התקן והפעל את תוסף אנגי כדי להשתמש ב-AI בדפדפן.

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: Abilities
he_IL: יכולות

en: Server & Connect
he_IL: שרת וחיבור

en: Connection status
he_IL: סטטוס חיבור

en: How AI clients reach your site right now
he_IL: איך לקוחות AI מגיעים לאתר שלך כרגע

en: AI Tools are active
he_IL: כלי AI פעילים

en: AI Tools are off
he_IL: כלי AI כבויים

note: translators: 1: MCP server state, 2: access mode, 3: enabled count, 4: total
en: %1$s · %2$s · %3$d of %4$d abilities exposed
he_IL: %1$s · %2$s · %3$d מתוך %4$d יכולות חשופות

en: MCP server on
he_IL: שרת MCP פועל

en: MCP server off
he_IL: שרת MCP כבוי

en: Read & write
he_IL: קריאה וכתיבה

en: Read-only
he_IL: קריאה בלבד

en: Enable “Enable Abilities” above to connect AI clients.
he_IL: הפעל את "הפעל יכולות" למעלה כדי לחבר לקוחות AI.

en: External MCP server
he_IL: שרת MCP חיצוני

en: Ready
he_IL: מוכן

en: Server off
he_IL: שרת כבוי

en: Endpoint copied to clipboard
he_IL: נקודת הקצה הועתקה ללוח

en: Copy endpoint
he_IL: העתק נקודת קצה

en: Connect a client
he_IL: חבר לקוח

en: Turn on Enable MCP Server above to expose the endpoint.
he_IL: הפעל את "הפעל שרת MCP" למעלה כדי לחשוף את נקודת הקצה.

en: Angie (in-editor)
he_IL: אנגי (בעורך)

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Not installed
he_IL: לא מותקן

en: UAE tools are available in Elementor’s in-browser AI.
he_IL: כלי UAE זמינים בעוזרת AI של Elementor בדפדפן.

en: Turn on Angie Integration above to use it in the editor.
he_IL: הפעל את אינטגרציית אנגי למעלה כדי להשתמש בזה בעורך.

en: Install the Angie plugin to use in-browser AI.
he_IL: התקן את תוסף אנגי כדי להשתמש ב-AI בדפדפן.

en: Abilities exposed
he_IL: יכולות חשופות

en: Manage abilities
he_IL: נהל יכולות

en: Access mode
he_IL: מצב גישה

en: AI can create, edit and delete. Toggle “Enable Edit Abilities” above for read-only.
he_IL: ה-AI יכול ליצור, לערוך ולמחוק. הפעל את "אפשר יכולות עריכה" למעלה כדי לאפשר קריאה בלבד.

en: AI can only read your data. Toggle “Enable Edit Abilities” above to allow changes.
he_IL: ה-AI יכול לקרוא רק את הנתונים שלך. הפעל את "אפשר יכולות עריכה" למעלה כדי לאפשר שינויים.

en: Create application password
he_IL: צור סיסמת אפליקציה

en: Server & connect
he_IL: שרת וחיבור

en: Ability toggles
he_IL: מתגי יכולת

en: Choose exactly which actions AI tools are allowed to perform
he_IL: בחר בדיוק אילו פעולות כלים של AI מורשים לבצע

en: %1$d of %2$d enabled
he_IL: %1$d מתוך %2$d מופעלים

en: Search abilities
he_IL: חפש יכולות

en: Search abilities - e.g. template, widget, page …
he_IL: חפש יכולות - לדוגמה, תבנית, ווידג'ט, עמוד …

en: Collapse all
he_IL: מזער הכל

en: Expand all
he_IL: הרחב הכל

en: %d abilities
he_IL: %d יכולות

en: on
he_IL: על

en: Toggle all %s abilities
he_IL: הפעל את כל %s יכולות

en: Toggle %s
he_IL: הפעל %s

en: Connect your AI client
he_IL: חבר את לקוח ה-AI שלך

en: UAE's MCP endpoint is live. Wire it into your AI tool below.
he_IL: נקודת הקצה של MCP של UAE פעילה. חבר אותה לכלי ה-AI שלך למטה.

en: Once the WP MCP Adapter plugin is active, this is how you connect your AI client.
he_IL: ברגע שהתוסף WP MCP Adapter פעיל, כך אתה מחבר את לקוח ה-AI שלך.

en: Endpoint live
he_IL: נקודת קצה פעילה

en: Setup required
he_IL: דרושה הגדרה

en: Create an Application Password
he_IL: צור סיסמת אפליקציה

en: Open Application Passwords
he_IL: פתח סיסמאות אפליקציה

en: Add to your AI client:
he_IL: הוסף ללקוח ה-AI שלך:

en: Claude Code
he_IL: קוד קלוד

en: Claude Desktop
he_IL: קלוד דסקטופ

en: Cursor
he_IL: סמן

en: go to Settings → Connectors → Add Connector, paste the endpoint URL, and use your WordPress username + Application Password.
he_IL: עבור להגדרות → מחברים → הוסף מחבר, הדבק את כתובת ה-URL של נקודת הקצה, והשתמש בשם המשתמש שלך ב-WordPress + סיסמת אפליקציה.

en: Replace
he_IL: החלף

en: in the JSON with the password from Step 1.
he_IL: ב-JOSN עם הסיסמה משלב 1.

en: UAE Only
he_IL: רק UAE

en: Global
he_IL: גלובלי

en: Copy setup prompt for AI client
he_IL: העתק הנחיה להגדרת לקוח AI

en: Prompt copied! Paste it into your AI client.
he_IL: ההנחיה הועתקה! הדבק אותה ללקוח ה-AI שלך.

en: Copy setup prompt
he_IL: העתק הנחיה להגדרה

en: Copy JSON config
he_IL: העתק הגדרת JSON

en: Copied to clipboard
he_IL: הועתק ללוח

en: Custom SVG
he_IL: SVG מותאם אישית

en: Editor
he_IL: עורך

en: Utilities
he_IL: כלים

en: NEW
he_IL: חדש

en: Master UAE with our step-by-step guide and tutorials. Create stunning headers and footers with confidence.
he_IL: שלטו ב-UAE עם המדריך שלנו שלב אחר שלב ומדריכים. צרו כותרות וכותרות תחתונות מדהימות בביטחון.

en: Hide Video
he_IL: הסתר וידאו

en: Watch Video
he_IL: צפה בווידאו

en: Essentials
he_IL: יסודות

en: White Label Option
he_IL: אפשרות תווית לבנה

en: 24x7 Premium Support
he_IL: תמיכה פרימיום 24x7

en: User Portal / User Login
he_IL: פורטל משתמשים / כניסת משתמשים

en: Content Widgets
he_IL: ווידג'טים של תוכן

en: SVG Animator
he_IL: אנימטור SVG

en: Creative Widgets
he_IL: ווידג'טים יצירתיים

en: Hotspots
he_IL: נקודות חמות

en: Off-Canvas
he_IL: מחוץ לקנבס

en: Form Styler
he_IL: מעצב טפסים

en: How To Schema
he_IL: איך לעשות סכימה

en: Woo – Add to Cart
he_IL: Woo – הוסף לעגלה

en: Woo – Categories
he_IL: Woo – קטגוריות

en: Woo – Thank You Page
he_IL: Woo – עמוד תודה

en: Woo – Checkout
he_IL: Woo – תשלום

en: Woo – Mini Cart
he_IL: Woo – עגלת מיניאטורה

en: Woo – Products
he_IL: Woo – מוצרים

en: Woo – Product Grid
he_IL: Woo – רשת מוצרים

en: Social
he_IL: חברתי

en: Special Features
he_IL: תכונות מיוחדות

en: UAE Duplicator
he_IL: שכפול UAE

en: Conditional Display
he_IL: תצוגה מותנית

en: Dynamic Header & Footer Widgets
he_IL: ווידג'טים דינמיים לכותרת וכותרת תחתונה

en: Free Vs Pro
he_IL: חינם מול פרו

en: Ultimate Addons for Elementor Pro offers 50+ widgets and features!
he_IL: תוספות סופיות עבור Elementor Pro מציעות 50+ ווידג'טים ותכונות!

en: Compare the popular features/widgets to find the best option for your website.
he_IL: השווה את התכונות/ווידג'טים הפופולריים כדי למצוא את האפשרות הטובה ביותר לאתר שלך.

en: Pro
he_IL: פרו

en: See all UAE Pro Features
he_IL: ראה את כל תכונות ה-Pro של UAE

en: Welcome to UAE
he_IL: ברוך הבא ל-UAE

en: Your Ultimate Elementor Addons to build modern Elementor Websites.
he_IL: ההרחבות הסופיות שלך ל-Elementor לבניית אתרי Elementor מודרניים.

en: No bloat - disable unused widgets with one click
he_IL: אין בלאי - השבת ווידג'טים לא בשימוש בלחיצה אחת

en: Design headers & footers exactly where you want them
he_IL: עצב כותרות וכותרות תחתונות בדיוק היכן שאתה רוצה אותן

en: Reliable support from experts when you need it
he_IL: תמיכה אמינה ממומחים כשאתה צריך את זה

en: Let's Get Started
he_IL: בואו נתחיל

en: Recommended Essentials
he_IL: המלצות חיוניות

en: These free plugins add essential features to your website and help speed up your workflow. Select the plugins you want to install.
he_IL: תוספים חינמיים אלה מוסיפים תכונות חיוניות לאתר שלך ועוזרים להאיץ את זרימת העבודה שלך. בחר את התוספים שברצונך להתקין.

en: Get Important Notifications and Updates
he_IL: קבל התראות ועדכונים חשובים

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Stay in the loop and help shape Ultimate Addons for Elementor! Get feature updates, and help us build a better Ultimate Addons for Elementor by sharing how you use the plugin.
he_IL: הישאר מעודכן ועזור לעצב את Ultimate Addons for Elementor! קבל עדכוני תכונות, ועזור לנו לבנות Ultimate Addons for Elementor טוב יותר על ידי שיתוף כיצד אתה משתמש בתוסף.

en:  Privacy Policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: Back
he_IL: חזור

en: Please enter a valid email address
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל תקפה

en: This field is required
he_IL: שדה זה נדרש

en: Next
he_IL: הבא

en: Select Your Features
he_IL: בחר את התכונות שלך

en: Unlock more design control, faster setup, and powerful customization so you can build a better website, effortlessly.
he_IL: שחרר יותר שליטה על העיצוב, התקנה מהירה והתאמה אישית חזקה כך שתוכל לבנות אתר טוב יותר, בקלות.

en: Header & Footer Builder
he_IL: בונה כותרות וכותרות תחתונות

en: Assign headers and footers to specific pages or post types. This gives users complete layout control, something typically locked behind Pro plugins.
he_IL: הקצה כותרות וכותרות תחתונות לדפים או סוגי פוסטים ספציפיים. זה נותן למשתמשים שליטה מלאה על העיצוב, משהו שבדרך כלל נעול מאחורי תוספי פרו.

en: Mega Menu & Navigation Widget
he_IL: מגה תפריט ווידג'ט ניווט

en: Save hours by copying Elementor sections, widgets, or pages from one website to another no need to rebuild layouts from scratch.
he_IL: חסוך שעות על ידי העתקת חלקי Elementor, ווידג'טים או דפים מאתר אחד לאחר, אין צורך לבנות עיצובים מאפס.

en: Design eye-catching popups directly in Elementor collect leads, display promotions, or show messages without needing a separate popup plugin.
he_IL: עצב פופ-אפים בולטים ישירות ב-Elementor, אסוף לידים, הצג מבצעים או הצג הודעות מבלי להזדקק לתוסף פופ-אפ נפרד.

en: WooCommerce Widgets
he_IL: ווידג'טים של WooCommerce

en: 50+ Premium Widgets & 200+ Templates
he_IL: 50+ ווידג'טים פרימיום ו-200+ תבניות

en: You've picked Pro features upgrade to start using them.
he_IL: בחרת תכונות פרו, שדרג כדי להתחיל להשתמש בהן.

en: You’re All Set to Start Creating! 🚀
he_IL: אתה מוכן להתחיל ליצור! 🚀

en: Ultimate Addons is ready to supercharge your Elementor workflow! Build faster, cleaner, and more creatively — with complete control over your site.
he_IL: Ultimate Addons מוכנה להאיץ את זרימת העבודה שלך ב-Elementor! בנה מהר יותר, נקי יותר, ויצירתי יותר — עם שליטה מלאה על האתר שלך.

en: What You Can Do Next:
he_IL: מה אתה יכול לעשות הבא:

en: Build a custom header
he_IL: בנה כותרת מותאמת אישית

en: Design your site footer
he_IL: עצב את כותרת התחתונה של האתר שלך

en: Create a new page
he_IL: צור דף חדש

en: Create New Header
he_IL: צור כותרת חדשה

en: Create New Footer
he_IL: צור כותרת תחתונה חדשה

en: We have a special Reward just for you! 🎁
he_IL: יש לנו תגמול מיוחד רק בשבילך! 🎁

en: Enter your details to get special offer that we have for you and stay updated on UAE’s latest news and updates.
he_IL: הזן את פרטיך כדי לקבל את ההצעה המיוחדת שיש לנו עבורך ולהישאר מעודכן על החדשות והעדכונים האחרונים של איחוד האמירויות.

en: Your Email Address
he_IL: כתובת הדוא"ל שלך

en: Entered email address is invalid!
he_IL: כתובת הדוא"ל שהוזנה אינה תקפה!

en: Submit
he_IL: שלח

en: Exit Guided Setup
he_IL: צא מההגדרה המונחית

en: Post Layouts
he_IL: עיצובים לפוסטים

en: Pricing Cards
he_IL: כרטיסי מחירים

en: Form Stylers and more...
he_IL: מעצבי טפסים ועוד...

en: Unlock Ultimate Features
he_IL: שחרר תכונות Ultimate

en: Create Stunning Designs with the Pro Version!
he_IL: עצב עיצובים מדהימים עם גרסת הפרו!

en: Get access to advanced widgets and features to create the website that stands out!
he_IL: קבל גישה לווידג'טים ותכונות מתקדמות כדי ליצור את האתר שיבלוט!

en: WIDGETS
he_IL: ווידג'טים

en: Build Websites 10x Faster with Templates
he_IL: בנה אתרים 10x מהר יותר עם תבניות

en: Choose from our professionally designed websites to build your site faster, with easy customization options.
he_IL: בחר מתוך אתרים מעוצבים מקצועית כדי לבנות את האתר שלך מהר יותר, עם אפשרויות התאמה אישית קלות.

en: View Templates
he_IL: צפה בתבניות

en:  Continue Setup
he_IL:  המשך בהגדרה

en: Formerly Elementor Header & Footer Builder
he_IL: בעבר בונה כותרות וכותרות תחתונות של Elementor

en: You're all set! 🚀
he_IL: אתה מוכן! 🚀

en: Start creating headers, footers, or pages with UAE and take your website to the next level
he_IL: התחל ליצור כותרות, כותרות תחתונות או דפים עם UAE והקדם את האתר שלך לשלב הבא

en: Here’s how to get started:
he_IL: הנה איך להתחיל:

en: Click on “Create” button
he_IL: לחץ על כפתור "צור"

en: Choose the type of template you want to create and customize the selected option
he_IL: בחר את סוג התבנית שברצונך ליצור והתאם אישית את האפשרות שנבחרה

en: Use the Elementor editor to customize your template according to your preferences using UAE widgets
he_IL: השתמש בעורך Elementor כדי להתאים אישית את התבנית שלך לפי העדפותיך באמצעות ווידג'טים של UAE

en: Click “Publish” to make it live
he_IL: לחץ על "פרסם" כדי להפוך אותה לחיה

en: Go To Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה

en: We have a special reward just for you!
he_IL: יש לנו תגמול מיוחד רק בשבילך!

en: This special offer is available only on this page and for limited time
he_IL: ההצעה המיוחדת הזו זמינה רק בדף הזה ובזמן מוגבל

en: Unlock My Surprise
he_IL: שחרר את ההפתעה שלי

en: Help make UAE Better
he_IL: עזור להפוך את UAE לטוב יותר

en: Help us improve by sharing anonymous data about your website setup. This includes non-sensitive info about plugins, themes, and settings, so we can create a better product for you. Your privacy is always our top priority. Learn more in our privacy policy.
he_IL: עזור לנו לשפר על ידי שיתוף נתונים אנונימיים על הגדרת האתר שלך. זה כולל מידע שאינו רגיש על תוספים, ערכות נושא והגדרות, כך שנוכל ליצור מוצר טוב יותר עבורך. הפרטיות שלך תמיד בעדיפות עליונה. למד עוד במדיניות הפרטיות שלנו.

en: Customize Your UAE Setup
he_IL: התאם אישית את הגדרת ה-UAE שלך

en: Activate only what you need to keep your website fast and optimized.
he_IL: הפעל רק מה שאתה צריך כדי לשמור על האתר שלך מהיר ומאופטם.

en: Compare Free vs Pro
he_IL: השווה חינם מול פרו

[ctx: Date Format]
en: June 1, 2024 (F j, Y)
he_IL: 1 ביוני 2024 (F j, Y)
